Starity

Bosszúállók 4: Loki visszatér? – spoiler!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 10. 15:20 #21
Marius
Marius
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 176300
Offline offline
Jolie-77:Promózott, most is eleget, meg fog is Júniusban laugh.gif a nyúlfarknyi szerepéhez képest nagyon sokat. És igen engem, is dühített a halálának a módja....Nem csodálom, bár én nem olvastam ilyesmit.....hogy neki nem tetszik, amit a karakterrel csinálnak, de nem lepődnék meg rajta. Tom híres arról, hogy utána néz a karaktereinek, és skandináv mitológia alapos betekintést nyer "Loki" természetébe....de úgy látom a forgatókönyv író, inkább csak ír, és nem olvas reklamalo.gif szóval,,,,,oké, hogy film meg pucparádé, de ez eléggé érdekes forgatókönyv volt. Amennyiben, tényleg hiányzik neki, egy komolyabb szerep, én drukkolok neki.....mert óriási tehetség....Én úgy tudom, a Thor a kedvence.....a három film közül....én nagyon vevő vagyok, nála a komolyabb filmekre is.....
2018. május 13. 13:40 #22
Viktoria Carter
Viktoria Carter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.29.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268464
Offline offline
Ez a Loki-t nem lehet csak úgy kinyírni, hát persze hogy nem. Remélem, hogy Tom a szerződés lejárta után megújítja azt. Szívesen látnám még Loki szerepében. Persze, sz összes többi szerepe is király! Egyszerűen briliáns ahogy minden karakterével azonosul.
2018. május 15. 20:17 #23
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Csak térjen még vissza!! Annyira imádtam a filmekben, hogy hogyan kekeckedtek Thorral biggrin.gif "Gratulálok, most lefejezted a nagyapánkat!"
2018. május 21. 16:25 #24
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Lokit nem lehet csak úgy kinyírni
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok