Starity

Íme az első 10 továbbjutó az Eurovízió első elődöntőjéből

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 09. 12:30 #1
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
Az AWS, május 10-én csütörtökön fog fellépni a második elődöntőben. Az első elődöntőben pedig a nézők megszavazták a 10 döntőst, ami május 12-én szombaton lesz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 09. 13:12 #2
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Minden évben csalódnom kell, hogy 10/10-es dalokat ejtenek ki....Hol van Belgium, Fehéroroszország, Svájc és Horvátország? Sokkal jobbak voltak némelyiknél, mint akik bejutottak...nagy kár értük :/ Ezek közül 3 dal van, amiknek szívből örültem, hogy bejutottak.
2018. május 09. 13:44 #3
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Nem értem, hogy mit "esznek" az izraeli dalon.. valami borzalmas és idióta dal. Svájcot sajnálom, hogy nem jutott tovább, mert irtó jó volt a dal. sad.gif Hát, kicsit eléggé csalódott vagyok, amúgy is szerintem gyenge a felhozatal idén (is).
2018. május 09. 17:01 #4
- törölt felhasználó -    
Görög és Svájc, értük úgy fáj a szívem, hogy nem jutottak tovább. cray.gif

De legalább Finnország képviselője bejutott wub.gif Ami Top 3-as listát összeállítottam magamnak, abból a TOP 3-asom volt a finn, a TOP 2-esem a Görög... A TOP 1 ... majd csütrötökön jön. De ha nem fog bejutni, idén kihagyom a döntötőt, az fix! sad.gif

Nekem még Ciprus és Ausztria dala is tetszik. Szerintem eléggé dallamosak, de valahogy mégsem olyan nagy cucc. A Cseh dallal ugyanez van. Dallamos mind a három és tényleg jók őket hallgatni, de (az előadó személyén kívül) semmi olyan plusz nincs bennük, hogy érdemes lenne velük megnyeretni.

Mindenki agyon dícsérte a bolgár csajt, nem tudom.. Nekem jobban tetszik amikor a pasik énekelnek. Mind hangszintben, mind dallamban. laugh.gif Igen, az izraeli csajt máris sokan elítélik. rolleyes.gif Én azért szurkolok neki. Örülök, hogy van egy különleges egyéniség, különleges dallal, hanggal, játékkal, örülök, hogy valaki nem azért jutott tovább, mert 30 kiló, hangtalan szexi tyúk és olvadnak érte a pasik. Hajrá!

Az észt énekes hangja nagyon szép, tényleg, de szerintem nem kellett volna bejutnia. Úgy se fog opera nyerni, feleslegesen vette el a lehetőséget mástól... Litvánia dala egyszerűen csak szörnyű, a csaj hangtalan és ... áhh, hagyjuk, két oldalt tudnék negatívan regélni róla.

Végül pedig Albánia és Írország... I don't know. Se pozitív, se negatív véleményem nincs róluk. Ők egyszerűen csak úgy vannak. Ha muszáj meghallgatom, de inkább elkapcsolok. Nem akarom, hogy nyerjenek, de nem is baj, hogy bent vannak. Csak úgy vannak...

Oroszország meg szimplán egyre undorítóbb. Komolyan, ennyi vergődés után csoda, hogy még nem zárták ki őket. Ja, nem, ők megtehetik. Hatalmas terület, rengeteg pénz, ha kizárják őket akkor nem jön a lóvé.. Befejezhetnék végre a hisztit, mert unalmas, hogy minden évben ők vannak a középpontban valami miatt... Nem is csodálkoznék, hogy ha valami csodafolytán a szánalom kiküldöttük, aki hiszti miatt lett újra kiküldve, nem kerülne be a döntőbe, akkor nem is adnák le a műsort oroszban. Viszont akkor már tényleg illene az a kitiltás...
2018. május 09. 17:22 #5
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Nekem a cseh, az ír, az osztrák, az albán és az izraeli dalok tetszenek, a cseh a legnagyobb kedvencem az összes közül laugh.gif A bolgár se rossz még, a litván is tűrhető, de többi nekem személy szerint nem annyira tetszik. Az észt vagy a finn csaj helyett bejuthatott volna a horvát lány.
2018. május 09. 17:50 #6
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Mi ez az izraeli förtelem?! ohmy.gif nem is az ahogy kinéz a csaj semmi bajom a testesebb emberekkel de ez az idétlen dal meg előadásmód... Ki lehetne kergetni vele a világból! A többiek tetszettek! ui: Ciprus énekesnője nagyon Beyoncésra vette a figurát xD
2018. május 09. 19:20 #7
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nekem a továbbjutók közül a bolgár, cseh, ciprus tetszett.
A kiesők esetében sajnálom a svájciakat, az azerieket, a belgákat (komolyan, az egyik kedvencem volt).
Az izraeliek tudom ,hogy nagy bulit akarnak minden évben csinálni az euróvízión, de most túl lőttek a célon. Tiszta paródia előadás volt.
Igazából egyre inkább giccsparádévá válik az egész Eurovízió. Milliónyi effekt, extravagáns ruha, előadás. Komolyan, több hangsúlyt fektetnek már az előadás látványosságára, mint magára a dalra.
2018. május 09. 20:54 #8
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
a csehek tetszettek ás albánia is smileeee.gif
2018. május 09. 22:05 #9
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
Izraelnél miért vannak japán szerencsehozzó integető macskák?
2018. május 09. 23:31 #10
Ivett98
Ivett98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 117
Azonosító: 151473
Offline offline
Szerintem a ciprusi, a cseh, a bolgár és az osztrák dal volt a legjobb tegnap este. Örülök hogy továbbjutottak, bár egy kicsit sajnalom az azeri lányt. Szerintem egy fantasztikus első elödöntőt rendezett Portugália, bár a két magyar kommentátor csapnivaló volt.
2018. május 10. 10:27 #11
Anonymous74
Anonymous74
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.13.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 266875
Offline offline
Nekem a cseh, az osztrák és a finn dal tetszett a legjobban, de az észt sem volt rossz. A kiesettek közül pedig a belga dal tetszett.
Az izraeli pedig szerintem elég furcsa, de nem rossz
2018. május 10. 11:51 #12
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
A csehek, finnek, ciprusiak tetszettek a legjobban Bulgária mellett.

Azerbajdzsánt sajnáltam.
2018. május 10. 21:06 #13
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Én annyira csalódott vagyok...nagyon erős volt a színvonal, kevés rossznak nevezhető szám volt,mégis az összes ilyen tovább jutott! Hol van Macedónia? Vagy Svájc? Hát Azerbajdzsán? Görögországról és Belgiumróé nem is beszélve. De persze Észtország, Albánia, Ausztria és Írország bejutott. Nem azt akarom mondani,hogy ezek a dalok borzalmasak, de nekem nem keltették fel a figyelmem.
Én nagyon drukkolok Ciprusnak,mert a csaj nagyon tehetséges!!! Izraelnek és Csehországnak is szurkolni fogok!
Amúgy csak én vettem észre Dihaj-Skeletons és EQUINOX-Bones közötti nevetséges hasonlóságot?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok