Starity

Főszereplő távozik a The Walking Deadből

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 31. 21:10 #1
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Carl Grimes után újabb fontos szereplő távozik a népszerű sorozat kilencedik évadában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 31. 21:48 #2
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
annak idején, mikor nekiálltam nézni a sorozatot nagyon-nagyon szerettem. még most is, de az tagadhatatlan, hogy a fő oka amiért még nem hagytam abba, az Negan. ha ő nem lenne, már rég befejeztem volna, ugyanis tényleg nagyon unalmas és semmitmondó epizódokat tudhatunk magunk mögött. a nyolcadik évad fináléja meg szimplán csak felb*szott.xd tök jó résznek indult, és nagyon örültem, amiért Negant nem nyírták ki, de azt a Maggie-Jesus-Daryl szövetkezést még mindig nem hiszem el. Maggie-ben nem csalódtam, őt eddig sem bírtam, de Jesus és Daryl a két kedvencem szóval kissé zokon vettem. mindezek ellenére úgy voltam vele, hogy nyolc évadot megnéztem már, nem fogom abbahagyni. de Rick nélkül elképzelni sem akarom a sorozatot. ha Andrew kilép, akkor nem túl sok értelme lenne még több évadot gyártani neki, így is elég sokan elpártoltak már a sorozattól. jó lenne, ha mihamarabb adnának ennek a történetnek egy rendes befejezést. igazán megérdemelné.
2018. május 31. 23:23 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
én már akkor abbahagytam a sorozatot, mikor Glenn-t kiiktatták. nekem ott volt az elég, igaz, már Beth halálánál is gondolkodtam, hogy oké, ennyi nekem elég, viszont nem tudtam elengedni a sorozatot. de az, hogy olyan fontosságú karaktereket akarnak eltenni láb alól, mint Maggie és Rick, ez nekem nagyon durva. Carl halálát még mindig nem tudtam felfogni, igaz, nem nézem már a sorozatot, de akkor is jobbat érdemelt. az a fiú, aki kicsi kora óta ott van, segíti az embereket, és komolyan úgy hal meg, hogy egy nyavajás kóborló megharapja? mármint, ennél jobb halált az írók szerintem simán ki tudtak volna találni. de a lényeg; szerintem Rick nélkül nem olyan a sorozat, mint amilyen volt, és nem is lesz. ha tényleg megtörténik a halála, nemtudom mennyit fog megélni a sorozat - annak ellenére, hogy Daryl a kedvencem, és hogy mindennél jobban szeretném, ha főbb szereplő lenne.
2018. június 01. 05:55 #4
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 20554
Azonosító: 252965
Offline offline
Attól függetlenül, hogy szeretem a sorozatot, szerintem ideje lenne már lezárni. Kapjon egy méltó befejezést, és kész. Ha a főbb szereplők sorra fogják elhagyni a szériát, akkor az már soha többé nem lesz ugyanolyan. Carl, Glenn és a többiek nélkül sincs már meg az a hangulat, ami a sorozat elején volt. Persze, kedvelem Daryl-t , de számomra valahogy teljesen más érzés lenne nézni úgy, hogy Rick nincs ott.
2018. június 01. 05:59 #5
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Elvesztettem az érdeklődést, de úgy voltam vele, hogy majd nyáron leülök és amilyen hamar csak tudom bepótolom, de így nem olyan biztos. Azt sem tudom hány évaddal vagyok lemaradva. Nagyon nehezen engedem el ezt a sorozatot, igazán különleges helyet foglal el a szívemben. Hiába lett egy fos, a karakterek fontosak számomra, és kíváncsi vagyok mi lett velük. Najó, végig nézem, de csak mert tudom milyen örömöt okozott annak idején... Aztán majd újra nézem az első 3 évadot, azok még nem lettek úgy elbaszva mint a következőek. Számomra az a tipikus, igazi TWD feeling borzasztóan hiányzik, és ez messze nem található már meg.
2018. június 01. 09:04 #6
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Én őszintén szólva egy kicsit mindig hadilábon álltam Rick karakterével, sosem sikerült annyira megkedvelnem, sosem állt olyan közel a szívemhez, mint jónéhány másik szereplő. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy nélküle nem lenne igazi a sorozat. Úgy érzem, a széria már "elfáradt" egy kicsit, ideje lenne egy méltó befejezésnek. Én személy szerint a nyolcadik évadot szó szerint végigszenvedtem, amit nagyon sajnálok, mert ez volt az első olyan sorozat, aminek a folytatását mindig nagyon vártam, és mint sokan mások, én sem tudtam elengedni.
2018. június 01. 11:20 #7
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Én akkor letettem erről a sorozatról, mikor Carl meghalt. Nagyon szeretettem a TWD-t, de képtelen vagyok rávenni magam arra, hogy folytassam, hiába él a kedvenc szereplőm még mindig, számomra nem éri meg végignézni, ahogy ez a sorozat saját magát temeti el.
2018. június 01. 13:04 #8
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Amég Rosita él én nézem. Egyébként utána Daryl volt mindig is a kedvencem, de ennek nem örülök, hogy Rick elmegy, szerettem a kapcsolatukat Daryllel. Maggiet én utálom amióta Glenn (legnagyobb kedvencem volt Glenn
2018. június 01. 13:24 #9
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nem is tudom mióta nem nézem már, pedig szerettem anno, de egy ideje már nem tud lekötni. kezd elfáradni ez a sorozat, látszik, a nézőszám is csökkent és így, hogy a főszereplő is kilép...lassan bekéne fejezni az egészet, amíg nem késő.
2018. június 01. 13:40 #10
- törölt felhasználó -    
Fájó szívvel írom ezeket a sorokat, hiszen aki ismer, az pontosan tudja, hogy mennyire fontos nekem ez a sorozat. Négy évvel ezelőtt vettem rá magamat, hogy elkezdjem, és azóta folyamatosan jobbá, és jobbá tette az életemet, viszont a hetedik évad kezdete óta nem érzem azt a különleges és megmagyarázhatatlan érzést minden rész megnézésének alkalmával, mint azelőtt. Még mindig szörnyű döntésnek találom azt, hogy olyan karaktereket írtak ki, mint Glenn, Sasha és Carl — ergo olyanokat, akiknek rettentően erős és komoly személyisége volt, és adtak is valamit a szériához. Arról pedig nem is akarok beszélni, hogy miért gondolom úgy, hogy életem sorozata, az, amely azzá tett, ami vagyok, ellaposodott — mégis, az oka Negan. Lehet engem ezért támadni, de egy rettentően unalmas, nagyképű, önző, gyenge személyiségű karakternek tartom, és valljuk be, azóta zuhant hatalmasat az értékelése az egész szériának, mióta ő benne van a történetben. Az olyanok, mint Rick és Maggie, tartják még életben az egészet szerintem, és szavak nem képesek kifejezni, mennyire összetörtem és megszakadt a szívem, amikor megtudtam, hogy ketten is elhagynak minket a kedvenceim közül. Nem érzem már annak a sorozatot, ami volt, akkor is, ha ez az, ami megváltoztatta az életemet. Megérdemli már a méltó lezárását, és remélem, hogy ez hamarosan be is következik. Nagyszerű történet volt, de itt az ideje befejezni.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2018. június 01. 15:25 #11
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Nem valószínű, hogy a sorozat Rick karaktere nélkül is sokáig tovább fog menni. Kicsit sajnálom, de annyira mégsem, mert már így is fájdalmas nézni a TWD évadokon átívelő haláltusáját.
Mióta megtették Gimple-t showrunnernek, azóta meredeken zuhan a színvonal. A korábban remekül felépített feszültség teljesen eltűnt, a karaktereket körüllengi a plot armor, és a drámai jelenetek annyira teátrálisak és "művészieskedően elnyújtottak" lettek, hogy végül totális érdektelenségbe fulladnak.
Sajnálom ezt a sorozatot, mert zseniális (volt) a maga nemében, és a képregény alapanyag is rengeteg muníciót tartogat még magában, de nem ezzel a készítői gárdával. Ennek ideje lenne már véget vetni. (Mondjuk én már 8x01 után kaszáltam a sorozatot, mert már csak szimplán idegesített, pedig kíváncsi lettem volna mi történik Carol karakterével. Szerintem az ő jellemfejlődése volt a legjobban felépítve.)

@Fylia: tudtommal Carl karakterét nem csak úgy simán írói hóbort miatt írták ki, hanem a színész akart távozni a sorozatból.
2018. június 01. 15:42 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (LollyPoop @ 2018.06.01. 15:25)
@Fylia: tudtommal Carl karakterét nem csak úgy simán írói hóbort miatt írták ki, hanem a színész akart távozni a sorozatból.

Én arról tudok, hogy Chandler a forgatások közelébe költözött, hogy ne kelljen sokat ingáznia munkába, valamint Gimple úgymond "megígérte" neki, hogy a további 3 évre biztos helye van a színészek körében; ehhez képest hónapokkal később meghozta azt a döntést, hogy a megtekintések növelésének érdekében növeli a sokkfaktort is, és kiírja Carl karakterét. Ahogy én tudom, Chandler sosem akart távozni, és amikor elolvasta a két rész forgatókönyvét, rettentően összetört a szíve és úgy érezte, elárulták őt.
Aztán ki tudja, mi az igazság.
2018. június 01. 16:05 #13
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
imádom a sorozatot, de évek óta már tényleg csak árnyéka önmagának, már nem az igazi sajnos.. Rick távozása után még inkább mélyrepülésbe megy a sorozat..
2018. június 01. 18:12 #14
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Gyerekek en a kezdetektol kovetem ezt a sorozatot 2010 ota de igaz ha Rick megy en is .Fajjo szivvel irom de TWD egyre lejebb sujjedt az elmult par honapba .. Gyerekorom ota ezt a sorozatot nezzem 8 eve szinte "ezen nottem fel" .Nagyon szertem Norman-t is de valjuk be h a TWD Rick-rol szolt nem Dary-rol nem Maggie-rol sem pedig Negan-rol Rick az akiert rengetegen nezztek/nezzik ezt a sorozatot . Andrew volt itt a fo szereplo a legeslegelso perctol fogva . Hisz a soriban is o volt a "vezer" o volt aki felkelt a komabol a csaldjat keresve rolla szolt ez az egesz es most vege szamomra ezzel hogy ot kiirtak a soribol megszunt egy korszak ...
2018. június 01. 18:25 #15
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2005
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Szép lassan minden szereplőt aki az első perctől benne volt megölnek ők adják a sorozatot nem lehet csak úgy pótolni őket 9 évadot le nyomtak és már alig van benne régiekből valaki talán ideje lezárni nem húzni mint jó néhány sorozatot
2018. június 01. 21:15 #16
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Akkor én itt fejeztem be. Amúgy is már évek óta haldoklik a sorozat, csak megszokásból és Rick/Andrew miatt néztem, de azt is úgy, hogy vagy 2-3 percenként megállítottam fél órákra, igaz Negan megjelenése kicsit dobott a sorozaton, bár olyan logikai bakik voltak benne, hogy az elképesztő.
Rick nélkül már végképp semmi értelme nem lesz. Arra kíváncsi vagyok, hogyan távozik. Ha meghalna, az eléggé nagy pofánverés lenne mindenkinek. Szerintem Andrew is érzi, hogy süllyed a hajó, és itt az ideje elhagyni. Jobban belegondolva teljesen megértem a döntését.
2018. június 03. 01:01 #17
Wiiaa
Wiiaa
új tag
 
StátuszKicsi koromban elképzeltem egy hőst, s most próbálok olyan emberré válni ~ T.O.P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.02.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 269977
Offline offline
És én még voltam olyan hülye, hogy azt higgyem a sorozat most van a mélypontján és innen már csak felfelé mehetünk. De nem, most jön még csak a zuhanás. Hatalmas rajongója (függője) vagyok a sorozatnak, de már 2 évad óta kínlódva néztem hétfőről-hétfőre a részeket. Mindig próbáltam a legjobbat mondani róla, de ezek után nincs mit mondani róla. Értem én, hogy önszántából megy, nem is csodálom. Ez egy süllyedő hajó, ahogy többen is fogalmaznak. Mostmár én is azt mondom, minél gyorsabban véget kellene írni neki.
2018. június 04. 09:14 #18
- törölt felhasználó -    
"Amióta Scott Gimple helyett Angela Kang jegyzi a sorozatot"
Ahhhhaaa! Nem kedves nőtársam ellen beszélek, de volt egy hirtelen pont, amióta nagyon nem éreztem az egész sorozatot, valószínűleg a váltás miatt. Csajszi összeszedhetné magát :/
2018. június 06. 09:35 #19
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Az elmúlt pár évad már csak Negan miatt volt jó... már Rick karakterén is érződött, hogy belefáradt, nem való már ez neki. Carl kiírása nekem nagyon elvette a kedvem a sorozattól. Szerintem ha már ennyi főszereplő távozik, azt egy komoly üzenetként kéne értelmezni: le kéne zárni a sorozatot sad.gif
2018. június 06. 13:59 #20
Vanus94
Vanus94
visszatérő vendég
 
StátuszIf you have Ghost you have everything.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 170
Azonosító: 162205
Offline offline
Ezután az évadzáró után nagyon úgy éreztem, hogy talán itt fogom befejezni a sorozatot. Egyedül Negan sorsa érdekel még. Lincoln távozásának okait tökéletesen megértem, viszont Rick karaktere nélkül kár is már reménykednem egy happy endingben. Remélem ezek után minél hamarabb lezárják a sorozatot, hogy a megmaradt rajongók szeretete ne tűnjön el pocsék rendezés miatt.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok