Starity

Kialakult a mezőny A dal 2018 döntőjére

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 20. 23:47 #21
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Nem néztem most,de gyorsan meghallgatom a dalokat,és leírom a véleményemet:
Na szóval az AWS tetszett,ami érdekes,mert amúgy nem szeretem ezt a műfajt. Magyarul van,egyedi is,izgalmas is;ez kell az eurovisionre.
A yesyes dala jó lenne,de angolul van,eléggé tucatdal.Hiába jó,Freddie dala még jobb is volt ennél,de nem emelkedik ki a többi közül.
Dánelfy Gergely produkciója tényleg hasonlít a tavalyi nyertesére,éppen ezért nem működne idén.
Király Viktor helyes,jó a kiejtése,de ez a dala túl unalmas lett.
A leander kills dala tök érdekes és egyedi,egyedül az a baj vele,hogy az énekesnek nincs olyan erőteljes hangja,mint pl az első zenekarnál.
Horváth Tamásnak nagyon szép hangja van,de összességében elég unalmas a produkció,az a hangszer a háttérben meg iszonyú idegesítő.
Bigát és Süle Zsoltot inkább nem kommentálnám,mert az unalmas és átlagos szó kevés hozzá.
Nos én 8 éve nézem az eurovisiont,ez a véleményem az indulókról és esélyeikről.
2018. február 21. 10:16 #22
ryku
ryku
 
StátuszNem érdekel a menyét a Marsról! Maga kicsoda?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Horváth Tominak is szurkolok, de a yesyes menjen vízióra!
2018. február 21. 11:56 #23
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Buttefly; nem arról van szó Dánielfy dalánál, hogy a dalok ugyanolyanok, vagy egyáltalán hasonlóak lennének, hanem maga az előadásmód rettentően hasonló. unsure.gif Nem nevezhető koppintásnak, hiszen nagyon sok olyan dal van, amit célszerű ilyen formában előadni, de az Eurovision nem az a hely, ahol ettől eltekintenek.
2018. február 21. 17:26 #24
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy nekem tetszik az idei felhozatal. Sokrétű a zenei érdeklődésem, ezért próbálom minden dalban a jót keresni. Ezért követem minden évben az Eurovíziót, amellett hogy remek a hangulat és egy kicsit összekovácsolja a kontinensünket, nagyon sok jó dalt hallok ott minden évben.
Süle Zsolt dala nyert meg a legkevésbé. Meghallgatom, nincs vele különösebb bajom, de nem örülnék, ha ő képviselné hazánkat. A dalában semmi olyat nem vélek felfedezni, ami maradandó élményt okozna a nemzetközi közönségnek, annak ellenére, hogy a színpadkép milyen lírai és sokat dob a produkción.
Bigát és a hangját nagyon szeretem, tetszik a dala és ez a különleges stílusa, amit képvisel. Biztos sokaknak elnyerné a tetszését a külföldi hallgatók közül.
Tamásnak nagyon jó hangja van, laikus fülemnek hibátlan, a dala is fülbemászó, azonban a színpadi koreográfia szörnyű. Valahogy ez nekem sokat levesz az összképből és ezzel nem is vagyok egyedül.
Király Viktor mivel már több országban is jól ismert és tapasztalt előadó, de ez a dal nekem valahogy nem jön át. Megunom az első refrén után és bennem van az a "ennyi?" érzés. Rádióban meghallanám, biztosan dúdolnám, de Eurovízióra necces lenne kiküldeni.
Dánielfy Gergely dala gyönyörű szép, első hallás után beleszerettem és számtalanszor meghallgattam azóta. Sajnos a tavalyi portugál győzelem után nem értékelnének ezt balladát annyira, hogy jó helyezést érjünk el vele, de meg kell hagyni nagyon tehetséges a srác, jó kiállása van.
Yesyes tetszik, lekötött az előadásuk és nagyon nem tudok hozzáfűzni többet, mert hiába illenek Eurovízióra a szívem két másik előadóért dobog. smileeee.gif
Ők pedig a Leander Kills és az AWS. Tavaly is a Leandernek szurkoltam, mert hát van bennük energia. Az idei dalukat is imádom, a házi áldás nagyon ütős benne.
AWS-ről meg őszintén pár héttel ezelőttig nem is hallottam (A Dal-on kívül nem nagyon szoktam magyar zenét magamtól hallgatni), de így felrobbantani a színpadot, ahogy ők. Bámulatos.
Az instrumentalt Slipknot-hoz, az énekes hangját meg a BMTH énekeséhez hasonlítottam először, de azóta annyi egyediséget véltem felfedezni bennük, hogy minden nap 3-4x meghallgatom a dalukat.
Szóval kérdés sincs afelől, hogy az AWS-t küldeném ki, mert erre biztosan emlékezne a nagyközönség. Meg hát... metal4life ♥
2018. február 21. 20:07 #25
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
Toxic: a nőcik nagyrésze nem volt átütő. Knoll Gai se volt jó, pedig ő mondott ilywsmit, hogy ő már csak azért is megérdemli a továbbjutást, hogy legyen ott egy nő. (nem szó szerint idéztem, de ez volt a mondandója lényege)

egyébként

HAJRÁ LEANDER KILLS! ♥
2018. február 21. 21:18 #26
adrilimo
adrilimo
visszatérő vendég
 
StátuszTom Hiddleston a Londoni metróban!!!Emberek ,hirtelenen metrózni támadt kedvem !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.02.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 197090
Offline offline
Úristen.Legnagyobb rajongó tábor ? Ennek a sracnak nincs hangja.Gyakorlatilag semmi.Kiabálni bárki tud ..ez nem éneklés.A műfaj nem mentség.


A többiek közül van egy-két jó.. De idén se nagy durranás a csapat..
2018. február 22. 16:47 #27
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
adrilimo:

Hidd el nekem, kiabálni nem tud mindenki biggrin.gif Amit Örs, az AWS énekese művel, ahhoz elég komoly zenei tudás kell és hidd el nekem, nem tudja mindenki elsajátítani. Chester Bennington is hörgött sokat, mégis több száz milliós nézettsége van. Ez egy ilyen műfaj. Azért kiabál, mert kell. Nem mellesleg ha már a kiabálásnak tartunk, a 2016-os győztes Jamala mit csinált? biggrin.gif
2018. február 22. 17:52 #28
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
A Good Vibez tetszik nekem a legjobban, el tudnám képzelni, hogy sok embernek tetszene, de a magyaroknak nincs füle “nyertes” számokhoz smileeee.gif
2018. február 24. 21:22 #29
- törölt felhasználó -    
Hajrá Horváth Tamás smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!