Starity

Szexuális visszaéléssel vádolják James Francót

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 12. 18:24 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Egykori színésznövendékei szólaltak fel a színész ellen, akit többek között hatalommal való visszaéléssel és szexuális visszaéléssel vádoltak meg. A színészt nem viselte meg az ügy, örül annak, hogy a nők fel mernek szólalni az őket ért sérelmek miatt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 12. 18:58 #2
bfanni07
bfanni07
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 253497
Offline offline
Ez már csak figyelemhiány...Hagyjuk már ezeket a sztorikat...
2018. január 12. 19:12 #3
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Oh.... :/ én szeretem Francot és ezt rossz volt végig olvasni. Viszont az az utolsó = a vicc kategóriával. Együtt voltak és lepipázta a párját, és ezt meri vki zaklatásnak beállítani?! ohmy.gif
2018. január 12. 19:59 #4
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Ezeket a vádakat már egyre kevésbé vagyok képes elhinni. Az itt leírt történetekben is kivehető, hogy ezek a nők sem utasították el az egészet. Szerintem pontosan tudták, hogy így talán feljebb jutnak a ranglétrán...de nem sikerült és most megint fel akarnak tűnni. Abban is biztos vagyok, számos hírességről igaz ez.

Ezért nem tudok már egyetérteni ezzel a kampánnyal sem, mert ez már csak a hírnévért megy és nem takarja a valóságot távolról sem. Én ettől nem tartok rossz embernek egy hírességet sem, akikről ezt pletykálják de bizonyíték nincs és csak dobálóznak a durvábbnál durvább sztorikkal. Ha konkrét bizonyíték van akkor más. De ez cak arra megy kb. hogy keresztbe tegyenek másoknak.
2018. január 12. 20:18 #5
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Jobbról balról dobálózik mindenki az ehhez hasonló vádakkal és egyre kevésbé vagyok képes elhinni, hogy mindez megtörténhetett. Nemrég megvádolták Stan Lee-t is, aki, könyörgöm, 95 éves. Ez is már csak a pénzről szól, a nyugati társadalmak pedig újabban olyan érzékenyek, ha szóba kerül a téma, hogy minden vádat kérdések nélkül elhisznek.
Én nem azt mondom, hogy mindenki ártatlan, akiről ilyen pletykák terjengenek, de bizonyíték hiányában, szájkaratéval semmire sem fognak menni a "sértettek".
2018. január 12. 21:13 #6
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Akiről meg lehet nem is igaz milyen nagy szégyenbe hozzák...
2018. január 12. 21:31 #7
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
Azért ez nem semmi. Franco könyörgött a barátnőjének hogy cidázza le. A csajnak valszeg nem volt kedvére való, de megtette. És most évekkel később kitalálja, hogy ez bizony erőszak volt!
Remélem a magyar nők sosem válnak ilyenné.
2018. január 12. 22:33 #8
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Konkrétan senki nem mondja ki de mindenki tudja hogy mi folyik Hollywoodban.
Mindenki tudja nagyon jól mi hogy történik a kulisszák mögött mégis hallgattak mert kellett a pénz meg a karrier.
Most meg az első adandó alkalommal (mert mi lenne jobb mint egy világméretű kampány) beállítják magukat áldozatnak..
Én Jamesról eltudom képzelni hogy egy csajozógép és hogy enyelgett néhány csajjal de szerintem azok a nők tuti benne voltak az említett pénzért és karrierért cserébe.
és így nem is tudom melyik az undorítóbb a pasi aki ajánlatot tesz a nőnek vagy a nő aki elfogadja mindezt a pénzért aztán később meg magát állítja be az áldozatnak akit sajnálni kell.
Undorító ami Hollywoodban történik és mi külső szemlélődök még a feléről sem tudunk.



2018. január 12. 23:09 #9
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Ahogy már páran írták, én is kinézem belőle, hogy egy nagy csajozógép, de szerintem beleegyezés nélkül nem tenne semmi olyat, amivel vádolják. Imádják a hölgyek, van elég kínálkozó alkalom. És ő sokszor fel is szólalt már a nők védelme érdekében. Szóval felszólalna maga ellen is? Ha már az erőszak témában hallatja a hangját, és ezáltal fel is kelti magára a figyelmet, ez így elég különös dolog lenne.
2018. január 13. 12:56 #10
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Cseppet sem furcsa hogy azután állnak elő mikor Golden Globet-ot nyert, nemek egyenlőségéről papolnak folyamatosan meg hogy a férfiak mind szemetek, de a büdös nagy helyzet az hogy akármelyik férfit megvádolják azt minden bizonyíték nélkül bűnösnek tekintik még ha ki is derül nem igaz az illetőt azonnal kirúgják és elveszit minden lehetséges munka lehetőséget ha egy nő követ el ilyesmit az nem igaz és ő tuti ártatlan ott van Naya rivera az utcán kisfia szeme láttára fizikailag bántalmazta férjét amiről videó is van (még nem láttam mivel a rendőrség nem teszi közzé)de még aznap otthon volt sőt most jön ki szereplésével egy új sorozat és senki egy szót sem szól a családon belüli erőszakról amit ő követett el. Majd akkor lesz egyenlőség ha nem hunynak szemet a bűncselekmények felett amit nők követnek el csak azért mert nők, a férfiakat olyan könnyen elítélik minden bizonyíték nélkül ez egy nőnél már nem így megy
2018. január 13. 13:26 #11
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Egyre többen szólalnak fel ilyen esetekről. Kellemetlen volt ezt is olvasni, valahogy nem tudom elképzelni Franco-val kapcsolatban, hogy ez igaz lenne.
2018. január 13. 14:12 #12
ismeretlenvaltozo
ismeretlenvaltozo
új tag
 
StátuszDon't you speak over my voice
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.07.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 268590
Offline offline
Nem tudom... Ha igaz is, nekem itt valami kicsit furcsa.
2018. január 13. 14:39 #13
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Lexavie @ 2018.01.13. 13:26)
Egyre többen szólalnak fel ilyen esetekről. Kellemetlen volt ezt is olvasni, valahogy nem tudom elképzelni Franco-val kapcsolatban, hogy ez igaz lenne.


És csak több lesz, sőt, egészen egyszerű módja lehet annak, hogy tönkretegyenek valakit, akár valótlanul is. Úgy néz ki, elég ha 2-3 vagy több ember 'azt mondja' és kész. Én is össze tudok beszélni 5-10 emberrel, hogy valakiről mondja ezt vagy azt, de ha emögött áll egy érdek is, aki meg is fizeti az 'áldozatokat' akkor nincs vissza út.
2018. január 13. 14:52 #14
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Pont nincs rászorulva ilyen dolgokra szerintem, bárkit bármikor megkaphatna. Én simán feljelenteném ezeket az embereket becsületsértésért, akik bizonyíték nélkül ilyenekkel dobálóznak. Amúgy már vártam, hogy mikor jelenik meg róla is egy ilyen cikk...
2018. január 13. 15:26 #15
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
hát én nem nézem ki belole
2018. január 16. 04:45 #16
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Nah tessék egy újabb....aztán az ember higgyen az összes ilyennek? Legközelebb Alexander Skarsgard,vagy Zac Efron,Daniel Craig,Brat Pitt-ről jön egy ilyen "csodálatos" hir...mert a sok cukimuki "feltörekvő"(mert ezek szerintem csak azt hiszik) színésznőcske majd ha máshogy nem ,így fog hírnevet szerezni...még talán az első 2-3 ilyen hírt elhidtem,de hogy már ez talán a 20.? Nah neröhögtessenek...nemhiszem,hogy új trendet kén ebből csinálni...de a mai világban... még a legsúlyosabb vádak közé tartozó dolgokból is reklám anyagot kell csinálni...szánalom...így egyáltalán nemfogják komolyan venni azokat akikkel ényleg megtörtént ilyen..
2018. január 16. 09:41 #17
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Hamarosan az következik, hogy a prostituáltak is megvádolják a kuncsaftjaikat szexuális erőszakkal...mondjuk, ha túl kevés borravalót kap. biggrin.gif Egyszerűen jogilag is valahol meg kell húzni a határt, különben egy nagy káosz lesz az egész... Másrészt pedig ideje lenne egy olyan új szemléletmódot kinevelni, amikor felelősséget vállalunk a saját életünkért, és nem mindenért másokat hibáztatunk. A valódi nemi erőszakot én halálbüntetéssel sújtanám, de az alaptalan vádaskodást is szigorúbban büntetném.
2018. január 16. 16:24 #18
caramelfrappglars
caramelfrappglars
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.31.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 259476
Offline offline
Azért az elég érdekes, hogy pont azután vádolták meg, hogy díjat, és ezzel együtt ugyebár pénzt is kapott... Egyébként lehet, hogy nekem rossz a szövegértésem, de nekem a "vallomásából" nem az jön le, hogy tagadja a vádakat, mert csak annyit mondott, hogy "pontatlanok".
2018. január 16. 18:08 #19
Eugenie
Eugenie
új tag
 
StátuszÁlmainkban olyan világban járunk, ami csak a miénk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.10.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 268195
Offline offline
Hát ez nagyon érdekes...Már több hónapja kirobbant ez a botrány. Az áldozatok akkor miért hallgattak idáig?
Egyébként róla nem tudom elképzelni ezt.
2018. január 17. 12:54 #20
Pirike525
Pirike525
új tag
 
StátuszSziasztok! Meg uj vagyok Starity-n szoval jol jonne egy kis segitseg :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.23.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 265036
Offline offline
ez nagyon gaz, tok egyertelmu h kameloznak xdd Ronaldonal is ezvolt...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok