Starity

Camila Cabello: "A Fifth Harmonyban töltött idő előhozott belőlem egy egészséges versenyszellemet"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 27. 22:51 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Offline offline
Camila Cabello nem bánt meg semmit. A 20 éves énekesnő egy interjúban megnyílt a Fifth Harmonyból (a lánycsapat amely elindította a karrierjét) való távozásával kapcsolatban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 27. 23:00 #2
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Versenyszellem? Mindigis ő volt a középpontban a Fifth Harmonyban is, nem értem miért kellett megküzdenie... és totál megértem a csajokat, mert elég hirtelen dobbantott a csapatból és elkezdte felépítgetni a saját kis karrierjét. Szuper hangja van egyébként, az albuma az nem lett egy nagy durranás, a Havanat kivéve, szóval gyúrjon még a dalok írására, mert jó dalok híján még a legnagyobb sztárok is eltűnnek a süllyesztőben.
2018. január 27. 23:24 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Eljutottam odáig a szintig, hogy kezdtem elfogadni egy év után, hogy csak úgy otthagyta azokat az embereket, akik segítségével ilyen nagyra tört. De egyszerűen nem tudom megkedvelni. Akárhányszor próbálkozom, nem megy. Mindig eszembe jut az, hogy önmaga érdekelte, és a barátai nem. És ez még is mi a szent isten? Mi az hogy ő már túllépett? Ez most komoly? Már nem azért, de mit várt a többiektől? Komolyan mondom.. Azt, hogy boldogan, nevetve fognak örülni annak, hogy otthagyta őket? Annak, hogy teázni fognak a Havana hallatára, és minden a régi marad? Ez nem az álomvilág, ez a valóság. És Camila megint kihúzta nálam a gyufát. De a kedvencem ebben az egészben az, hogy ő csak helyet akar csinálni a jó dolgoknak. Az nem volt elég jó, hogy feljuttatták a csúcsig? Mert nem, nem teljesen önmagának köszönheti azt, ahol van. Ennél álszentebb húzása még nem volt. Sokan jönni fognak azzal, hogy Camila csak az álmát akarta követni. De milyen áron? Olyan áron, hogy az állítólagos legjobb barátait simán eldobná a sikerért és a hírnévért? És, a banda, a többi lány nem volt jó dolog az életében, de az Fifth Harmony-s koncert pénzből biztos jó volt elmenni kajálni, venni egy Gucci táskát, meg ilyenek. Csak köszönni tudom, hogy megismertem az igazi Camila-t. (:
2018. január 28. 00:35 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem szép hogy ilyen jól nyilatkozott róluk. Persze az nem volt szép hogy ilyen hirtelen ott hagyta a csapatot, de egy az hogy mi nem láttunk bele hogy milyen volt a kapcsolatuk amikor nem forogtak a kamerák, kettő pedig hogy egy fiatal nőről beszélünk aki néha bizony nem akar konfliktusba kerülni ami véleményem szerint a fő oka volt annak hogy nem tudatta a csapattal előre hogy ki akar lépni
2018. január 28. 02:07 #5
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
nahát pontosan ez a baj az ilyen verseny kedvééért random összetett bandákkal ahelyett hogy közös sikerre koncentrálnának mindig megpróbálják egymást túl ragyogni és versengenek.. kinek van több rajongója, több insta követője, kiről írnak többet, kinek a dalán van több stream stb.
Bár Simom Cowell egy pénzéhes alak de jó érzéke van ahhoz hogy a megfelelő embereket tegye össze ahogy azt a Litte Mixel, a One Directionnel és a Fifth Harmonyval is tette ebből az utóbbi kettővel nagyon hasonló a szitu.
Mindkét bandában megpróbálták a tagok tudatosan vagy tudat alatt de túl szárnyalni egymást aminek az lett a vége hogy az egyik tag kiszállt majd a banda haldoklott... hát most az 5H is haldoklik és a tagok a banda helyett a szóló karrierjükön dolgoznak mint a 1Ds srácok. Ami nem meglepő tekintve hogy egyikőjüknek sem volt a tervei között egy banda csak úgy kapták. Ez a banda egy nagyon fontos és meghatározó része az életüknek aminek a hírnevüket köszönhetik ezért valószínű mindig szóba fog kerülni sosem tudja majd lemosni magáról Camilla azt hogy egykor a Fifth Harmony tagja volt..
A kérdés már csak az hogy ezért hálás (mert hát ennek köszönheti a mostani hírnevét.. egyedül, már meglévő rajongók nélkül nem sikerült volna befutnia) vagy folyton csak rossz dologként fog emlékezni erre.
2018. január 28. 09:29 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
A versengés alatt gondolom azt értette,hogy ő volt a legfiatalabb a csapatban. Ugyan már a kilépése előtt is látszott,hogy másmilyen a stílusa,mint a többinek, de ez igazán már csak így 1 év után szembetűnő. Szerintem jól döntött,hogy kilépett,mert a Fifth Harmony többi tagja így erősebb csapattá lett, eltudtak rugaszkodni a valós zenei stílusukban is, ahogy Camila is ki tudott bontakozni,mert szólóban szerintem sokkal jobban teljesít.
2018. január 28. 09:52 #7
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Camila sokkal erősebb egyedül, mint a 5H együtt. Na jó, talán Lauren az, akiről azt mondanám megállná a helyét, de a többiek iszonyat gyengék.
2018. január 28. 10:03 #8
- törölt felhasználó -    
Én régen nagyon szerettem a Fift Harmonyt régen amúgy lehet hogy beíndította a bandát de akik benne voltak azokat nem éppen én addig nem tudtam Camilla nevét amíg ki nem lépett most mondhatjátok hogy gáz vagyok de szerintem sokan mások sem tudták a nevüket úgy hogy szerintem Camilla már többre vitte
2018. január 28. 11:28 #9
Taehyungina
Taehyungina
új tag
 
Státuszrest in peace, Kim Jonghyun. ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 256120
Offline offline
az MTV Music Video Awards-os eset tényleg elég kicsinyes volt, nem csoda, hogy megbántódott. A Fifth Harmony sosem volt olyan banda, akiket rendszeresen követtem, meghallgattam az új számaikat, de mióta Camila kilépett, nem is vetettem rájuk pillantást, csak Lauren-t láttam viszont Steve Aokival közös számukban.
Lejjebb írták, hogy Camila erősebb egyedül, mint a 5H-val együtt, és azt kell mondjam, igazuk van, én is ezen a ponton vagyok.
2018. január 28. 11:40 #10
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3211
Csatolások: 43694
Azonosító: 155975
Online online
Camila nagyon jól tette, hogy kiszállt. Őszintén, ki akarna még évekig egy olyan bandában lenni, amiben nem érzi jól magát? Az összes lányra ráerőltették ezt a szexualitást, és meglátszik Camila mostani koncertjein, hogy ő nem ilyen. Azt pedig, hogy a lányok mennyire meglepődtek a kilépésekor, lehetetlen. Egy nagy cégnél ugyanis nem így működik a dolog, hogy egyik napról a másikra kilép valaki. Egyértelmű, hogy a banda hanyatlásnak indult, pedig az albumuk egészen jó lett, de már az összes tag a szólóprojektjeikre koncentrál inkább..
2018. január 28. 12:08 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Eddig szinte mindegyik Camila-5H cikk alá ezt írtam, de a véleményem változatlan: Miért maradt volna egy olyan csapatban, ahol nem érezte jól magát? Hiába voltak barátok - ha valamikor voltak -, én nem adnám fel az álmaimat egykönnyen mások miatt. Elvégre egyszer élünk, mindannyiuk előtt ott van még az élet. Camila megmutatta, hogy ilyen fiatalon mennyi mindent el tud érni szorgalommal és kitartással. Őszintén meg tudom érteni a döntését, és támogatni fogom. ♥ Oda meg vissza vagyok a stílusáért. ^^ Azt mondom, az 5H mostani tagjai is tudtak volna még felfelé törni Camila kiválását követően. Természetesen nehezen, de a lány parodizálásába, kibeszélésébe, az önsajnáltatásba ölt energiát hasznosan is fel lehetett volna használni. Még ha kevésbé tehetségesek, képezni lehet magunkat.
2018. január 28. 13:32 #12
joelxperrie
joelxperrie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.24.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 268376
Offline offline
EnGreta
Igen....biztos azért lett első az albuma 3 nappal a megjelenése után több mint 100 országban és biztos azért debütált a Billboardon első helyen mert “nem lett egy nagy durranás”!
Nekem nagyon tetszik az albuma!Camilát utáltam a 5H-ban de amikor kilépett elkezdtem megkedvelni!Sokkal tehetségesebb mint a másik 4!
Hajni és Gézacica
Nem Camila volt a legfiatalabb a csapatban!
2018. január 28. 14:04 #13
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Joelxperrie
Rosszul fogalmaztam, szóval Szerintem nem lett nagy durranás az albuma smileeee.gif Az első néhány dala nagyon tetszett, azokhoz képest az album nekem nagyon unalmas. Elsőnek lenni ebben a szegény zenei felhozatalban nem nehéz, nem igazán volt kivel versenyeznie, de ne bántódj meg, ez csak az én véleményem smileeee.gif
2018. január 28. 14:06 #14
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Szegény helyett szegényes zenei felhozatalt akartam írni biggrin.gif
2018. január 28. 16:45 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Szeretem az 5H-t de mindenkinek jobb így... Camila már rég nem azon a szinten van mint hangilag mint lelkileg mint a többi csaj a bandából!
2018. január 28. 18:07 #16
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
én sokkal jobban szeretem hogy nincs Fifth Harmony-ban
2018. január 28. 20:44 #17
- törölt felhasználó -    
Persze, a lányok álla biztosan egyszerre esett le, mikor Camilla kilépett. uh...
2018. január 30. 22:11 #18
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Sokkal jobban megtudja mutatni a tehetségét soloban, de szomorú voltam amikor kiszállt. Viszont tényleg látszik, hogy megérte.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1537.