Starity

10 millió követőt vesztett Kanye West, mert kiállt Donald Trump mellett?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 26. 10:03 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kanye West, amerikai rapper, Twitter-oldalán politizált, amely sokaknak szúrta szemét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. április 26. 13:49 #2
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Bocsánat, Kanye, hogy elkérem a mikrofont, de nem poénos ez egy kicsit, hogy egy POC (person of color) kiáll egy nyíltan rasszista vezető mellet? ehhh
2018. április 26. 14:03 #3
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Kanye a visszatérésére készül júniusban két albuma is megjelenik, kell a hírverés
2018. április 26. 14:41 #4
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Na jó... Ez...alig találok szavakat...
Engem tökre nem érdekel, kinek mennyi követője van...de...
Én most kiakadtam. Ilyet gyerekek. Én nagyon rühellem Kanyet,meg úgy az egész famíliát, de egy embett elítélni a politikai állása miatt...majnem olyan,mint a rasszizmus. Igenis szabad vélemény van, támogassa akár a világon a valaha legelmebetegebb politikai személyt, szemét jellemre utal az,ha elítéled emiatt. Ezek a rajongók nem is voltak igazi rajongók. Emlékeztek Melanie M botrányára? Ha kiderült volna,hogy valóban megerőszakolta a barátnőjét, én akkor is az egyik kedvenc énekesnőmnek vallottam volna továbbra is. És miért? Mert szeretem a zenéit,és nem magánélet alapján ítélkezem. Starityn is külön pontozzuk a szimpátiát,és külön a tehetséget.
Egyébként azt se értem, miért kell kiakadni egy amerikai elnök által dedikált sapkán. Ez már tényleg gyerekes. Azért ennyire ne utáljuk már az elnököt,kedves amerikaiak. Hiszen ti választottátok. Miért baj,ha bírják egymást? Hol itt a logika? A ,,rossz" embereknek nem lehetnek barátaik?
2018. április 26. 14:43 #5
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
A véleményemet a politikától elzártan írtam. Persze lehet,én vagyok a tájékozatlan, és valóban botrányos a viselkedése.
2018. április 26. 16:28 #6
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2018.04.26. 14:41)
Na jó... Ez...alig találok szavakat...
Engem tökre nem érdekel, kinek mennyi követője van...de...
Én most kiakadtam. Ilyet gyerekek. Én nagyon rühellem Kanyet,meg úgy az egész famíliát, de egy embett elítélni a politikai állása miatt...majnem olyan,mint a rasszizmus. Igenis szabad vélemény van, támogassa akár a világon a valaha legelmebetegebb politikai személyt, szemét jellemre utal az,ha elítéled emiatt. Ezek a rajongók nem is voltak igazi rajongók. Emlékeztek Melanie M botrányára? Ha kiderült volna,hogy valóban megerőszakolta a barátnőjét, én akkor is az egyik kedvenc énekesnőmnek vallottam volna továbbra is. És miért? Mert szeretem a zenéit,és nem magánélet alapján ítélkezem. Starityn is külön pontozzuk a szimpátiát,és külön a tehetséget. 
Egyébként azt se értem, miért kell kiakadni egy amerikai elnök által dedikált sapkán. Ez már tényleg gyerekes. Azért ennyire ne utáljuk már az elnököt,kedves amerikaiak. Hiszen ti választottátok. Miért baj,ha bírják egymást? Hol itt a logika? A ,,rossz" embereknek nem lehetnek barátaik?


Először is a politikai vélemény nem olyan, mint mondjuk egy hobbi. Az, hogy valakinek tetszik egy piros blúz, valakinek meg nem, teljesen rendben van, egyéni vélemény, nem is érdemes vitatkozni rajta. A politikától viszont más emberek élete és sorsa függ. Igen, szólásszabadság van, de ez nem azt jelenti, hogy olyan "elmebeteget" támogatsz, amilyet csak akarsz, és közben azt gondolod, hogy mindenkinek csak vállat kéne vonnia, mert ez csak egy vélemény. Az emberek azért vitatkoznak a politikáról, mert fontos. Kikövetik Kanye-t, mert nem támogatják azt, amit képvisel.
Nem tudok sokat Melanie botrányáról, de ha tényleg megerőszakolt valakit, teljesen érthető, hogy sok rajongója otthagyja. Nem azért, mert megutálták a zenéjét, hanem mert nem hajlandók tovább támogatni egy erőszaktevőt. (Mivel ugyebár azzal támogatod, ha megnézed a klipjeit, elmész a koncertjére, vagy megveszed az albumát.)
Ha aláíratja a sapkáját Trump-pal, azzal lényegében álláspontot foglal mellette. Nem is értem, azt hogy gondoltad, hogy "kedves amerikaiak, ne utáljuk már az elnököt ennyire". Nem tudom, hány éves lehetsz, de határozottan nem érted még ezeket a dolgokat, ezért nem túl előnyös, hogy ilyen indulatosan nyilvánítod ki a véleményed. Ne politizálj ilyen tájékozatlanul.

2018. április 26. 18:00 #7
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Bírom Kanye zenéjét, de néha teljesen hülye. Egy sztárnak nem kellene felszólalnia politikai témában, mert vannak befolyásolható rajongói, és mint a cikk is tanúsítja, ki is szúrhat saját magával. Ez egy olyan vélemény, amit az okos megtart magának.
2018. április 26. 18:00 #8
Bogy94
Bogy94
új tag
 
StátuszIgazságharcos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 243574
Offline offline
Az egész familiát nem nézem semmibe de kivételesen egyetértek Kimmel. Viszont olyan, hogy szabad véleménynyilvánítás következmények nélkül csak elméletben létezik ... és a többnyire szélsőségesen liberális USA sem kivétel. Kanyet sem csípem de mentálisan nem betegebb egy libsináci Trump gyűlölőnél. Trump egy barom ez tény, viszont sokszor direkt úgy fogalmaz, hogy hergelje ezt az idióta bandát akik ugranak is. Szánalmas banda ... az összes ... egyik sem különb a másiknál. Idióták cicaharca.
2018. április 26. 18:44 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Szóval ezért volt tele ezzel a Kanye kikövetéssel a twitter
2018. április 26. 20:24 #10
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mikor először láttam ezt twitteren, eszembe jutott az a videó, amiben azt mondta bush nem törődik a színesbőrüekkel, erre évekkel később elkezd egy rasszista elnököt nyíltan követni. rolleyes.gif
néha bekattan amúgy.
2018. április 26. 21:00 #11
- törölt felhasználó -    
DarkHipster Igen, ezt én sem teljesen értem. Érdekes politikai nézetei vannak, de hát ő tudja....

Amúgy, tudom eltér a témától, de soha nem hallottam még ezt a kifejezést, hogy "ennek többsége TOJÁS". Elég viccesen hangzik amúgy biggrin.gif Ez azt jelenti, hogy kamuprofilok, vagy vásárolta őket?
2018. április 26. 21:12 #12
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
Én mindkét felet megértem (még akkor is, ha a kikövetett embereket szószerint nem lehet félnek nevezni, mivel sok emberről van szó, na de ne vesszünk el a részletekben biggrin.gif )
Kanyenak is, mint mindenki másnak joga van kiírni vagy kitenni bármit, mert ő is ugyanolyan ember. ( Mert ennyi erővel akkor Jennifer Lawrencet is elítelhetnék a konzervatív emberek, meg Lauren Jaureguit is, mert ők állandóan Trumpot savazzák. Laurent pl én ezért ki is követtem, mert már idegesítő volt. ) És az embereket is megértem, mert énis kikövetek embereket ha nem tetszik amit posztolnak. ( pl: mint említettem Lauren.)
Nekem az a véleményem, hogy a politika mindenkinek a magánügye kellene legyen, és nem Twitteren sivalkodni, főleg ha az illető híresség és többmillióan követik (legyen az könzervatív vagy liberális) mert ezzel vagy tudatosan, vagy tudat alatt is sok követőt befolyásol. Egyébként én kifejezetten bírom Trumpot. Nem kertel, nem alakoskodik, őszintén kimondja amit gondol, és manapság tényleg kell egy ilyen vezető. ( Valamint az, hogy konzervatív kormánya van az USAnak sokat lendített az amerikai-magyar kapcsolatokon is. )
2018. április 27. 00:52 #13
- törölt felhasználó -    
Instagramon láttam már, hogy a Mötley Crüe-ből Nikki Sixx Trumpon és Westen gúnyolodik mostanság, de eddig nem jártam annyira utána, hogy pontosan mi is történt, mekkora hírhullámot eredményezett az ügy. Én egyetértek azokkal, akik kikövették, és úgy gondolom, az a személy emberileg egy nagy nulla, aki nem foglalkozik vele, hogy milyen mentalitást követnek a kedvencei, mert az "már a magánélet, amihez nekem semmi közöm", azután is ugyanúgy teljes mellszélességgel, gyakran ostobaságokat beszélve tűzbe megy érte, hogy minősítetlen viselkedést követett el vagy hasonlót pártolt.
Trump egy alpári, begyepesedett tuskó, Amerika történelmének a legrosszabb poénja, és igazából nem is értem, egy fekete ember hogyan cimorázgathat egy nyíltan rasszista elnökkel, aki szerint mindenkit, aki nem szín amerikai, vissza kéne rugdosni abba az országba, ahonnan a családja érkezett.
Szerintem igenis baj van annak a fejében, aki úgy látja, hogy Trump egy jó vezető, egy jó választás volt, jó döntés volt a világ egyik legnagyobb, leghaladóbb szellemiségű országának az élére állítani, miközben alsóbbrendűnek tekinti az LMBT-ket, a más rasszba tartozókat és a nőket is. A 21. században nem tudom elképzelni, milyen szellemi sötétségben tengődő ember szimpatizál valaki olyannal, aki ilyen középkori nézeteket vall, haladni kéne a korral, előre fejlődni nem pedig visszafelé -.-
2018. április 28. 12:33 #14
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Pont tegnap mondta a matek tanárom,hogy nem muszáj egyetérteni a másik véleményével,de tisztelni kell. Amúgy meg szerintem Kanye részéről ez seggnyalás,de én inkább nem szólók ebbe bele biggrin.gif
2018. április 28. 19:07 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ezzel konkrétan az egész szakmának fordított hátat. Szinte mindenki aki rapper/énekes az utálja Trumpot... Ez is csak egy nagy médiafogás...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok