Starity

Tavaszi fináléjához érkezett a Shadowhunters 3. évada - SPOILERES!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 20. 20:44 #1
- törölt felhasználó -    
Kedd este dupla résszel záródott le a Shadowhunters harmadik évadának első fele. A Freeform szériájának kreátorai, Todd Slavkin és Darren Swimmer a TVLine-nak adtak interjút.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 20. 20:50 #2
- törölt felhasználó -    
Clary miatt úristen sírtam cray.gif Szóval nagyon megkönnyebbültem, hogy visszatér, de mondjuk sejtettem a forgatási képek láttán - jól áll neki a fekete :3 - és amúgy sem mernének kiírni főszereplőt. heart.gif SIZZY ÚRISTEN KÉRLEK JÖJJENEK ÖSSZE!! heart.gif wub3.gif Tényleg Izzy mindig ott volt neki, mikor Maia nem. És én is egy nap Sizzy shipper vagyok, szóval nagyon nagyon nagyon örülnék, annyira megvan közöttük a kémia, úristen. Imádnám őket együtt, kérlek Shadowhunters legyen a 3B a Sizzy évad!!! heart.gif heart.gif
2018. május 20. 21:12 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Amikor Jace szíven szúrta Alecet legszívesebben belerúgtam volna de mivel tudom hogy túléli más a helyzet. Az új szereplővel nem vagyok kiegyezve aki Clary testvérét játssza nekem túl merev és a frászt kapom tőle valamiért. Magnust sajnálom amiért elvesztette az erejét de érdekes lesz látni ahogy Alec-el edz majd azt már nagyon várom
2018. május 20. 23:35 #4
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Igazából Simon sosem volt a nagy kedvencem, viszont ezután a rész után, SIZZY. Muszáj lesz. Szerintem elég érdekes lenne ha összejönnének. Vagyis, igazából fura őket elképzelni, de Maiát úgy sem bírom, és ha már a Rizzy (ez így nagyon fura, de a neten azt láttam, hogy ez a shipnév, szóval) álmom nem jött össze. sad.gif
2018. május 20. 23:36 #5
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Illetve Asmodeus nagyon érdekel. Szóval remélem is, hogy többet fogunk látni belőle. smileeee.gif
2018. május 21. 16:43 #6
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Annyira szurkoltam Izzynek és Raphaelnek, hogy az nem lehet igaz hihetetlen volt köztük a kémia, csak hát időközben elkezdtem shippelni Izzynek és Simonnak de annyira, hogy hihetetlen. Nagyon nagyon jó lenne ha összejönnének.
2018. május 21. 17:04 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
ÚRISTEN
Hát én most néztem meg a 3A utolsó két részét, hát le vagyok sokkolva. Mondhatom, hogy durván jó részek lettek. Azt hittem a 2B-nél jobb nem jöhet, de ez a 3. évad nagyon betette omg.
Nagyon kíváncsi vagyok mi fog történni a szereplőkkel ezek után és persze nagyon szurkolok Sizzy-nek (ahhoz képest, hogy Izzy-t Raphael-el shippeltem).
Amúgy nagyon sajnálom, hogy az 1.évad olyan amilyen, de a 2-3. évadban rengeteget fejlődött a sorozat, de mivel a többségnek nem tetszik az 1.évad nem folytatják és így nem tudják mikről maradnak le, hát ez rip.
Btw hatalmas respect a színészeknek, nagyon jól játszottak, kiemelném Dom-ot mert nagyon adta a bagoly szerep és Kat is sokat fejlődött, de igazából az egész cast-ot imádom úgy ahogy vannak tbh. wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!