Starity

Népszerű magyar Youtuberek – I. rész

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 14. 14:35 #21
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2018.01.14. 13:20)
Viszkok Fruzsi olyan mint egy magyar Zoella. Ijesztően pozitív, folyamatosan vigyorog, minden pigmentált, mindent nagyon imád, stb. Annyira fake...

Akkor nem csak engem ver le a víz attól a csajtól. biggrin.gif

Dancsót bírom. Csecsét hagyjuk. rohog.gif Csak a haját túrkálja. A többit nem ismerem, de Radics Peti azért remélem lesz a folytatásba. Nem lopott. biggrin.gif

A maradékból csak Pamkutyát ismerem a Despacito paródia miatt.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2018. január 14. 14:39 #22
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Én kábé olyan 3 éve követem komolyabb figyelemmel a videósokat. Először a Videómániát néztem rendszeresen majd rábukkantam a Hollywoodi Hírügynökségre amit még ma is előszeretettel kukkantok meg. Pamkutyáékra a paródiájuk által bukkantam rájuk és még ma is szakadok rajtuk mint mindig. Awwww Csecse Attila pedig videós szerelmem... <3
2018. január 14. 14:40 #23
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Jahhh és Justvidman...őt is nagyon imádom! smileeee.gif
2018. január 14. 14:41 #24
- törölt felhasználó -    
Gamer tartalmak miatt érdemes követni a TheVR-os srácokat szerintem itthon ezt ők csinálják a legjobban és valóban egy teljes közösséget alkotnak együtt a követőikkel.A játékok kedvelőinek tudom még ajánlani az alig ismert Bögre nevű csatornát ahol szintén gamer tartalom van de inkább beszélgetnek róla a srácok. Filmes tartalomban a filmbarátok podcast-et érdemes követni freddyd saját indítású csatornája és a RetroShock-ot tudom ajánlani még filmes témában. Meg ott van még az otherworld is de Zoly-ék csatornája valahogy nem a régi már. Meg esetleg még gameplay videók miatt érdemes nézni Senshi csatornáját aki freddyd mellet egy elég régi motoros a youtuberek között. Bár ők ketten soha nem voltak felkapott "youtube sztárocskák" pedig az elsők között voltak akik csatornát indítottak ide haza. Hááááá a többit szerintem nem érdemes rendszeresen figyelemmel kisérni és nagyon sokan el is szálltak ettől a youtuberes hypetól. Amiket felsoroltam rájuk érdemes figyelni a többire nem igazán. De ez csak az én véleményem. smileeee.gif
2018. január 14. 14:46 #25
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Az 5-10 között egyik idegesítőbb, mint a másik. Különösen azaz Attila gyerek, ő még a kritikát se tudja elviselni.
2018. január 14. 15:17 #26
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Viszkok Fruzsi & Pamkutya: csak őket nézem...
2018. január 14. 15:30 #27
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
hadd jegyezzem meg, hogy Gergo baromira nem tölt fel hetente videót, Justvidman pedig beteg, emiatt inaktív
btw Gergőnek is három csatornája van <.<
akiket én még nézek, az a Retroshock, a StarWars Akadémia, Radics Peti, néha mármegintKitty
2018. január 14. 16:05 #28
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Mennyivel szerethetőbbek voltak ezek az emberek jó pár évvel, sokezer feliratkozóval és jó néhány szponzori szerződéssel ezelőtt...
Dancsó lassan csinálhatna magáról is egy szakszerűent, mert ha a régi, galléros önmaga látná, mivé lett, elsírná magát. Semmitmondó, kicsit sem szórakoztató videókkal árasztja el a csatornáját, mióta rájött, hogy negyedannyi energiabevetéssel is képes többszázezres nézettségű videókat készíteni... A kevésbé intellektuális, igénytelenebb feliratkozóinak ez is bőven megfelel, és láthatóan ő is feleslegesnek érzi szakszerűenekkel strapálni magát, mikor elég heti három "ez de megborított te$$$!" videót eléjük tennie.
Gergővel elszaladt a ló, az utóbbi időben én kifejezetten fennhéjázónak érzem, és neki sincs nagyon kedve videókat csinálni, szóval egy-két kritikáért már úgy kell a nézőinek könyörögni.

A többségüket nagyon megváltoztatta a hírnév, az országos ismertség és a szponzori szerződések sora.
De legalább a fent említettek egy jelentős része a YouTube-os karrierje kezdetén még értéket is teremtett, és nem a hülyeségeket, semmitmondó baromkodásokat mutogató, clickbaites, nulla értéket teremtő vlogokkal próbáltak kitűnni.
Ami a YouTube erénye, az sajnos a hátránya is: bárkinek platformot ad, és sokan nem teljesen méltók a figyelemre, amit kapnak, és ahelyett, hogy valami produktív dologgal próbálnának kitűnni, vlogolnak a semmiről, csinálják a tag-videókat és a kihívásokat ezerrel.
2018. január 14. 16:19 #29
- törölt felhasználó -    
Anett&Ancsa heart.gif
2018. január 14. 16:20 #30
- törölt felhasználó -    
Pamkutya heart.gif
2018. január 14. 16:28 #31
- törölt felhasználó -    
Anett és Ancsa a best heart.gif A cikkírónak üzenem hogy Pollának van adatlapja smileeee.gif
2018. január 14. 16:41 #32
gibraella
gibraella
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.02.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 262757
Offline offline
Első körben a TheVR is benne lehetett volna a cikkben.
2018. január 14. 16:50 #33
- törölt felhasználó -    
Innen egyedül Attila, akit nézek. Szinte a kezdetek óta követem, ahogy Annát is, viszont őt már nem nézem - ettől eltekintve bajom nincs vele. Attila egy iszonyatosan szerethető személy, imádom a videói mindegyikét. A legjobban azt szeretem benne, hogy nem változott meg a hírnév miatt, nem lett sem beképzelt, sem lekezelő a kisebb videósokkal - vagy épp a rajongóival, és ezt hatalmasra becsülöm benne. Mindenképpen megérdemelte, hogy felkerüljön a listára, nálam igazából az első helyen áll hiszen nem egyszer csalt már mosolyt az arcomra, nem egyszer melengette meg már a szívem.

Ezzel szemben például Dancsó, Gergő és Pamkutyáék.. számomra nagyon erőltetett videósok, baromira nem tudom élvezni azt, amit kiadnak a kezük közül, épp ezért nem is nézem már őket. JustVidmannel és Nesajjal semmi bajom, viszont őket sem nézem, csak ritkán. Viszkok Fruzsi aranyos lány, de csak néha nézek tőle videót: amikor éppen olyat tölt fel, ami felkelti az érdeklődésemet. Anett és Ancsával hadilábon állok - Anett szuper lány, Ancsa viszont egyre inkább kezdi kiölni belőlem a szeretetet és a tiszteletet, amit eddig éreztem iránta. Ettől függetlenül néha rákukkantok a csatornára.

Akiket eszméletlenül hiányoltam a listáról az Már Megint Kitty és OwnMcKendry - remélem a következő részben helyet kapnak, hiszen ők is rendelkeznek nem kisebb rajongótáborral, másrészt igazán megérdemelnék; hasonlóan mint BENIIPOWA, akit ugyan már nem nézek, mert nem igazán kötnek le a gameplay videók, a személyisége egy kincs, kevés ilyen jólelkű ember létezik - na meg van egy csomó feliratkozója, tehát ő is elég népszerű a listához.
2018. január 14. 17:10 #34
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Csak én hiányolom innen Radics Petit?
Majd' az egyedüli olyan magyar youtuber aki még mindig értékelhető tartalmakat ad ki a kezei közül és akit nem változtatott meg a hírnév
2018. január 14. 17:28 #35
- törölt felhasználó -    
Kicsit hiányosnak érzem a cikket... Vidman már régóta nem tölt fel videókat a betegsége miatt, Dancsó Peti csatornája is már mindenfélével van tele, nem csak filmkritikákkal, Szirmai Gergő sem hetente tölt fel tartalmat, hanem jobb esetben havonta... és ugyebár neki is van még másik két csatornája egyébként.
Én az itt felsorolt listából csak Gergőt nézem egyébként, de mellőle is sokan kezdenek okkal elpártolni, mert egyre kevesebb a videó, több a szponzorált tartalom, filmkritikák pedig egyre kevesebbszer vannak. Sajnálom, mert nagyon szerettem régen, és rossz látni, hogy már nem megy neki, hogy ugyanazt a színvonalat tartsa.
2018. január 14. 17:34 #36
- törölt felhasználó -    
Mindenki, aki hiányol valakit a listáról... Nem nem vettétek észre hogy ott a címben, hogy ELSŐ RÉSZ? Vagy ismeretlen számotokra a római számok? Igen, az nem egy nagy I, hanem, egy római egyes. Illetve a vastagan szedett szövegben, ott van hogy CIKKSOROZAT. Ezek mind-mind arra utalnak, hogy lesz(nek) még cikk(ek). Gondolom, a cikk írója vagy neki a barátnői ezeket követi, ezért szedte őket össze első körben...

A cikkben szereplő emberekhez pedig annyit, hogy hihetetlen, hogy Dancsó Petikét ennyien szeretik... Mi a jó benne istenem? A folytonos vergődése, a gyerekessége? Letett bármit is az asztalra azon kívül hogy hülyéskedik a kamera előtt?

Pamkutya, jó, őket imádom, és Szirmai is igényes! heart.gif
Viszkok Fruzsiról meg Csecse Attiláról névről már hallottam, de egy-egy videó bőven SOKK volt tőlük. A többiekről azt sem tudom kicsodák - mármint, oké most már tudom, mert elolvastam, de na, értitek pardon.gif
2018. január 14. 17:34 #37
- törölt felhasználó -    
Videómánia biggrin.gif
2018. január 14. 17:35 #38
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Nekem a TheVR hiányzik, ahogy előttem is írták páran - őket nagyon szeretem. smileeee.gif De hátha a következő részben már benne lesznek.
A felsoroltak közül egyedül Fruzsit követem, körülbelül 3 éve biztosan. Sokan mondják, hogy megváltozott, de valamiért nekem a szívem csücske a mai napig.
Magyarok közül nekem még Lina és Panni a nagy kedvenceim. Ők együtt működtetik a csatornájukat és elsőre nem is a videóik tartalma fogott meg(semmi "extráról" nem videóznak igazából), hanem a stílusuk és a személyiségük. Még "csak" 90 ezer feliratkozó fele járnak, annyira nem hiszem, hogy ismertek, de Fruzsi mellett őket imádom nagyon. heart.gif
Egy ember van még, aki szintén nem a videói tartalma miatt fogott meg, hanem emberileg érzem nagyon szerethetőnek. Barni néven regisztrált youtube-ra és nem tudom, hogyan kerülte el ő eddig a figyelmem, mert pár ezer híján 400 ezer feliratkozója van. rohog.gif Ha nagyon nem akarok gondolkodni, csak szórakozni, akkor mindig az ő csatornáját nézem meg, hogy van-e új feltöltése. Maris szintén ilyen, de őt nem követem annyira intenzíven.
De ha már a felsorolást nézem, nekem Anna az, akit eleinte pár hónapig követtem, de valamiért egyik pillanatról a másikra idegesítővé vált számomra. Nem értem én sem, hogy miért, de ő az egyedüli, akitől kiráz a hideg valamiért.
Összességében nem vagyok az a nagyon kritizálós fajta, egyszerű vagyok, a szórakoztató és szerethető tartalomra/emberekre vagyok vevő. Akiket felsoroltam, nekem ezt nyújtják. smileeee.gif
2018. január 14. 18:31 #39
FanXnX
FanXnX
új tag
 
StátuszThe family is the only thing you do not choose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.22.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 266971
Offline offline
Vidmannek mi a másik csatornája?
2018. január 14. 19:10 #40
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Közülük rendszeresen csak Dancsó Peti videóit szoktam nézni, hiszen annyira jó egy humorérzéke van, engem szinte mindig felvidítanak a videói. Meg néha-néha szoktam nézni Pamkutyáékat, Viszkok Fruzsit, Csecse Attilát meg FollowAnnát. smileeee.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok