Starity

Főszereplő távozik a The Walking Deadből

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 06. 16:47 #21
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6503
Csatolások: 371557
Azonosító: 206112
Offline offline
Lehet egyedül vagyok vele,de én az első perctől kezdve rühelltem Ricket meg a kölykét,szóval ha már ő is lelép akkor lehet,hogy újra elkezdem nézni a sorozatot. biggrin.gif A 7x01 után abbahagytam,mert unalmas volt,hiába jött Negan aki miatt néztem volna.
2018. július 13. 16:50 #22
- törölt felhasználó -    
Na akkor a divatrajongókat ez legalább kiszűri.
2018. július 29. 23:42 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Roshele @ 2018.06.04. 09:14)
"Amióta Scott Gimple helyett Angela Kang jegyzi a sorozatot"
Ahhhhaaa! Nem kedves nőtársam ellen beszélek, de volt egy hirtelen pont, amióta nagyon nem éreztem az egész sorozatot, valószínűleg a váltás miatt. Csajszi összeszedhetné magát :/

Tudom, hogy ez a cikkben van alapvetően elírva, de fontosnak érzem tisztázni, hogy nem egy itt megjelenő cikk alapján kéne ítélkezni, és véleményt formálni, mert bár nem az oldal ellen szól, a megjelenő információk nagyrésze vagy nem hiteles, vagy teljes ostobaság. Muszáj, hogy közöljem — a nyolcadik évadot teljes egészében kedves Scott M. Gimple rendezte, így a Ő számlájára írható mindaz a rengeteg logikai és egyéb hiba, ami megtörtént. A rajongók petíció útján leváltatták őt, így a kilencedik évadot Angela Kang rendezi, ami — ha láttad már az előzetesét — eddig remekül néz ki, és izgalmasnak ígérkezik, és ezt nem csak én mondom.
Jobb lenne, ha ítélkezés előtt hiteles oldalakon is utána néznénk a dolgoknak.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok