Starity

A Shadowhunters-kasza a színészeket és a rajongókat is megdöbbentette

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 05. 18:31 #1
- törölt felhasználó -    
Ma reggel hozta nyilvánosságra a Freeform, hogy elkaszálják népszerű sorozatukat, a Shadowhunterst. A széria rajongói azonnal akcióba lendültek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 05. 19:32 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Annyira meghatódtam azon, amiket a szereplők írtak, már az előző cikknél leírtam mennyire sajnálom a sorozatot, hiszen annyira megszerettem, rengeteget fejlődött az első évad óta, ez a harmadik évad fantasztikus volt. #SaveShadowhunters heart.gif
2018. június 05. 19:41 #3
Bogyo007
Bogyo007
új tag
 
Státuszwubba lubba dub dub
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 240598
Offline offline
Hihetetlen, hogy amint egy évaddal végzek egy sorozatból és konkrétan ráfüggök, elkaszálják. Luciferrel is ez történt és most a Shadowhunterssel is..
Mellesleg a könyvsorozat összes részét kiolvastam, és egyértelműen ki lehetett volna hozni többet anno a filmből és most a sorozatból is, de a könyvtől eltekintve elég ütős volt.
2018. június 05. 19:44 #4
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Hát én nem csodálkozom. A színészi játék pocsék volt, ez sajnos tény. A film kaszáját jobban sajnáltam, ott legalább tudta színészledni az embereke, itt nem. A sztori se volt valami hű de nagy durranás, már csak nyűglődött, szerintem pont ennyit lehetett kihozni belőle.
2018. június 05. 20:51 #5
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Teljesen egyetértek Ariella2001-el. Meg egyébként az alacsony nézettségű sorozatokat előbb-utóbb sajnos elkaszálják, szóval ez várható volt. Én nem lepődtem meg.
2018. június 05. 21:26 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A színészi játék tényleg jobb volt a filmben de maga a sztori túlságosan ragaszkodott a könyvben leírtakhoz. A sorozatban legalább megismerhettük a többi szereplőt is nem úgy mint a filmben a film és a sorozat között két nagy különbség a színészi játék és hogy a sorozatnak jóval nagyobb sikere van. Jobb színészek játszottak a filmben de nagyon egy síkú és unalmas, kiszámítható volt az egész talán ezért volt akkora bukás a mozikban, a rajongók 90%-a ha megkérdik ki a jobb Jace vagy Alec nem Jamiet vagy Kevint mond hanem Domot és Matthew-t, lehet hogy színészként nem olyan tökéletesek de jóval több ember szeretetét elnyerte a sorozat és szereplői mint a filmé
2018. június 05. 21:43 #7
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Ajj már sad.gif nem láttam így teljesen kiteljesedni Sizzyt, már az első évadban együtt kellett volna legyenek, hogy minél többet láthasssam őket együtt sad.gif a sorozat nagyon jó szerintem sajnálom, hogy véget fog érni
2018. június 05. 21:47 #8
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
OFF: a véleményem szerint nem volt rossz a színészi játék, sőt!! igaz, az első évadban eléggé lehúzta szerintem Katherine színjátszása és a borzasztó hajszíne, de a tény, az tény; sokkal jobb lett, rengeteget fejlődött, és a haja is szebb árnyalatot kapott. szóval nem, nem volt pocsék a színészi játék attól még, hogy a film jobban követte a könyvet.

ON: még mindig fáj elhinni ezt, hogy vége. nem tudom, hogyan foglaljam össze az érzéseimet jelenleg. tudtam, hogy ez lesz, felvoltam rá készülve, de nem akartam, hogy ilyen hamar eljöjjön. a színészek számomra rettentő fontosak egytől-egyig, és nem akarom őket elveszíteni. tudom, hogy a sorozat egyszer végetért volna, de ez nagyon korán bekövetkezett. áprilisban volt, hogy újra elkezdtem nézni másfél év kihagyással, és mostmár sajnálom, amiért akkor nem néztem egyből tovább. rettenetesen egyedi világot mutat be a csodálatos sorozat, amit nem szabadna egy olyan botlás miatt félbehagyni, mint a harmadik évad nyitása. a karakterek mindig is értékesek lesznek a szememben, a Malec pedig ezerszer többet érdemelt annál, amit kapott. visszatérve a színészekre, rettentő sokszor vidítottak már fel, nevettettek meg, mivel jó emberek. és a jó emberek csupa csodát érdemelnek, nem egy ilyet. mi az, hogy egy kétórás epizóddal le lesz zárva minden? ez nem lezárás, csupán a Netflix és a Freeform baromsága.
nem az egyetlen, de a főbb oka szerintem a sorozat végének a meleg tartalom. a csatornák általában homofóbok, és az összes jó, lgbtp sorozatot elkaszálják.. teszem hozzá, pride month van.(:

mindig is értékes lesz maga a sorozat, a színészek, a karakterek, a shipek, a történet, minden. köszönök mindent, Shadowhunters. heart.gif
#SaveShadowhunters
2018. június 06. 10:37 #9
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tisztára, mint a Sense8-nél tavaly. Ott is kifejezetten váratlanul jött a kasza.
2018. június 06. 10:59 #10
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Épp ideje volt.
2018. június 06. 11:04 #11
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Már a film kaszáját is rettenetesen sajnáltam. Nem hittem volna, hogy a sorozat is erre a sorsra jut, de vigaszra ad okot, hogy így is lesz egy méltó lezárás.
2018. június 06. 14:29 #12
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2018.06.06. 10:37)
Tisztára, mint a Sense8-nél tavaly. Ott is kifejezetten váratlanul jött a kasza.

a két sorozat kaszája szerintem egyértelmű: homofóbia. a csatornák általánosságban homofóbok, és a meleg tartalmat közvetítő sorozatokat előbb elkaszálják, mint egy hetero-sat. lásd: Faking It. nem tudom ennek a sorozatnak mennyi volt a nézettsége, de a fő témája az LGBTQ közösség volt, ahogy a Sense8-ban és a Shadowhunters-ben is elég fontos téma volt.
2 felhasználónak tetszik: Taesha, mikaelah
2018. június 06. 17:43 #13
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
" Őszintén mondom, hogy ez a sorozat egy kincs volt."
Uramatyám ezen nagyon nevettem. biggrin.gif Ez a sorozat a könyvsorozat meggyalázása volt, nem is baj, hogy vége lesz...
2018. június 07. 14:40 #14
Lovaslány28
Lovaslány28
új tag
 
Státusz"Sarcasm is body's natural defense against stupid"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.28.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 261550
Offline offline
Egyetértek sok előttem szólóval, végre elkaszálták!! Én olvastam a könyveket, és ez tényleg azoknak a fantasztikus könyveknek a meggyalázása volt.Végre vége!!
2018. június 07. 15:11 #15
- törölt felhasználó -    
Én az első évadot is már szenvedve néztem végig, a második évadból pedig csak az első rész felét láttam, mert már nagyon meguntam, hogy milyen gyengén alakítottak a színészek, főleg Katherine. Biztos vagyok benne, hogy sokat fejlődött és a társai is, de én őszintén szólva nem bírtam addig nézni a sorozatot, hogy elérjem azt a pontot, amikor már nem fájóan nézem a színészi játékokat. Ettől függetlenül tudom milyen érzés, mikor kaszálnak egy olyan sorozatot, ami sokak számára fontos. Sajnálom a rajongókat, tényleg hirtelen kapta meg a végszót a sorozat.
2018. június 07. 20:06 #16
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
én óriási fanja vagyok a könyveknek, de sem a sorozat, sem a film nem volt az igazi számomra (a film a szar plot, a sorozat a rossz casting miatt [ez részben a filmet is érintette, illetve az előbbi is a sorozatot])
ennek ellenére csodálkozom, hogy kaszálják, mert népszerű az alapanyag, ennél sokkal rosszabb sorozatok futottak tovább
2018. június 16. 15:57 #17
- törölt felhasználó -    
Semmi esélyt nem látok arra, hogy megmentsék a sorozatot. A nézettség gyenge, a sorozat pedig nem túl olcsó, és hiába szállt be a költségekbe a Netflix, náluk sem teljesít olyan jól, mint mondjuk a Riverdale, így nincs is értelme folytatni. Emellett teljesen lezárják a történetet, ami mondhatni, azt jelenti, hogy semelyik csatorna/streaming szolgáltató nem fogja folytatni, mert nem fogja megérni nekik. És még a befejezés sem keltett Lucifer-kasza szintű felháborodást, szóval...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!