Starity

Címet kapott a The Originals spin-offja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 20. 14:42 #1
KulcsárHanga
KulcsárHanga
új tag
 
StátuszAnd all the things that we dream about, they don't mean what they did before...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.03.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 268933
Offline offline
A CW televíziós csatorna nem akar leállni a vámpírokkal: ősszel érkezik a Legacies.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 20. 16:10 #2
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
A spin-off spin-offja... #nincstöbbkérdésem
2018. május 20. 16:25 #3
Suzie
Suzie
visszatérő vendég
 
StátuszTalán az a dolgok rendje, hogy néhány álmunk örökre csak álom marad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.10.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 1
Azonosító: 255553
Offline offline
Én nem értem miért kap még egy spin-offot szerintem erről már minden bőrt lehúztak.
Amúgy csak szerintem hasonlít a színésznő a Jennat játszó színésznőre?
2018. május 20. 16:26 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Szerintem ez a spin-off hamar ki fog fulladni.
2018. május 20. 17:08 #5
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Nagyon oda voltam a Vámpírnaplókért és az Originalst is néztem egy darabig,de igazából már annyira unalmas az egész,hogy már kedvem sincs belenézni,mert unalmas nincs semmi újabb vagy meglepő fordulat ami ne lenne kiszámítható.Nagyon túl tolják az egészet és ennyi erővel egy indíthatnának teljesen új sorozatot,mert úgy gondolom,hogy ez az egész vámpíros sztori már unalmas és valószínű,hogy nem lesz nagy sikere.Manapság már nincs nagy hype a vámpír/vérfarkas dolog körül ezért kell valami eredetibbet kitalálni mint pl.: Riverdale, 13 reasons why vagy Stranger Things.Kicsit túlzás,hogy a spin-offnak is spin-offja van nem hiszem el,hogy ennyire nincs új ötlet.
2018. május 20. 19:19 #6
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Számomra a The Originals mostanság már unalmas, viszont ettől függetlenül fogom nézni. A Vámpírnaplók és a The Originals (mindig The 100-ot akarok írni Originals helyett xd) számomra örökké a kedvenc sorozataim között lesz, ezért én mindenképp fogok adni a spin-offnak is egy esélyt.
Amúgy én még mindig szeretem a vámpírokat és a vérfarkasokat, viszont az újabbak közül pl. a Riverdale a kedvencem, szóval tényleg, természetfeletti lények nélkül is lehet remek sorozatot alkotni.
2018. május 20. 19:59 #7
Chocoberry
Chocoberry
visszatérő vendég
 
Státuszcoffee...books...cats...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.04.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 182489
Offline offline
Szerintem jó lesz, biztos nézem majd. smileeee.gif
2018. május 20. 22:46 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én nagyon kíváncsi vagyok rá, adok neki egy esélyt. Imádom a TVD-t és a TO-t so reméljük ez is jó lesz.
((Btw nagyon remélem, hogy Phoebe, Daniel és Joseph ebben is szerepelni fog.))
2018. május 21. 18:20 #9
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Én már rég abba hagytam a nézésüket... Erőltetett! Pedig imádtam az egész Vámpírnaplókat, aztán az Originals-t!
2018. május 21. 21:15 #10
Buttefly
Buttefly
új tag
 
StátuszThe Wattpad is my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.26.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 268840
Offline offline
Most komolyan legalább 1000 másféle spin off-ja lehetne a TVD-nek ami százszor jobb lenen, mint Hope Mikaelson csodálatos utazása (Hmm csak nem Sabrina a tiniboszorkány feeling)
Ott van Stefan és Damon múltja, vagy Salvator mama élete,de szerintem még Matt (aki még mindig rejtély, hogy tudott ember maradni 8 éven át) életéről is szívesebben néznék bármit.
Egyáltalán létezik olyan, hogy a spin off-nak spin off-ja legyen?
Bele fogok nézni, de nagy csodát nem fogok elvárni és a lentebb kommentelőkkel egyetértve kijelentem: Ez tényleg ki fog fulladni.
2018. május 23. 13:54 #11
Ash19
Ash19
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 781
Csatolások: 1952
Azonosító: 153850
Offline offline
Annyira unalmas már. Mégis hány bőrt fognak még lehúzni erről a sztoriról? Vajon a spin off - spin off-jának is lesz spin offja? Minek erőltetni egy olyan sztorit, ami már annyira unalmas, hogy az hihetetlen? Szerettem a TVD-t, és a TO-t is, de ezt már nagyon túlzásnak tartom.
2018. május 23. 18:58 #12
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
A spin-off spin-offja. rohog.gif Ez már nevetséges. Hány bőrt akarnak még lehúzni a Vámpírnaplókról? El kéne már szakadni tőle. Ennyire nincs más ötlet a CW-nál?
Mellesleg ez a csaj nem valami jó színésznő.
2018. május 23. 19:16 #13
- törölt felhasználó -    
Nem értem az embereket. Matt Davis egy csodás színész, miért nem tudnak neki normális szerepeket adni normális filmekben? Miért mindig ilyen szutykokban? Egyébként is utálják egymást Julie Pleckkel, legalábbis nem jönnek ki jól, Julie pedig nyilatkozta hogy imádja nézni, ahogy Alaric szenved... Komolyan Matt elérte, hogy beskatulyázzák Alaricként. sad.gif Nagyon sajnálom, hogy így döntött, hogy megelégszik ezzel, egy olyan karakterrel aki szenvedésen kívül semmit se kap, még ami jónak mondható lenne az se jó. És komolyan most össze fogják boronálni Klauska lányával? Hát mindjárt idehányok, most lesz boldog... Soha... Istenem, Matt! Miért? :'(
2018. május 23. 20:42 #14
TBV24
TBV24
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.30.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 269531
Offline offline
Nem hittem volna hogy lesz még folytatása.
2018. május 24. 00:30 #15
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Nem gondoltam, hogy tényleg megcsinálják. Én max egy évadot tippelek. Nem hiszem, hogy túl sok embert érdekelne.
2018. május 24. 08:27 #16
- törölt felhasználó -    
Egy spin-off teljesen oké, de na... Egy spin-off spin-offja? Ha a spin-off spin-offja is a végéhez közeledik, akkor annak is lesz egy spin-offja? Ha megerőltetnék magukat, lehetett volna ebből egy egyedi, TVD-től független sztorit is kreálni. De persze kész alapanyaggal könnyebb dolgozni.
2018. május 25. 15:01 #17
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Már hozzászóltam, de még gondolkodtam a dolgon, és újabb gondolatok fogalmazódtak meg bennem. biggrin.gif
Alapjárat véve tényleg imádom/imádtam a TVD-t, és mind a 8. évadra imádattal tekintek vissza, pedig a vége felé már az se volt a legjobb.
Most már a The Originalsnak is lejárt az ideje. Mielőtt elkezdődött volna az 5. évad, szomorú voltam, hogy ez lesz az utolsó. Viszont az eddigi részei az ötödik évadnak valami szörnyűek voltak. Unalmas, már szinte a végét vártam a részeknek. (azért nézem amúgy, mert 1) szinte nincs semmi más sorozatom, 2) leakarom zárni magamban ezt az egész TVD-t, viszont ezt szerintem csak úgy lehet, ha mindent végignéztem)
Arról meg már ne is beszéljek, hogy Hope egyáltalán nem érdekel engemet. Igen, tényleg lehetne egy TVD-től független sztorit kreálni, hisz kell valami új...
Egyébként én is max. 1 évadot tippelek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok