Starity

Volt veje azt állítja, Courtney Love meg akarta öletni őt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 04. 13:18 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az 53 éves színész-énekesnőnek komoly, de számára korántsem ismeretlen vádakkal kell szembenéznie.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 04. 15:13 #2
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Ez a srác azért vette el Kurt lányát,hogy a legenda részese lehessen. Frances minek adott oda egy olyan dolgot,ami ennyit jelentett neki? A nagy szerelem kevés volt,hogy elkápráztassa ezt a zs kategóriás életművészt? biggrin.gif A srác egy pióca, ezért is kellett támogatnia anyagilag(eltartani) az egész kapcsolatuk alatt.Gerince sincsen, ha volna a megromlott házasság után visszaadja a gitárt kérés nélkül.Megcsinálta a szerencséjét,megvolt a 15 perc hírnév. Az elrablásos sztori hollywoodi mércével is eléggé meredek, mivel nem adta vissza és mégsem halott.
2018. június 04. 16:34 #3
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ezek a vádak totálisan abszurdak. De persze azért a pár perces hírnévért mindent, nem igaz? Gerinctelen dolog volt a csávó részéről, hogy egy ilyen ereklyét nem szolgáltatott végül vissza a jogos örökösnek. Fracncesnek tényleg nem kellett volna ezt odaadnia.
2018. június 04. 21:59 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Én is kiakadtam azon, hogy Frances lemondott a gitárról, úgyhogy meg tudom érteni Courtney problémáját a dologgal. DE én mindig azt vallottam, hogy Courtney ölte meg Kurt-öt, és elég alaposan utánanéztem a dolognak, mielőtt ezt a következtetést levontam volna, nem csak beálltam a sorba, mint sokan mások. Úgyhogy én személy szerint bármit kinézek ebből a nőből. Mondjuk, az igaz, hogy a csávó valószínűleg hazudott, de hát én akkor sem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy mégsem.
2018. június 04. 22:22 #5
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
devilrose és Lexavie: miért kellett volna a srácnak visszaadnia azt a gitárt? Jogilag az attól kezdve nem volt francesé, amikor nekiadta a srácnak. Legközelebb talán kétszer meggondolja, mit ad oda valakinek, és mit nem. A cikk további részéhez nincs hozzáfűznivalóm, de a gitár a srácot illeti. Ennyi. Ajándékba kapta, az már az övé
2018. június 05. 07:24 #6
- törölt felhasználó -    
Jézusom. Mik vannak itt. ohmy.gif
2018. június 06. 20:29 #7
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Mik vannak gyerekek...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok