Starity

Logan Paul: „Nekem is jár egy második esély”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 17. 17:47 #21
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Azért valamennyire sajnálom.
2018. január 17. 17:50 #22
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
a 13 éves gyerekekből álló rajongótábora biztosan ad majd egy második esélyt neki. smileeee.gif
amúgy múltkor láttam egy videót, ahol Japánban produkálta magát, annyira ostoba egy ember.
2018. január 17. 19:10 #23
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Jól szájba verném az elhunyt hozzátartozói helyében.
Undorító amit tett, meggyalázott konkrétan egy embert. Nem vagyok álszent ő is ember, de innen látszik mit meg nem tesznek a számokért.
Egy ember onnan különbözik sok állattól, hogy empátiát is ki tud fejezni. Élő példa rá, hogy visszafele süllyedünk. Ne adj isten az ő szerette lógot volna a fán akkor is vicces lenne?
Nem sajnálom. Felnőtt ember, tudta jól hogy mit csinál. Vállalja a következményeket.
2018. január 18. 13:46 #24
Lorelay
Lorelay
visszatérő vendég
 
Státusz♢ seven devils all around me ♢
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 142131
Offline offline
Mindenki hibázik persze, de ez egy kész "hibasorozat" volt. Meg ne mondja már nekem valaki, hogy ez az egész nem volt szándékos. Nem csak Logan az, aki hibázott, hanem a körülötte lévő emberek is. A barátai is inkább úgy voltak vele, hogy igen ezt fel kell venni és így kell megmutatni az embereknek stb. De még ezen túl is valaki (vagy valakik) ezt megvágta, ami talán órákig is eltartott és a folyamatos kihomályosítás alatt egyszer nem jutott eszébe, hogy nem kellene. Ezek után pedig elkészítette hozzá a "thumbnail"-t, amin szintén csak ki van emelve szerencsétlen ember..

Bár, ami szerintem ennél is borzasztóbb, hogy lehet mindenki elítéli meg minden, de valahogy mégis naponta körülbelül 100 ezer feliratkozóval gazdagodik a csatornája és már csak egy karnyújtásnyira van a 16 milliótól. Úgyhogy szerintem azért elég jól át lett gondolva ez az egész ügy, mert nem egy ember kezén futott mindez végig. A hatalmas hírverés a feliratkozók számának növekedéséből mondhatjuk, hogy pozitívan hatott az életére. Most kicsit eltűnik míg lenyugszanak körülötte a körülmények és megszűnnek a róla szóló cikkek, történetek és aztán úgy fog visszatérni, mintha mi sem történt volna. Ja, és persze ne felejtsük el, hogy mekkora hírverést fog kapni akkor, mikor visszatér, hogy itt van újra videókat csinál és, akkor mindenki megy és már csak kíváncsiságból is megnézi, hogy mivel mert előállni, vagy legyen bármi az indok..

A negatív reklám is, reklám. Sokszor sokkal hatékonyabb, mint a pozitív. Pl.: DE MIIIÉRT? (fluimucil)
2018. január 18. 19:33 #25
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Hogy neki járna második esély?
Lol
Hagyjuk már -.-
2018. január 21. 08:53 #26
- törölt felhasználó -    
Hát ezek után ne várja már e, hogy majd adnak neki egy második esélyt..Tükröződik le róla az értelem..
2018. január 21. 18:45 #27
RinaChan
RinaChan
új tag
 
Státusz웃어 볼까 더? ㅋㅋㅋ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 218375
Offline offline
Második esély? Azon csodálkozom, hogy hamarabb senki nem figyelt fel a modorára. A baj az, hogy szerintem már önmagában az második esély, hogy idáig engedték fajulni a dolgot. Sosem fogom megérteni, hogy miért lett ennyire népszerű, amikor végtelenül visszataszító a modora és tiszteletlen, mindemellett kicsit sem vicces.
2018. január 27. 14:33 #28
Liveeee
Liveeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 260325
Offline offline
Gondold végig reálisan: mit tennél, ha veled ugyanez történt volna meg? (most tekintsünk el attól, hogy az emberek többsége le sem videózta volna). Látszott, hogy nem érdekli ez az egész. Nézd meg a viselkedését. Szerinted tényleg megbánta? Pont lesz*rja az egészet. Oda se bagózik a riporterre,felveszi a fülesét, és megy tovább. Mikor látja, hogy veszik, és beszél neki a riporter, leveszi, és elvárja, hogy ismételje meg a riporter a kérdést. Ő megismétli, és odalök valamit. Ha nálunk, az iskolában kell a tanárnak megismételni magát, löki az órai egyest. Egy hírességtől, vagy mitől, elvárható, hogy adja meg a kellő tiszteletet. Mert egyenlőek vagyunk. Nem felsőbb rendű. Nézzük mondjuk Cameron Dallast, vagy Nash Griert, vagy Sierra Dallast, vagy egy magyar YouTubert. Mikor láttad tőle, hogy így megy el? Úgy, hogy nem válaszol semmit? Hogy nem érdekli az egész? Vagy csak Shawn mendest. Vagy bárkit. Mindig érdeklik őket a rajongók, és mindig válaszolnak. A legintimebb kérdésekre is akár. Logan Paul nem tudja ezt megtenni. Mert nem érez semmit. Kedves fanok! Gondoljátok el. Ti megcsináltátok volna? A legtöbb ember válasza (remélem) a nem. Akkor ő miért? Mert így is hírnevet szerzett. Kellett valami új. Vannak emberek, akik mindent megunnak egy idő után. Valami érdekesebb kell nekik. Valami izgalmas. Ezek betegek. Logan Paul is beteg. Ez nem botlás, ez A botlás, ami a karrierje végét jelenti. Legalábbis az én szememben. Hatalmasat csalódtam benne!
2018. január 29. 13:45 #29
FanXnX
FanXnX
új tag
 
StátuszThe family is the only thing you do not choose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.22.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 266971
Offline offline
Most mindenki támadni fog de én bánom hogy visszavonul és igen érdemel második esélyt. Most akkor jöhetnek az ellenérvek de nem fogom őket elolvasni és nem is igazán érdekelnek nekem akkor is ez marad a véleményem heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok