Starity

Lucy Hale szexuális zaklatás áldozata lett

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 22. 20:12 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Lucy Hale a napokban osztott meg Instagram oldalán egy posztot, amelyben arról beszélt, hogy szexuális zaklatás érte.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 22. 20:16 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Nem tudom pontosan mi történt -sőt, szerintem kevesek tudják-, de annak ellenére, hogy nem a legszimpatikusabb személy Lucy, a zaklatás akkor is zaklatás, bármilyen módon, és ezt semmilyen embernek nem kellene megtapasztalnia. Sajnálom ami vele történt, és remélem, nem lett semmilyen komoly baja.
2018. január 22. 20:22 #3
- törölt felhasználó -    
Szóval most mindenki bátorságot kap, hogy az olyan dolgokat is felnagyítsák és beszéljenek róla, amik eddig semmilyen jelentéssel nem bírtak az adott ember életében. De most valahogy fontos lett minden.
Ebből végül is nem derült ki mi történt vele. Gondolom beszóltak neki egy kocsiból mikor ment az utcán. Ő meg most rájött, hogy ez "zaklatás". omg.gif
2018. január 22. 20:25 #4
- törölt felhasználó -    
Egyetértek khalifa
2018. január 22. 20:33 #5
- törölt felhasználó -    
Most elképzeltem, hogy megy az utcán, kitéve mindene, rázza a popóját és utána füttyent valaki. Luluka megfordul, "á ez a pasi nem gazdag és nem néz ki jól, szóval sem összejönni nem tudok vele, sem perelni, á sajnáltatom magam inkább a rajongóknak" rohog.gif
2018. január 22. 20:38 #6
- törölt felhasználó -    
BritGirl ez lehet hogy igaz XD
2018. január 22. 20:49 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Lisanne @ 2018.01.22. 20:16)
Nem tudom pontosan mi történt -sőt, szerintem kevesek tudják-, de annak ellenére, hogy nem a legszimpatikusabb személy Lucy, a zaklatás akkor is zaklatás, bármilyen módon, és ezt semmilyen embernek nem kellene megtapasztalnia. Sajnálom ami vele történt, és remélem, nem lett semmilyen komoly baja.


Mit értesz bármilyen módon alatt?

Ha valami pénzes kigyúrt macsó odamegy hozzá valami dumával és bepróbálkozik vagy utána fütyül, az milyen szexi. Ha egy kétkezű melós átlagpasi teszi ugyanezt, az már zaklatás. Előbb a női fejekben kéne baromi nagy rendet tenni... mielőtt átpotyognak a ló másik oldalára.

Írt egy posztot, de semmit nem mondott... értelmes nagyon. Megint csak találgatásra, pletykára ad okot.
2018. január 22. 20:59 #8
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Már lassan oda jutunk ha egy pasi már bepróbálkozik egy nőnél akkor az zaklatás. Ja nem is mert oda jutottunk. Ez a poszt nagyon arra megy ki hogy felkeltse a figyelmet, hogy ő se maradjon ki a hírverésből. És emiatt az emberek egyre kevésbé veszik komolyan a valódi áldozatokat.

BritGirl lehet igazad van, és az is biztos hogy sok sztár ezt csinálja. biggrin.gif
2018. január 22. 21:06 #9
- törölt felhasználó -    
De hol van az, hogy mi történt?XDD
2018. január 22. 21:28 #10
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Szerintem teljesen felesleges ítélkezni, valamint az általánosítást is hagyhatjuk totoka
2018. január 22. 21:35 #11
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Nem tudhatjuk, hogy mi történt, és ezért is félelmetes ez az előítéletesség. Két lehetőség van. Az első az, hogy valóban zaklatták. Ebben az esetben, pedig marhára megérdemelné az együttérzést.
A második az az, hogy a kiscsaj egy hülye liba, és nem tudja megkülönböztetni a bunkó parasztot az erőszaktevőtől. De ebben is az a jó, hogy legalább ez a lány küzdeni fog a nemi erőszak ellen, ami értelmetlen, de a világ mégis fel fog rá figyelni. És szerintem igen is fontos, hogy beszéljen erről a világ, mert ez mindennek a legalja. Nem bánthatsz valakit, csak mert gyengébb nálad. Igen is tenni kell ez ellen.
2018. január 22. 21:38 #12
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2018.01.22. 20:33)
Most elképzeltem, hogy megy az utcán, kitéve mindene, rázza a popóját és utána füttyent valaki. Luluka megfordul, "á ez a pasi nem gazdag és nem néz ki jól, szóval sem összejönni nem tudok vele, sem perelni, á sajnáltatom magam inkább a rajongóknak" rohog.gif

tejóég >.< nekem sem akkora kedvencem a csaj, igazából eléggé semleges véleményen vagyok róla, de azért nem gyerekes ez egy kissé? rohog.gif azért mert utáljátok a csajt valamiért miért kell állandóan olcsó k*rvának elhordani, azért mert egy sorozatban idegesítő karaktert játszott? nemértem.
2 felhasználónak tetszik: Alysia, Szandi0820
2018. január 22. 21:41 #13
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Semmit nem tudunk az ügyről. Miért kell egyből ítélkezni, és gúnyolódni, hogy biztos csak egy sima odaszólást vélt zaklatásnak? Az egy dolog, hogy egyre többen osztanak meg ilyen posztokat, köztük hamis esetekkel is, de attól még nem minden nő nagyít fel vele történt dolgokat, és nem minden nő hazudik. Lucy esetében pedig csak ezt a pár sort ismerhetjük. Én inkább megvárom, amíg lesz újabb információ az ügyről.
2018. január 22. 21:46 #14
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Ameddig nem mond többet, nem fogjuk megtudni, mi történt. Felesleges hülyeségeket kitalálni arról, hogy mit csinált vagy mit nem csinált. Amúgy meg nem hinném, hogy közhírré tenné, ha annyi történt volna, hogy valaki utána kiabál. Szerintem ő pont nem az a fajta ember, aki annyira vágyna arra, hogy csak rá figyeljenek.

_ToTo_: Nyugodtan általánosíts csak, de akkor ne lepődj meg, ha valaki elkezdi elhordani az összes férfit mindennek, amiért összefutott egy-két értelmi sérülttel.
2018. január 22. 21:57 #15
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Idézet (BritGirl @ 2018.01.22. 20:33)
Most elképzeltem, hogy megy az utcán, kitéve mindene, rázza a popóját és utána füttyent valaki. Luluka megfordul, "á ez a pasi nem gazdag és nem néz ki jól, szóval sem összejönni nem tudok vele, sem perelni, á sajnáltatom magam inkább a rajongóknak" rohog.gif

Már vártam a hozzászólásodat kedves AliceLiza.
2 felhasználónak tetszik: Alysia, Szandi0820
2018. január 22. 22:03 #16
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
ÁLLJON BE A SORBA mármint azoknak a hírességek sorába akik x évvel ezelőtti szexuális zaklatásos történetekkel állnak álló aminek a 95% csak kamu vagy csak annyi hogy a pasi kicsit rámenősen flörtölt.
Persze nem tudhatjuk hogy az ő sztorija igaz vagy csak kamu mert még azt sem mondta el mi történt.

Komolyan az ilyen sztárok miatt kezd átmenni ez az egész kampány komédiába akik ennyire nem veszik komolyan... dobálóznak a nagy drámai szavakkal mint pl Lucy is "megpróbálnék tenni a szexuális zaklatások ellen." és mégis hogyan te is felveszel egy fekete ruhát mert attól aztán megszűnik az ilyesmi - drága akkor kellett volna tenni ellene amikor megtörtént veled (mármint ha igaz és tényleg zaklatás nem csak egy béna flört) utólag már sem a rendőrség sem te nem tehetsz ellene sokat ((tudom hogy már rengetegszer elmondtam de az ilyesmik általában a négy fal mögött történnek ezért nehéz bizonyítani) de ha még friss a dolog bár gondolom nem egyszerű beszélni róla de muszáj legalább a rendőröknek mert akkor nagyobb az esély arra hogy rábizonyítják és börtönbe kerül és nem árthat már másoknak.. Így viszont élhet azzal a bűntudattal hogy ezt másokkal is megtette és ő hallgatott.

Ez az egész szexuális zaklatás meg a nagy feminizmus szép dolog és kell
is hogy felhívjuk rá a figyelmet de hollywoodnak és a sztárocskáknak hála ez is el lett túlozva..
ma már ott tartunk ha egy pasi a nő után fordul az már rögtön rohan a közösségi oldalra és ki írja hogy ma szexuálisan zaklattak.
Vagy ami még undorítóbb hogy egyes nők (nem csak a hírességek) ezt az egészet kihasználva ártanak az általuk utált pasinak.

RENGETEK NŐ SZENVED A SZEXUÁLIS BÁNTALMAZÁSOK MIATT DE AZ ILYEN KAMU TÖRTÉNETEKKEL PONT AZ ELLENKEZŐJÉT ÉRIK EL MERT HA CSAK ABBÓL INDULOK KI HOGY EZEN AZ OLDALON MINDEN ERRŐL SZÓLÓ CIKK ALATT 90%-BAN AZ EMBEREK NEM HISZIK EL ÉS KAMUNAK TARTJÁK PONT AZÉRT MERT MINDEN HÉTRE JUT 3 ILYEN AKKOR NE CSODÁLKOZUNK AZON HA EGY IGAZ TÖRTÉNTRŐL (AMIT LEHET HOGY PONT LUCY-É) AZT FOGJÁK HINNI HOGY CSAK EGY ÚJABB KAMU.

(fogadni mernék hogy más dolog lenne az aktuálisan népszerű "trend" ((bocsi a szóért)) pl a bulimia (tudom hogy ez nem vicc) akkor minden 5. híresség hirtelen az lenne.?
2018. január 22. 23:32 #17
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A fügyülgetésre kitérve, igenis lehet zaklatás egy ponton túl. A házunk mellett fél évig munkások voltak és minden egyes alkalommal amikor elhagytam a házam fügyülgettek meg gusztustalanságokat üvöltöttek utánam. Már próbáltam mindig a legcsúnyább ruhámba ki menni hogy hátha nem bántanak. A legrosszabb az egészben az hogy még én éreztem szégyent mert a fél utca azt nézte mindig hogy kire fügyülnek. Kb 11-12 éves korom óta fügyülgetnek hasonló emberek.
2018. január 23. 06:56 #18
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Promózni kell az új filmet??? Nagyon kamu szagú, vagyis legalábbis semmi nagy dolog nem történhetett... Ha engem tényleges, komoly szexuális zaklatás ér, nem az az első dolgom, hogy a közösségi médiába posztolgatok, majd törlöm is az egészet! Egyetértek sok más előttem szólóval, hogy az ilyen agyatlanok miatt vicc már ez az egész zaklatási komédia. Nagyon jó kis pénz és figyelemszerzési lehetőség lett ez sajnos.
2018. január 23. 09:18 #19
blackdahlia
blackdahlia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 259514
Offline offline
Lassan tényleg kezd ez trendé változni a sztárok körében, és egynémelyik valószínű hogy nem teljesen mond igazat. Érdekes hogy hirtelen minden második sztár sexuális zaklatás áldozata lett. Én ezt komolyan nem kívánom senkinek hiszen akivel ez tényleg mgtörténik egy életre megsérül lelkileg, de ez már kezd egy kicsit unalmassá válni. Inkább hozzon létre támogató csoportot és ne az instára posztolgassa.
2018. január 23. 16:07 #20
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Engem valóban ért zaklatás, erőszak formájában.
Posztot nem írtam.
Lehet kellett volna és azóta én is sztár lennék.
Valóban nem vicc és komoly ügy csak nem a megfelelő emberek kapják meg a figyelmet..
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok