Starity

Durva! Nyolc nő vádolja szexuális zaklatással Morgan Freemant

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 25. 10:32 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Hollywood-i rémálom folytatódik: ezúttal Morgan Freemant vették elő szexuális zaklatásért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 25. 11:45 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Akkor jelentsék és majd a rendőrség foglalkozik ezzel, nem értem hogy miért a CNNnek jelentik.
2018. május 25. 11:56 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nehéz elhinnem róla. Ha igaz, akkor számomra ez hatalmas csalódás, de ha nem, akkor az unatkozó nőknek igazán be lehetne fejezni ezeket a vádolgatásokat, mert nem vicc a szexuális zaklatás.
2018. május 25. 12:06 #4
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Nehezen tudom ezt elképzelni róla.
Ha igaz, hát, akkor még egy színész akiben nagyon csalódtam.
Bár, ha már a CNN-nek jelentik akkor el tudom azt is képzelni, hogy megint pár hírnévre vágyó nőszemély unatkozik.
2018. május 25. 12:18 #5
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Rég röhögtem ekkorát cikken, már ne haragudj...ha CNNből "inspirálódsz" akkor a teljesből tedd, és ne csak a "legdurvább" részt ragadd ki belőle.
Egyébként most már tényleg nevettséges ez az egész, valahol félúton teljesen elvesztette a #metoo a lényegét...
2018. május 25. 12:28 #6
elizasangster
elizasangster
új tag
 
StátuszDon’t ever try to judge me dude, you don’t know what the fuck I’ve been through
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.05.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 269584
Offline offline
elég nehezen hiszem el ezt. másrészt evvel nem kéne viccelődni, elég gáz hogy valaki ennyire unatkozik. ha meg mégis igaz, akkor ne a CNN-nek szóljon már az ember, hanem a rendőrségnek...
2018. május 25. 13:30 #7
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Bárki másból kinézném , de belőle sehogysem :'D
2018. május 25. 13:59 #8
Bogy94
Bogy94
új tag
 
StátuszIgazságharcos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 243574
Offline offline
"Flörtölni próbált" ... nem tudtam, hogy már ez is szexuális zaklatásnak minősül. Mellesleg ezen rágalmak nagy része inkább bunkóság mint szexuális zaklatás.
2018. május 25. 16:06 #9
kitty2244
kitty2244
új tag
 
Státusz"Nyugodj meg, attól megnyugszol"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.16.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 248498
Offline offline
Ez az egész #meetoo kezd nevetségessé válni. Az alapján, amit twitteren meg különböző hírportálokon láttam Morgan Freeman kapcsán, a csávó legfeljebb bunkó volt (a legrosszabb az volt, hogy fel próbálta emelni a lány szoknyáját). A többi 6 pedig azt nevezi szexuális zaklatásnak, hogy flörtölnek velük. Már ha igaz a sztori, és nemcsak figyelmet akarnak.
Twitteren egy videót láttam, amin (a CNN szerint) egy ilyen eset látható. Morgan Freeman flörtölt egy nővel, a nő pedig pozitívan, mosolyogva, nevetgélve válaszolt, meg is köszönte, amikor Morgan Freeman megdicsérte a külsejét.
A férfi reakciója és a videó alapján én valószínűnek tartom, hogy nem is próbálták közölni vagy éreztetni vele a nők, hogy számukra kellemetlen a közeledése, ehelyett a CNN-nek közlik utólag, hogy hogyan is éreztek. Mondjuk megértem, ha a rendőrségen fel akarnák jelenteni őt, nem lennének komoly vádaik, hacsak a külsejükre való megjegyzések nem számítanak szexuális zaklatásnak.
Igazából csak azt sajnálom, hogy az ilyen esetek miatt kezd veszíteni a jelentőségéből a #meetoo. Sokan élnek vissza a hatalmukkal, és használják azt úgy, mint Harvey Weinstein. És sajnos nemcsak nőkkel történik ez, hallottam már felnőtt gyereksztárokról is, akiket gyerekként zaklattak Hollywoodban. Egy ilyen mozgalomnak nagyon is helye van, kár, hogy sokan képesek hazudni hírnév és pénz szerzése céljából ezt a mozgalmat használva.
2018. május 25. 17:27 #10
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Ez nevetséges és szánalmas.
Azt hagyjuk, hogy szerintem Freeman messze nem az a típus, aki ilyesmit csinálna, de valaki magyarázza már el nekem, hogy hol itt a zaklatás?
Bennem úgy élt a szexuális zaklatás, hogy az egy rémes, megrázó dolog, amikor pl megerőszakolnak valakit. Megjegyzést tenni (amit osztálytársak is szoktak), meglibbenteni egy lány szoknyáját, ezek viccelődések, nem is durvák.
Komolyan, lassan már az is baj lesz egyes nőknek, ha egy férfi rájuk néz?
Undorító az ilyen.
2018. május 25. 17:43 #11
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Ha valaki a szoknyámat emelgeti, pofán csapom, és lépek tovább. Nem tűnik olyan embernek, aki nem értene ennyiből, csak nem vágja, hogy valami nem illendő.
2018. május 25. 18:51 #12
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
lol attól még, hogy nem megerőszakolt valakit, nem azt jelenti, hogy szexuális zaklatás. lányok, miután valaki lefütyül az utcán, akkor ti nem siettek el, mert féltek, hogy nem csak lefütyülnek, hanem mondjuk elkezdenek követni? vagy ha valaki megjegyzést tesz rád, vagy hozzádérsz, nem félsz egy kicsit, hogy többet is csinálhat annál, ha akar? na igen. én személy szerint irtózom az ilyenektől, és minnél gyorsabban elhúzom a csíkot, ha ilyen történik. tudom milyen érzés félni attól, hogy valaki az erejét ellened használja. szóval szerintem nem kellene megítélni, hogy áh, milyen ártatlan. mert először szoknyaemelgetés, utána ki tudja mi... akár mennyire szerettem freeman-t, ezek után tuti nem fogok rá jó szemmel nézni. ez a szöveg, amit mondott, nem igazán győzött meg. ezek után nem igazán érdemel szerepet bármiben is. ha egyszer lett volna, még hihető lenne ez a bocsánatkérés. de mivel 8-an mondták el élményeiket, szerintem nem valami hiteles.
2018. május 25. 19:02 #13
- törölt felhasználó -    
Most már tudom, mi hiányzott az életemből. laugh.gif
2018. május 25. 21:16 #14
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Nyilván átlépett egy határt, de ez szerintem még nem szexuális zaklatás. Egyertelműen bunkóság, hogy emelgette a szoknyáját, de nem molesztálta őket, nem erőszakolta meg őket.
Ezen sokkal könnyebben túl tudja magát tenni az ember, hogy kelletlen megjegyzéseket tesznek, mint egy valódi erőszakon. Annak nyomait az áldozatoknak egy életen át kell viselni magukban.
Véleményem szerint, ez sokkal inkább szól a figyelemfelkeltésről, az 5 perc hírnévről, Morgan Freeman rossz színben való feltüntetéséről, és ennek most nagyon kedvez a közelmúltban történt sokkal súlyosabb, hírességekhez kapcsolódó botrányok nyilvánosság elé tárása.
2018. május 25. 21:37 #15
Sasukefangirl
Sasukefangirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 266212
Offline offline
Nekem ez már tényleg szánalmas. A legdurvább "vádpont" itt ha jól olvasom az volt, hogy felemelte egy nő szoknyáját. Ez most komoly? Ez itt a szexuális zaklatás? Ez egy komoly probléma és kezdi elveszíteni az egész #metoo így az értelmét mert vannak olyanok akiket kiskorukban megerőszakoltak itt meg ezek a nők azon akadtak ki hogy flörtölt velük? Szánalom... Ha egy férfi nekem felhúzná a szoknyámat tökön rúgnám és elmennék nem pedig rohannék a CNN-hez de még ennyiért a rendőrségért sem. Vagy esetleg Morgan megerőszakolta őket, tapizta, molesztálta vagy erőszakoskodott velük? Nem. Akkor miről beszélünk?
2018. május 26. 08:23 #16
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Na jó, most vált számomra ez az egész #metoo egy szánalmas, undorító, pénz és hírnévhajhászó mozgalommá. Elítélem a tényleges szexuális zaklatás minden nem formáját, de ez mégis mi???
2018. május 26. 09:50 #17
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2011
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Kiállok a nők egyenjogúsága mellett és hogy senki nem tehet olyat amivel árt a másiknak bántalmazza ,zaklatja stb. de ez már túl megy minden határon. A metoo jó kezdeményezésnek indult de átcsapott egy férfigyűlölő a nők jobbak mint a férfiak és minden amit mondanak igaz kategóriába, télapót mikor vádolják már meg zaklatással sok figyelem és pénz éhes nő felhoz vádakat amikre nincs bizonyítéka de elhiszik mert jaj szegény nő áldozat arra már tesznek hogy több évtizedes karriereket vágnak tönkre csupán az 5 perc hírnévért. Ed esetében pedig egy pénzéhes producer írányítja az egész dolgott az egyik állítólagos erőszaknál mondjuk még csak azonos kontinensen sem tartózkodott az áldozatával de megerőszakolta és mindenki el hiszi mert egy nő nem hazudik. A legnagyobb baj hogy aki tényleg áldozat az nem mer előállni aki megteszi az se a médiához rohan hogy elsőként nekik beszéljen róla
2018. május 26. 09:52 #18
Hinata-chan
Hinata-chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.16.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 258963
Offline offline
Csak azért mert morgan freemant gyanúsítják ne kezdje már mindenki védeni. Még kiderülhet bármi. Mert megeshet hogy tényleg zaklatott nőket, akiknek az életüket tette tönkre.
2018. május 26. 10:24 #19
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Ha tényleg bármi komoly történt volna, azt nem 5 meg 30 év múltán közölnék. Miért is nem a rendőrségre mennek? Ja igen, akkor nem írna róluk minden hírportál. Pénzhajhászok ezek mind.

Másrészt, a metoo jónak indult. Rengeteg nő van, akiket komoly bántalmazások értek, és erről nem mernek beszélni. Rajtuk kéne segíteni, nem a olyanokon, hogy "jaj, megfogta a vállam! Biztos meg akart erőszakolni!"
2018. május 26. 14:20 #20
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Nagyon kedvelem, szuper színész. Azóta kiadott újabb nyilatkozatot amiben megerősítette hogy “bókolt” nőknek, de sohasem volt agresszív senkivel és nem is ajánlgatta neki hogy szexért cserébe előrébb juthatnak. Most odáig jutott már a metoo, hogy a férfiak jobban járnak ha elfelejtik, hogy nőknek megjegyzéseket tesznek mert emiatt is a süllyesztőben találhatják magukat. Nem kedvelem a pasis beszólogazásokat, de nem gondolom hogy ezt egyenértékűvé kellene tenni a szexuális zaklatásokkal. Morgan Freemant ezután is ugyanúgy fogom kedvelni és örülök hogy “csak ennyi” a bűne. Mikor először megláttam a híreket megijedtem hogy ő is nőkkel erőszakoskodott, nagy csalódás lett volna.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok