Starity

Népszerű magyar Youtuberek – I. rész

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 14. 12:38 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Online online
Napjainkban már egyre többen hódítják meg a közösséget humorukkal, kreativitásukkal vagy éppen egyéniségükkel. Ebben a cikksorozatunkban hétről hétre összeszedünk 9 Youtubert, akiért bolondulnak a hazai nézők.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 14. 12:41 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Már Megint Kitty Forevaaaaa <3 Csak kár hogy pont ő ki lett most hagyva. Amúgy még DoggyAndit is nagyon bírom! smileeee.gif
2018. január 14. 12:52 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Dancsó és Csecse Attila a favoritok heart.gif biggrin.gif
Régen néztem Viszkok Fruzsit és FollowAnnát is, Pamkutyának pedig az Undorító paródia visz mindent rohog.gif
2018. január 14. 12:52 #4
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Ezek közül egyedül Nessajt bírom. laugh.gif
2018. január 14. 12:55 #5
- törölt felhasználó -    
Én csak Nessajt és Szirmai Gergőt nézem ezek közül.
2018. január 14. 12:59 #6
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Én a felsoroltak közül egyedül Dancsót és a Videómániát nézem rendszeresen és mondhatni az egyetlen, akit kedvelek is. (Meg luckeY, de ugye ebben a cikkben ő nem szerepel.)
Személy szerint értetlenül állok a Pamkutya népszerűsége előtt. Lehet, hogy az én humorérzékem korlátolt (vagy nem tudom), de borzasztó erőltetett poénjaik és paródiáik vannak. Viszkok Fruzsitól meg a hideg ráz, akárhányszor meglátom. A Szerinted? csatorna néhány videójában találkoztam vele, és nagyon antipatikus, igazi kényes p*csa, már bocsánat. A többiek pedig teljesen semlegesek, még talán Nessaj az, akin jókat lehet nevetni.
2018. január 14. 13:06 #7
MedveMedi17
MedveMedi17
új tag
 
StátuszA gyűlölet NEM old meg semmit, csak a szeretet. - Rimóczi Zsófia
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.25.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 259248
Offline offline
Úgy érzem a "Kevésbé népszererű magyar youtuberek" cikknek több haszna lenne.
2018. január 14. 13:07 #8
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Azért Radics Peti mindenképpen kellene legalább a második részbe,Dancsónak kifejezetten örültem,Pamkutyák is elég viccesek,de ezt a Szirmai Gergőt ki nem állhatom.
2018. január 14. 13:19 #9
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Dancsó Péter szerintem a legjobb magyar youtuber,de a Pamkutya sem rossz.Amelyik csatornát szoktam sokat követni az az Otherworld,akiknek a véleményével elég sokszor egyettértek.Amelyelyik csatorna még felkapotnak mondtható az a TheVR,szóval szerintem az is benne lesz a következő részben.
2018. január 14. 13:19 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Nekem Dancsó és Szirmai két kedvenc Youtube arcom. Dancsótól eleinte idegenkedtem, de egy barátnőm ajánlására megnéztem pár videóját, és azóta rendszeres nézője vagyok, a Hollywood Hírügynökségre pedig már 6 éve feliratkoztam. Rengeteg vidám percet okoztak már nekem, hálás vagyok érte. smileeee.gif
2018. január 14. 13:19 #11
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Jajj, Justvidman a harmadik! Ez elképesztő!(:
Rajta kívül még Dancsót és Pamékat nézem, a többieket nem bírom.
Remélem benne lesz a válogatásban Már Megint Kitty és Nasz Dani is(:
2018. január 14. 13:20 #12
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Viszkok Fruzsi olyan mint egy magyar Zoella. Ijesztően pozitív, folyamatosan vigyorog, minden pigmentált, mindent nagyon imád, stb. Annyira fake...
2018. január 14. 13:28 #13
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
A magyar Youtuberek közül én csak a VR-os srácokat csípem. Nincsenek elszállva maguktól, teljesen ingyenes versenyeket és találkozókat szerveznek a nézőiknek, a Twitchen minden reggel beszélgetnek velük a reggeli műsorukban, egy igazi közösséget kovácsoltak össze, és 4 év után is ugyanazt csinálják (játszanak, tesztelnek), nem úgy mint a fent felsoroltak többsége. Dancsó filmek bemutatásával kezdte, most minden szarról csinál reakcióvideót,JustVidman rég nem készített tartalmakat, mert súlyos betegséggel küzd. Pamkutyáék videóiban pedig Pama egyáltalán nem szerepel már. Viszkok Fruzsit és Szirmai Gergőt én nem szoktam nézni, de a videókat amiket eddig láttam tőlük tetszettek. Nessajt sem nézem, de bírom amikor Janiékkal ökörködik. A lista maradékáról pedig nincs véleményem, és szerintem is jobb lenne inkább feltörekvő Youtuberekről cikket írni.
2018. január 14. 13:34 #14
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
szerintem meg Marist is irhatták volna
2018. január 14. 13:52 #15
- törölt felhasználó -    
Régebben, nagyjából 1 - másfél évvel ezelőtt hatalmas rajongója voltam a YouTubereknek, azon belül is a hazai felhozatalnak. Nem telt el nap, hogy ne nézegettem volna valamelyik kedvenc videósom csatornáját, sokat tanultam és nevettem a videókon, mostanra viszont úgy néz ki, egyszerűen kinőttem ebből a hatalmas YouTuber-imádatomból. Bár még mindig vannak olyan tartalomkészítők, akiket kedvelek (ebből a listából például egész sok csatornára fel vagyok iratkozva, ilyen a Pamkutya, a Videómánia, JustVidman, a Hollywood Hírügynökség és Nessaj), a mostani magyar videósokhoz viszonyítva a felhozatalnak csak egy nagyon apró töredékét követem rendszeresen, mert egész egyszerűen egy kalap szr lett az egész. Időről időre egyre több olyan semmitmondó csatorna növi ki magát, ami egyrészt rohadtul nem érdemli meg a népszerűséget, másrészt pedig vagy mások megalázásából kapja azt a rengeteg nézettséget, vagy már a lelkét is eladta a szponzoroknak, és üzemeltetője egy élő, lélegző hirdetőtáblává változott. Undorítónak tartom, hogy a 10-14 éves korosztály olyanokat követ javarészt azon a platformon, akik a pofájukba hazudnak, számtalan káros dolgot tesznek és mondanak a videókban, még csak meg sem erőltetik magukat az egyedi tartalom készítésében, olyan apró az önbizalmuk, hogy azt hiszik, clickbait nélkül nincs élet, megaláznak másokat és csak seggekből és csöcsökből igyekeznek nézettséget generálni. Ha pedig ezzel tisztában is vannak, továbbra is kapni fogják az értesítéseket az új videókról, mert nem tudom... ciki lenne leiratkozni róluk? Ciki lenne azt mondani, "én nem fogok követni egy ilyen embert"? Ha már a szülőknek nincs beleszólásuk a gyerek nevelésébe, és ha tetszik, ha nem, a közösségi oldalakon kapott tapasztalatok fogják meghatározni a gyerek személyiségét, miért kell tudatosan elbszni egy egész generációt? Ha már ennyi 10-14 éves fiatal tinédzser van, akiknek igénye van a szemétre, az oreós meg a próbálj meg nem énekelni kihívásokra, a nagggyon vicces és kicsit sem megjátszott prankekre, valamit nagyon elcsesztek. Önmaguknak mondanak ellent, be lett ez bizonyítva az összes létező módon, mégis az orruknál fogva vezetik őket, mint az agymosott birkákat. Szomorú, hogy ők kapnak nagyobb figyelmet, nem pedig azok, akik a kreativitásukat és idejüket beleölve próbálnak igények tartalommal kiszínesíteni ezt a közösséget.
2018. január 14. 13:55 #16
XerdeLili10
XerdeLili10
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.07.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 0
Azonosító: 254590
Offline offline
bluelilien teljesen ugyanez van nálam is, amit az elejénl eírtál
2018. január 14. 14:00 #17
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Idézet (bluelilien @ 2018.01.14. 13:52)
Régebben, nagyjából 1 - másfél évvel ezelőtt hatalmas rajongója voltam a YouTubereknek, azon belül is a hazai felhozatalnak. Nem telt el nap, hogy ne nézegettem volna valamelyik kedvenc videósom csatornáját, sokat tanultam és nevettem a videókon, mostanra viszont úgy néz ki, egyszerűen kinőttem ebből a hatalmas YouTuber-imádatomból. Bár még mindig vannak olyan tartalomkészítők, akiket kedvelek (ebből a listából például egész sok csatornára fel vagyok iratkozva, ilyen a Pamkutya, a Videómánia, JustVidman, a Hollywood Hírügynökség és Nessaj), a mostani magyar videósokhoz viszonyítva a felhozatalnak csak egy nagyon apró töredékét követem rendszeresen, mert egész egyszerűen egy kalap szr lett az egész. Időről időre egyre több olyan semmitmondó csatorna növi ki magát, ami egyrészt rohadtul nem érdemli meg a népszerűséget, másrészt pedig vagy mások megalázásából kapja azt a rengeteg nézettséget, vagy már a lelkét is eladta a szponzoroknak, és üzemeltetője egy élő, lélegző hirdetőtáblává változott. Undorítónak tartom, hogy a 10-14 éves korosztály olyanokat követ javarészt azon a platformon, akik a pofájukba hazudnak, számtalan káros dolgot tesznek és mondanak a videókban, még csak meg sem erőltetik magukat az egyedi tartalom készítésében, olyan apró az önbizalmuk, hogy azt hiszik, clickbait nélkül nincs élet, megaláznak másokat és csak seggekből és csöcsökből igyekeznek nézettséget generálni. Ha pedig ezzel tisztában is vannak, továbbra is kapni fogják az értesítéseket az új videókról, mert nem tudom... ciki lenne leiratkozni róluk? Ciki lenne azt mondani, "én nem fogok követni egy ilyen embert"? Ha már a szülőknek nincs beleszólásuk a gyerek nevelésébe, és ha tetszik, ha nem, a közösségi oldalakon kapott tapasztalatok fogják meghatározni a gyerek személyiségét, miért kell tudatosan elbszni egy egész generációt? Ha már ennyi 10-14 éves fiatal tinédzser van, akiknek igénye van a szemétre, az oreós meg a próbálj meg nem énekelni kihívásokra, a nagggyon vicces és kicsit sem megjátszott prankekre, valamit nagyon elcsesztek. Önmaguknak mondanak ellent, be lett ez bizonyítva az összes létező módon, mégis az orruknál fogva vezetik őket, mint az agymosott birkákat. Szomorú, hogy ők kapnak nagyobb figyelmet, nem pedig azok, akik a kreativitásukat és idejüket beleölve próbálnak igények tartalommal kiszínesíteni ezt a közösséget.


Same. meghajolo.gif meghajolo.gif
2018. január 14. 14:06 #18
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Ebből a felhozatalból csak Szirmait, Fruzsit és Attilát nézem. Szirmai filmkritikáit mindig is nagyon szerettem, bár mostanában nagyon inaktív, nem tudom, mi történt. Fruzsi és Attila csatornáira pedig csak néha ránézek, nem mondanám őket a kedvenceimnek.
Dancsót pár éve rendszeresen néztem, de kb. 2 éve nagyon elegem lett belőle. Egyszerűen irritálnak a baromságai.
Rajtuk kívül csak AvianaRahlt és Radics Petit követem még, de őket leszámítva a magyar Youtuber világ szerintem egyre gyatrább.
2018. január 14. 14:08 #19
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Én ezek közül már csak Szirmaira és JustVidmanre vagyok feliratkozva. Még a Dancsónak szoktam megnézni pár videóját, és Radics Peti meg Már megint Kitty munkásságát követem, mostanra a gameplay csatornák sem kötnek le, csak kivételes játékok miatt nézek fel néha luckeY csatornájára. Rászoktam a külföldi crack, analizálós meg teóriás videókra mióta komolyan fangirlnek hívom magam. xdd
2018. január 14. 14:13 #20
- törölt felhasználó -    
Az első négyet nézem.
Legalábbis, Pamkutyáéknak csak a paródiákat szeretem, hiányoznak a régebbi részek Pammal.
Videómánia volt az első akire feliratkoztam, sokszor nézem újra a régebbi videóit, de az újakkal sincs semmi bajom. De hiányoznak a magyar filmes kritikái biggrin.gif
JustVidman remélem hamarosan visszatér, mert nagyon szerettem a videóit, sajnálom hogy abba kellett hagynia a betegsége miatt.
Hollywood Hírügynökség pedig egyszerűen zseniális smileeee.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok