Starity

Magyarország továbbjutott az Eurovízió döntőjébe

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 11. 12:27 #1
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
Kedden, illetve csütörtökön is 10 ország jutott tovább a döntőbe. Ma Magyarország az első öt között jutott a döntőbe, ami május 12-én szombaton lesz látható.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 11. 13:22 #2
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ne irjunk már hülyeséget. Nem a legjobb öt között jutott be, a lista véletlenszerű sorrendben került nyilvánosságra....
2018. május 11. 13:34 #3
- törölt felhasználó -    
Ez volt az első Eurovízió adás amit követtem. Amikor először hallottam az AWS dalát rendesen bezsongtam és teljes szívvel szurkoltam nekik. Annyira örültem, amikor hallottam, hogy ők is továbbjutottak, a Viszlát Nyár egy hihetetlenül jó dal, megérdemelnék a győzelmet egy ilyen remekművel. Izgatottan várom a holnapi napot, és tényleg nagyon remélem, hogy ez alkalommal Magyarország fogja megnyerni a dalfesztivált. Nagyon büszke lennék rájuk. A többi résztvevőről pedig, tekintve, hogy nem vagyok jártas ebben a világban, nem tudnék semmiféle logikusan felépített, hozzáértő véleményt és/vagy kritikát alkotni, szóval az egyetlen dolog, amit megemlítenék velük kapcsolatban, hogy nagyon, nagyon tetszett a dalok többsége. És ahogy észrevettem, szerencsére a legtöbb kedvencem tovább is jutott: Ukrajna, Szlovénia, Norvégia, Dánia, Szerbia, jó ég, annyi fantasztikus dal és előadás, annyi szimpatikus művész... igazi élmény volt a második elődöntő. Szerintem holnapig még pótolni fogom az első show-t is, ezek után biztos vagyok benne, hogy az is csodálatos lehetett.
2018. május 11. 14:45 #4
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Nagyon örülök, hogy bejutottak a srácok, szurkolok nekik. A továbbjutók közül nekem Dánia, Ukrajna és Szerbia tetszett nagyon, de a szlovén szám is jó. Az ausztrál számot kifejezetten gyengének találom és Montenegrót sajnálom, hogy kiesett, de hát ízlések és pofonok. biggrin.gif
2018. május 11. 16:28 #5
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Nagyon örülök, drukkolok a srácoknak! Hajrá, magyarok! <3
2018. május 11. 17:36 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Top 5? Itt egy kis félreértés van. A továbbjutókat nem helyezett szerint mondják be, hanem random. Így nem tudja senki, ki,hanyadik lett.

Szlovénia már évek óta béna zenékkel indult,de én most le vagyok nyűgözve! A második elődöntő legjobb zenéje volt,ahogy említést érdemel Málta és San Marino is. Teljesen le voltaü sokkolódva,hogy ők nem mennel tovább. Viszont Ausztráliának és Svédországnak is nagyon megörültem. A többihez meg semmit se tudok kezdeni. Egyik rosszabb,mint a másik. Pld Szerbia meg Hollandia komolyan nem értem,mit keres itt, de Dánia és Ukrajna se jött be, sőt...Oroszország is hova lett? Gyönyörű dallal indultak. Simán beraknám Moldova helyére, ami viszont feleslegesentökre van túlhájpolva.
2018. május 11. 17:40 #7
oOHiyokoiOo
oOHiyokoiOo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.21.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 260436
Offline offline
jeee! rettentően örülök ennek a hírnek biggrin.gif és a számuk is jó biggrin.gif
2018. május 11. 18:49 #8
Chinami
Chinami
új tag
 
StátuszAsd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.26.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 266415
Offline offline
Azért ilyenkor megnézném azoknak az arcát akik nagy magabiztossággal hangoztatták hogy be sem jutunk majd a döntőbe ezzel a számmal biggrin.gif.

Imádtam egyébként, annyira lendületes és átütő volt az egész produkció, büszke vagyok az egész csapatra!

Nekem a továbbjutok között még Dánia, Ukrajna és Moldova dala ami tetszik.A többi annyira nem ragadt meg. Szlovénia, Szerbia meg Norvégia elmegy egynek( Alexander korábbi dala amivel nyert abban viszont több fantázia volt szerintem mint a mostaniban)

Svédeket lehet még kiemelni csak őket negatív értelemben.Teljesen átlag az a dal, semmi extra nincs benne. A lengyelek dala hasonló volt az övékéhez stílusban de a lengyel szám sokkal fülbemászóbb volt számomra. Sajnálom hogy nem a lengyelek vannak a svédek helyén.

Ui: Hollandiát kihagytam de nekem az sem volt különösebben átütő dal, kicsit felejthetőre sikerült szerintem.
2018. május 11. 19:59 #9
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
kurrek: nekem is ez jutott először eszembe. Nem kell ennyire magasztalni a fiúkat, véletlenszerűen mondják be a továbbjutókat, pont azért, hogy senki ne tudja meg az igazi sorrendet. Amúgy remélem jó hátul végez a magyar csapat. Borzasztó ez a dal. Vagyis nem is maga a dal, mert a szöveget sose figyeltem, nem is érdekel, és az eleje meg a dallam még egészen be is jött, de az az őrjöngés nekem sok. Falra mászok a metáltól vagy mi ennek a neve
2018. május 11. 20:15 #10
Anonymous74
Anonymous74
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.13.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 266875
Offline offline
Dánia és Szlovénia a kedvenceim, de Ukrajna is nagyon tetszett. (És természetesen a magyar szám is.) Moldovánál a színpadkép nagyon tetszett, ott inkább arra figyeltem, mint a zenére, de a zene sem volt rossz. Norvégia száma is tetszett, bár ha már Alexander Rybakról van szó, a 2009-es száma szerintem sokkal jobb volt. Szerbia és Svédország sem voltak rosszak. Ausztrália és Hollandia pedig olyan semmilyenek voltak számomra.
2018. május 11. 21:02 #11
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Nagyon büszke vagyok az AWS-re! Az energia, és az érzelmek sugároznak belőlük. Hihetetlen jó a dal, és az előadásmód is! <3
Nagy kedvencem Alexander Rybak. Tény, hogy a Fairytale magasabb színvonalú volt, de ez a dal is nagyon-nagyon tetszett! A szavazatomat biztosan megkapja. smileeee.gif
2018. május 11. 21:19 #12
ryku
ryku
 
StátuszSweet Ophelia
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 663
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Nekem Dánia, és Ausztrália tetszett a legjobban. Moldova produkciója is bejött. Svédország most nem jött be, ahogy a miénk sem. Mindenesetre a fiúknak hajrá, nagy dolog, hogy idáig eljutottak. smileeee.gif
2018. május 12. 01:49 #13
- törölt felhasználó -    
Dánia és Szlovénia heart.gif
2018. május 12. 08:56 #14
Bogyo007
Bogyo007
új tag
 
Státuszwubba lubba dub dub
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 240598
Offline offline
Őszintén az AWS-en kívül szerintem egyedül a dán dal hallgatható..
2018. május 12. 12:32 #15
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Svédország, Norvégia és Szlovénia továbbjutása számomra rejtély. Nem kellett volna bejutniuk a döntőbe.
2018. május 12. 13:18 #16
Ivett98
Ivett98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 117
Azonosító: 151473
Offline offline
Véleményem szerint is borzasztó a magyar dal. Nem az eurovízióra való. Remélem Ciprus vagy Norvégia nyeri a versenyt. A dán, az olasz és a svéd dalok is tetszenek.
A két magyar kommentátor, Freddie és Rátonyi Kriszta még mindig csapnivaló. Téves információkat közölnek, részrehajlóak és nem a fontos információkat közlik, hanem a jelentéktelenebbeket. Az egész műsortól elveszik a kedvem, pedig nagyon szeretem az eurovíziót.
2018. május 12. 13:46 #17
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
WÁÁÁ Magyarország nagyot aratott!Kitűnik az összes közül.Nekem nagyon tetszik smileeee.gif
Egyébként nekem a magyaron kívül a dán produkció tetszik.A többi mind unalmas és ugyanolyan mint az eddigi eurovízió dalai.
Egyébként véleményem szerint aki már képviselte az országát és jó helyen itt gondolok az első három helyre az ne induljon már másodjára is...
2018. május 12. 14:12 #18
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Nekem az összes jobban tetszik, mint a magyar. Egyszerűen nem ide való, vagy nem tudom, de más stílusú dal sokkal helyénvalóbb lenne ide.
Nekem a holland nagyon tetszik, az a favoritom. De az ukrán, a szlovén, a norvég és a svéd sem rossz.
2018. május 12. 17:12 #19
BeliveGirl
BeliveGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.12.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 269847
Offline offline
Hát , nekem nem a kedvencem a magyar dal , de azért drukkolok nekik .
Ausztrália viszont nagyon tetszett , meg Moldova is ... Biztos nem maradok le a fináléról !!! Hajrá Hungary <3
2018. május 12. 21:01 #20
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Látom, nem én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik a magyar dal. Lehet, nekem azért, mert alapból utálom az ilyen rock/metál stílust, idk. De szerintem sem egy Euroviziora való ez a dal.
Amúgy meg a többi dallal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert nem néztem az elődöntőket, így valószínűleg ezt sem fogom. Sőt, az idei az első év, hogy kihagytam ezt a műsort, még tavaly is megnéztem, pedig Pápai Joci dalátol is falra mászok már az első perctől kezdve. Bár, még az is jobb, mint ez.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!