Starity

Magyarország továbbjutott az Eurovízió döntőjébe

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 12. 21:43 #21
Ronie
Ronie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.24.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 178488
Offline offline
Nem Euroviziora való? Miért mi való amúgy oda? Én rettentő boldog vagyok, hogy az AWS jutott ki tőlünk és nem még egy tucat zene, amit nyom a rádió ezerrel. Végre egy különleges szám indulhatott tőlünk, ami más és szélsőséges. Meg kell mutatni a világnak, hogy nyitottak vagyunk mindenre és nem csak tömeggyártmányú zenénk van és nem is csak azzal fogunk nyomulni minden évben. Persze tucat zenével nagyobb esély lenne, mert sajnos még mindig az pörög a piacon és az, ami más az részben el van ítélve. Én nagyon remélem, hogy a srácok sikeresek lesznek idén és a többi ország nem úgy fog hozzáállni, mint a magyar közönség, mert 2013 óta követem őket és nekik már eljött az idő az áttörésre, és ez itt nekik egy remek alkalom, hogy megismerje őket mindenki.
2018. május 13. 01:48 #22
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én se vagyok metálos csaj, mégis érzem a zenéből áradó erőt. Egyetlen eladó sem adta vissza ezt a színpadon. Az izraeli csirke számról inkább meg ne is beszéljünk. Hogy nyerhetett? Borzalmas. Örülök, hogy mi magyarok Dániának adtunk 12 pontot. Megérdemelték. Én is szavaztam rájuk. Egyetlen zene, amitől tiszta lúdbőr lettem. De a csehek is jók voltak. Szvsz. Az izraeli számon viszont még mindig ki vagyok akadva. wtf.gif
2018. május 13. 09:00 #23
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Nem néztem idén a műsort, de nagyon sokan fel vannak háborodva az eredményen. Belehallgattam a srácok dalába, és még így is, hogy utálom a metált, jobb helyezést érdemeltek volna. Amúgy meg IZRAEL MIÓTA EURÓPA?smileeee.gif))))
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Az Oscar-gála másnapján hagyták el Los Angelest együtt.