Starity

Billboard Music Awards 2018: Íme a nyertesek listája!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 21. 11:17 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Online online
Tegnap este került megrendezésre a Las Vegas-i MGM Grand Garden Arénában zeneipar egyik legnívósabb díjátadó ünnepsége.

A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 21. 11:31 #2
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Gratulálok mindenkinek! Büszke vagyok a BTS-re, hogy idén is ők vitték el a Social Artist díjat! heart.gif
Viszont kár, hogy mindenki csak a fiúkra koncentrál. Más kpop előadók is vannak, akik olyan teheteséges mint ők...
2018. május 21. 11:34 #3
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nagy gratuláció a Bangtan-nak! A VLive-kor is látszott, hogy örültek neki! Büszke vagyok rájuk, mert király comeback stage-t hoztak össze! ♥ A cameraman-re dühös vagyok, azt se láttam, hogy Suga fent van egyáltalán a színpadon. Ezektől eltekintve jók voltak, kitartást srácok, repüljetek haza egészségesen! :3
2018. május 21. 11:34 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
A top social nem volt kérdéses, gratulálok skacok, remek munkát végeztünk! A fiúk fellépéséről nem is beszélve... heart.gif
Shawn fellépései nagyon szépek voltak, főleg a Youth. Janet pedig egy királynő, elképesztően tündökölt! Gratulálok az összes nyertesnek. smileeee.gif
2018. május 21. 11:53 #5
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Gratulálok a nyerteseknek heart.gif Szörnyen örültem Ed-nek, nagyon kedvelem őt, szerintem egy nagyon közvetlen, kedves és tehetséges srác, az utóbbi időben nagyon megszerettem a dalait.
Hihetetlenül örülök a BTS-nek. ARMY-k, gondoljatok bele, a srácaink másodjára viszik el ezt a díjat és a comeback stage-ük a Billboard volt. Mekkora hihetetlen teljesítmény ez?! Annyira büszke vagyok rájuk. A fellépés csodálatos volt, a ruhák hihetetlenek, a boldogság a srácok arcán pedig amikor átvették a díjat páratlan. Nagyon örülök, hogy az amerikai előadók nagyon jól kezelték őket, a fiúk is biztosan szörnyen boldogak voltak, hogy találkozhattak a kedvenceikkel. Az interjúkkal kapcsolatban elég vegyes érzelmeim vannak, voltak nagyon jók is, de voltak olyanok is, ahol tisztán látszott, hogy egy-egy kérdés milyen kellemetlen volt a srácoknak. Már várom, hogy láthassam az Ellen-nel készült interjút. Összességében tényleg csak annyit tudok mondani, hogy annyira, de annyira büszke vagyok ezekre a csodákra, teljes mértékben megérdemlik azt a szeretetet és figyelmet, amit kapnak. Fighting guys és remélhetőleg jövőre is így ünnepelhetünk titeket heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Taesha
2018. május 21. 12:06 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nagyon örülök az Imagine Dragons, Camila Cabello, Kendrick Lamar, a Coldplay és Cardi B sikerének!!!!Gratulálok mindenkinek!
2018. május 21. 12:07 #7
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
El akartam kezdeni írni egy regényt, de aztán észrevettem, hogy ParkNiNeul már mindent leírt, amit akartam. Én csak a BTS és Shawn miatt érdeklődtem a BBMAs iránt, és nem csalódtam. Nagyon büszke vagyok a fiúkra heart.gif
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. május 21. 12:15 #8
- törölt felhasználó -    
Gratulálok a nyerteseknek.Mindig ez a BTS nyer? Bocsi nem tudom mi a nevük smileeee.gif
2018. május 21. 12:32 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Camila bebizonyította hogy egyedül is lehet sikeres és nincs rá szüksége hogy volt kolléganőit alázza lépten- nyomon
2018. május 21. 12:48 #10
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Annyira örülök a BTS győzelmének!! ♥ Ilyenkor mindig csak ámulok, hogy hogy felnőttek a debütálásuk óta, és végül sikerült kibontaniuk a szárnyaikat. Csak örülni tudok, amiért nem akadályozta őket a sikerben az, hogy előttük a BigHit Entertainment nem éppen a nagy ügynökségek közé tartozott, és a kisebb cégektől érkezőknek nehezebb kitörni, míg a SM, a YG és a JYP bandáinak szinte garantált a fényűzés. Egy egészen egyedi színárnyalatot vittek az egész showba. A fellépésük elképesztő volt, ahogy várhattuk, csak én nem teljesen vagyok megelégedve a kamerás.. hát.. próbálkozásaival. Ez most nem jött össze, bár biztosan nincsenek hozzászokva ennyi előadóhoz egy színpadon egyszerre vagy nem tudom.
Zárójelesen megjegyzem én is, ahogy Dorynda, hogy tényleg minden figyelmet most ők kapnak, persze, megérdemlik abszolút, de vannak más tehetséges előadók Dél-Koreából.
1 felhasználónak tetszik: Dorynda
2018. május 21. 13:20 #11
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Idézet
 
ParkNiNeul

Gratulálok a nyerteseknek heart.gif Szörnyen örültem Ed-nek, nagyon kedvelem őt, szerintem egy nagyon közvetlen, kedves és tehetséges srác, az utóbbi időben nagyon megszerettem a dalait. 
Hihetetlenül örülök a BTS-nek. ARMY-k, gondoljatok bele, a srácaink másodjára viszik el ezt a díjat és a comeback stage-ük a Billboard volt. Mekkora hihetetlen teljesítmény ez?! Annyira büszke vagyok rájuk. A fellépés csodálatos volt, a ruhák hihetetlenek, a boldogság a srácok arcán pedig amikor átvették a díjat páratlan. Nagyon örülök, hogy az amerikai előadók nagyon jól kezelték őket, a fiúk is biztosan szörnyen boldogak voltak, hogy találkozhattak a kedvenceikkel. Az interjúkkal kapcsolatban elég vegyes érzelmeim vannak, voltak nagyon jók is, de voltak olyanok is, ahol tisztán látszott, hogy egy-egy kérdés milyen kellemetlen volt a srácoknak. Már várom, hogy láthassam az Ellen-nel készült interjút. Összességében tényleg csak annyit tudok mondani, hogy annyira, de annyira büszke vagyok ezekre a csodákra, teljes mértékben megérdemlik azt a szeretetet és figyelmet, amit kapnak. Fighting guys és remélhetőleg jövőre is így ünnepelhetünk titeket heart.gif
Teljesen egyetértek! Nagyon büszke vagyok az ARMY-ra és a fiúkra is wub.gif
2018. május 21. 13:37 #12
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Hol vannak az agyonsztárolt 1D fiúk? Elég sokat mondó, hogy egyiket sem jelöli egyik rangos zenei díjra sem. É
2018. május 21. 13:45 #13
- törölt felhasználó -    
nem is tudok már mit írni, hiszen ParkNiNeul mindent leírt amit én is akartam! heart.gif
ANNYIRA BÜSZKE VAGYOK RÁJUK ISTENEM
2018. május 21. 13:45 #14
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Gratu mindenkinek
2018. május 21. 13:58 #15
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
végigszenvedtem ezt a szart és rájöttem, hogy engem miért hagy évek óta hidegen minden ehhez hasonló díjátadó, egyszerűen borzasztó volt az egész. xd a fiúkra nagyon, de nagyon büszke vagyok és hiába volt egy fos az operatőri munka akkor is nagyon jó volt a fellépésük, nagyon ügyesek voltak. heart.gif
2018. május 21. 14:04 #16
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
úgy örülök Taylornak.♥♥♥ teljesen megérdemelte mind a két győzelmét.
2018. május 21. 14:13 #17
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Csak szerintem nagyon egyhangú és kiszámítható ez a lista?
2018. május 21. 17:15 #18
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
bruno megnyerte azt amit kiérdemelt smileeee.gif cardi b-nek is örülök❤ csak azt nem értem, h mért ekkora nagy szám ez a BTS?!
2018. május 21. 17:42 #19
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Ha jól számolom Kendrick 8, Ed 5, Bruno is 5 és az Imagine Dragons 4 díjat nyert. Ezek elég szép számok, nem értem a cikkben miért nem emelték ki, máskor ki szokták, legalábbis azt, aki tarolt.
Amúgy gratulálok a nyerteseknek, habár nem igazán értem, hogy mi vagy ki dönti el a kategóriák nyertesét, hisz talán csak kettőben szavazhatnak rajongók. Szakmai zsűri van?
2018. május 21. 17:54 #20
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Camilának nagyon örülök smileeee.gif <3 Amúgy minek a hatására lett a BTS most hirtelen ennyire elismert?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!