Starity

Történelmet írt új albumával a BTS

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 30. 14:08 #1
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1539
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Május 18-án jelent meg a BTS nevű formáció harmadik koreai stúdióalbuma, amely azóta több rekordot is megdöntött.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 30. 14:16 #2
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rájuk heart.gif
2018. május 30. 15:05 #3
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
w00t.gif Több mint egy millió az első héten! meghajolo.gif
2018. május 30. 16:06 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Fighting! heart.gif
2018. május 30. 16:08 #5
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
És ennél csak jobbak lesznek heart.gif
2018. május 30. 17:43 #6
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Én nem értem hogy miért vannak az emberek meglepődve hogy az 1.hétbe már egymillió kelt el.....hiszen csak gondoljunk arra hogy ahol ők élnek ott mennyi nép van ...
2018. május 30. 18:32 #7
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Idézet (Klau18 @ 2018.05.30. 17:43)
Én nem értem hogy miért vannak az emberek meglepődve hogy az 1.hétbe már egymillió kelt el.....hiszen csak gondoljunk arra hogy ahol ők élnek ott mennyi nép van ...

Amerikában több mint 300 millióan laknak (Dél-Koreában 50 millióan tongue.gif ) mégsem ad el ott minden második énekes vagy banda az első héten ennyi lemezt, sőt nagyon ritka az manapság, ha valaki a Billboard 200 heti listáját milliós eladási számmal vezeti az USA-ban. Az, hogy ők a hazájukban ilyen jól teljesítettek igenis nagy dolog, ne te mond meg, hogy min lepődjek meg és min ne. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Taesha
2018. május 30. 19:57 #8
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Hihetetlenül büszke vagyok rájuk! heart.gif
2018. május 30. 20:08 #9
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
édes istenem...elmondhatatlanul büszke vagyok rájuk és mérhetetlenül boldog.
annyira megérdemlik, rengeteget dolgoznak és eszméletlenül tehetségesek.
sírni fogok...nem létező életem értelmei
2018. május 30. 22:09 #10
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Nagyon büszke vagyok a fiaimra! heart.gif
2018. május 30. 22:12 #11
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
* <3 <3 <3
2018. május 30. 22:57 #12
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Akárki akármit mond, igenis megérdemlik mindazt a sikert amit elérnek. heart.gif
2018. május 31. 00:00 #13
DDina
DDina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.08.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 261253
Offline offline
Szerintem ezt sokáig nem fogják sokan überelni...
2018. május 31. 02:01 #14
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
az elmúlt két napban pedig a billboard hot 100-nek 10. helyére is felmásztak. vajon namjoon most mit érez? az egyik száma, amit ő szerzett, a bbh100-en van.

egyébként meg iszonyatosan büszke vagyok rájuk, és mi ránk armykra, hogy sosem hallgatunk az élettelen antikra (akik amúgy igazán fókuszálhatnának a saját kedvenceikre, talán akkor azok is ennyi sikert értek volna el), és mindig elérjük, amire a srácok vágynak. yoongi már megjósolta ezeket a sikereket, igaz viccelve, de most kíváncsi vagyok, mit éreznek. eddig mindent, amire vágytak, megvalósult. akár mekkora is volt.

a határ tényleg a csillagos ég ezentúl. remélem a bighit beküldi az albumukat vagy valamit egy grammy jelölésre, mert ki tudja... ha nyernének egyet, minden kételkedő embernek ténylegesen be lehetne inteni.

na mindegy, szóval nagyon büszke vagyok, annyira sok mindent elértek/elértünk (persze rajongók nélkül kicsit nehezebb lenne mindez, de amúgy önmagukban is kiemelkedőek). remélem ezek után az emberek megértik, hogy mi nem csak buta vinnyogó fangirlök vagyunk, akik kinézetre mennek... már nem azért, de ha nem is lennének ilyen jóképűek és esztétikusak, akkor is ugyanúgy streamelnénk a zenéjüket. ha nem jelentene sokat a zenéjük, akkor nem lennének itt. sajnos a kpop ipar ezt még nem értette meg, inkább csak kinézetre hajtanak, mert az több pénzt hoz, nem számít, milyen jelentéktelen dolgokról énekelnek (bizonyíték: miután tegnap kiderült, hogy a bighit több, mint 1 billió won-t, azaz több, mint 1 milliárd dollárt ér, leelőzve a többi koreai szórakozó ipari céget [sm, jyp, yg], ezek a cégek elkezdték elemezni őket, hogy miért ennyire sikeresek, pedig csak egy debütált előadójuk van. egy munkacsoport megbízásával meg akarják próbálni a “bts formula” replikálását — ez mutatja, mennyire csak a pénzről szól nekik minden, meg kinézetről, pedig a bts csak önmagukat adják, és nem lehet másolni az ilyet).

bts is one of a kind and that’s the tea.

mégegyszer szívből gratulálok nekik. még sokáig szeretném támogatni őket, és ha ez azt is jelenti, hogy éjjel-nappal streamelek, mint egy hülye, hát akkor ámen. ameddig ők mosolyognak, addig én is. megérdemlik mindezt, mert a múltban sokszor szarul voltak kezelve, és tudom, hogy mindig keményen dolgoznak, a mi (és persze saját) boldogságunk (boldogságuk) kitűzve célként. nekem jöhettek azzal, hogy a bts túlértékelt, de mégis... akkor miért is sikeresek? a nulláról kezdték egy eléggé pénzetlen cégnél, és idáig jutottak. megdolgoztak érte.

tudom, hogy mindig két lábbal fognak a földön állni, és ezért sok tiszteletet érzek irántuk. remélem kiélvezik azért ezt a sikert, mert tudom, hogy hajlamosak túlzásba vinni a szerénységet.

(na mindegy, szóval hajnali órákban tudok random, nem teljesen összefüggő gondolatokat egyberakni, szóval jobb, ha ennek a kommentnek véget vetek lol)
2018. május 31. 07:37 #15
Flash1
Flash1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.02.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 258566
Offline offline
Elakartam kezdeni leirni azt amir lily flowers leirt de aztán láttam h mindent leirt már mait leakartam és én is felfoghatatlanul büszke vagyok rájuk!!! smileeee.gif
2018. május 31. 15:08 #16
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Idézet (lily flowers @ 2018.05.31. 02:01)
az elmúlt két napban pedig a billboard hot 100-nek 10. helyére is felmásztak. vajon namjoon most mit érez? az egyik száma, amit ő szerzett, a bbh100-en van. 
egyébként meg iszonyatosan büszke vagyok rájuk, és mi ránk armykra, hogy sosem hallgatunk az élettelen antikra (akik amúgy igazán fókuszálhatnának a saját kedvenceikre, talán akkor azok is ennyi sikert értek volna el), és mindig elérjük, amire a srácok vágynak. yoongi már megjósolta ezeket a sikereket, igaz viccelve, de most kíváncsi vagyok, mit éreznek. eddig mindent, amire vágytak, megvalósult. akár mekkora is volt. 
a határ tényleg a csillagos ég ezentúl. remélem a bighit beküldi az albumukat vagy valamit egy grammy jelölésre, mert ki tudja... ha nyernének egyet, minden kételkedő embernek ténylegesen be lehetne inteni.
na mindegy, szóval nagyon büszke vagyok, annyira sok mindent elértek/elértünk (persze rajongók nélkül kicsit nehezebb lenne mindez, de amúgy önmagukban is kiemelkedőek). remélem ezek után az emberek megértik, hogy mi nem csak buta vinnyogó fangirlök vagyunk, akik kinézetre mennek... már nem azért, de ha nem is lennének ilyen jóképűek és esztétikusak, akkor is ugyanúgy streamelnénk a zenéjüket. ha nem jelentene sokat a zenéjük, akkor nem lennének itt. sajnos a kpop ipar ezt még nem értette meg, inkább csak kinézetre hajtanak, mert az több pénzt hoz, nem számít, milyen jelentéktelen dolgokról énekelnek (bizonyíték: miután tegnap kiderült, hogy a bighit több, mint 1 billió won-t, azaz több, mint 1 milliárd dollárt ér, leelőzve a többi koreai szórakozó ipari céget [sm, jyp, yg], ezek a cégek elkezdték elemezni őket, hogy miért ennyire sikeresek, pedig csak egy debütált előadójuk van. egy munkacsoport megbízásával meg akarják próbálni a “bts formula” replikálását — ez mutatja, mennyire csak a pénzről szól nekik minden, meg kinézetről, pedig a bts csak önmagukat adják, és nem lehet másolni az ilyet). 
bts is one of a kind and that’s the tea.
mégegyszer szívből gratulálok nekik. még sokáig szeretném támogatni őket, és ha ez azt is jelenti, hogy éjjel-nappal streamelek, mint egy hülye, hát akkor ámen. ameddig ők mosolyognak, addig én is. megérdemlik mindezt, mert a múltban sokszor szarul voltak kezelve, és tudom, hogy mindig keményen dolgoznak, a mi (és persze saját) boldogságunk (boldogságuk) kitűzve célként. nekem jöhettek azzal, hogy a bts túlértékelt, de mégis... akkor miért is sikeresek? a nulláról kezdték egy eléggé pénzetlen cégnél, és idáig jutottak. megdolgoztak érte. 
tudom, hogy mindig két lábbal fognak a földön állni, és ezért sok tiszteletet érzek irántuk. remélem kiélvezik azért ezt a sikert, mert tudom, hogy hajlamosak túlzásba vinni a szerénységet. 
(na mindegy, szóval hajnali órákban tudok random, nem teljesen összefüggő gondolatokat egyberakni, szóval jobb, ha ennek a kommentnek véget vetek lol)


ok.gif meghajolo.gif
2018. június 01. 14:40 #17
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
YOONGI DRÁGA, A KÖVETKEZŐ MÁR A GRAMMY LESZ.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!