Starity

Stefano Gabbana: „Selena Gomez nagyon csúnya”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 13. 18:13 #21
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Mekkora troll biggrin.gif
Nyilvánvalóan figyelemfelkeltési célzattal csinálja ezt. Kicsit szánalmas.
2018. június 13. 18:52 #22
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
"Szegény Selena." "Hogy lehet ilyen primitív valaki?" "Senkit sem illik lecsúnyázni, főleg egy nőt." First of all, mi az, hogy FŐLEG EGY NŐT lol ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy főleg egy férfit, de az rögtön szálka lenne sok ember szemében, nevermind.
Vicces, hogy milyen sok nagy támogató lett itt, aki a csávót támadja a beszólásáért, pedig MENNYIBE FOGADJUNK, hogy ugyanúgy lerondáztok/bármilyen megjegyzést tesztek egy random, nem híres emberre, aki szembejön az utcán. De persze ha egy hírességnek szólnak be, mindenki mélységesen fel van háborodva. BÁRCSAK az én kedvenceim csak ennyi beszólást kapnának, hogy "csúnyák".
Amúgy meg én sem tartom csinosnak Selenát, ezt pedig úgy nevezzük, hogy A SZÉPSÉG RELATÍV, would you look at that [tudom, tutira én vagyok az ízlésficamos ezért].
2018. június 13. 19:18 #23
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Mert ő szebb?XDDD
2018. június 13. 19:26 #24
- törölt felhasználó -    
Mert drága Gabbana, angyalbögyöllőm, te vagy Miss Europa? Nem védem Selenát, de ez egy hülye tervező. Sok Selena rajongó volt, aki Sel miatt vásárolta a márkát, igazából egy ingyen reklám lehetőséget dobott ki az ablakon. Egyébként sem vagy szebb, a csúnya szó, minden csak nem Selena.
2018. június 13. 19:40 #25
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A szépség relatív, nincs is gond ezzel, de egy úriember, főleg az ő hírnevével ilyet nem rak ki normális esetben. Így az jön le, hogy egy bunkó kretén, és ha figyelemfelkeltő célzattal csinálta, szánalmas.
2018. június 13. 19:48 #26
- törölt felhasználó -    
Itt nem az a lényeg ki mit gondol szépnek, hanem arról hogyha valakit nem találunk szépnek akkor azt nem kürtöljük világgá, mert ez elég éretlen viselkedésre vall. Még ha tényleg 'csúnya' is lenne [mondjuk ez ízléstől függ, kinek mi a szép], akkor is mi értelme volt ennek a kommentnek? Szerencsétlen csaj napi szinten kap ilyen kommenteket [amiknek szintén nem látom értelmét, meg nyilván nem csak ő kap ilyeneket, de most róla szól a cikk], az rosszul esik neki, hogy eshet neki az, amikor egy híres divattervező hívja rondának? Most jöhettek megint ezzel a 'Selena megint sajnáltathatja magát' dumával, hozzá se szólt az esethez egyelőre, plusz nektek jól esne ha egy híres divattervező, vagy akár csak egy hétköznapi ember is mondjuk odakommentelné az egyik posztotok alá, hogy 'ronda vagy'? És ne mondjátok, hogy 'engem nem érdekel mások véleménye', attól még nyilván nem fogsz ugrálni az örömtől, főleg hogy egy rossz szót se szóltál az illetőre. Értem, hogy nem vagytok oda érte, nem is azt kérem, se azt, hogy tweeteljetek róla szomorú smiley-s posztokat, de legalább egy kis empátiát próbáljatok meg produkálni. És nem Selena miatt kérem ezt, akármelyik emberről lenne szó, akkor sem illendő ilyeneket írogatni/mondani az egész világ előtt másról. Megvan a véleményed magadban, azt megtarthatod, aztán ennyi.
Legalább is én így gondolom. Nyilván nem lesz vége a férfi karrierjének, de ez akkor sem volt szép tőle.
2018. június 13. 20:49 #27
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Egyáltalán nem bírom a csajt, de egyáltalán nem csúnya! Latinák között meg igen is szép. Sokan meg a Dolce & Gabbana-tól nincsenek elájulva. Néha meghülyülnek a tervezők is, előbb jár a szájuk mint az agyukban a fogaskerekek.
2018. június 13. 21:39 #28
- törölt felhasználó -    
Selena nagyon szép lány. wub.gif Pont. Nálam a világ egyik legjobb nője! Hangsúlyozom, ez saját vélemény! smileeee.gif
2018. június 13. 22:03 #29
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Nem vagyok selenator, de igenis szép énekesnő. Stefano Gabbana húzzon bőrt a pofájára.
2018. június 14. 00:36 #30
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
"nem hiszem, hogy felfogja, mit tett" Mert mit tett? xD Leírta a véleményét, hűha. Jön az internet police, mert valakire azt mondták, hogy csúnya rohog.gif Selenát amúgy is főleg azért tartják szépnek mert kislányos/baba arca van
2018. június 14. 00:43 #31
Yunocchi
Yunocchi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.07.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 258690
Offline offline
Szerintem se valami szép Selena, az én ízlésemnek valahogy egyáltalán nem jön be. De attól még SG kifejezhette volna magát kevésbé bunkó módon, vagy inkább sehogy. Nem értem, mi szükség volt erre a beszólásra D:
2018. június 14. 01:08 #32
- törölt felhasználó -    
Selenának és az összes többi manapság felkapott popsztár rajongó táborának a jó fele olyan, mint egy veszett kutya, ha a legkisebb kritika is felmerül a kedvencük irányába. Ezt valószínűleg Mr. Gabbana is tudta, és csak szórakozott, kihasználta a bolond csürhe vérmességét, akiknek a pattogása miatt szegény, túlérzékeny Selena most biztos hónapokig tépelődik majd ezen a pár szón.

Nevezzetek nyugodtan érzéketlennek, de akit idegenek véleménye annyira padlóra küld, mint Selenát, az nem normális reakció, ott komoly pszichés problémák vannak...
2018. június 14. 09:55 #33
Lauraaa18
Lauraaa18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.25.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 261499
Offline offline
@beccabee neked mindig oda kell jönnöd szidni Selenát. Talán irigy vagy?
2018. június 14. 10:27 #34
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
Stefano Gabbanának is lehet véleménye bármiről, sőt, publikusan meg is oszthatja azt. Nagyon felfújták ezt a dolgot, csak azért, mert egy híres ember írta a véleményt és nem mondjuk Kovács Gizike Bivalyherédről.
2018. június 14. 10:56 #35
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Szép szép, de a ló se csúnya
2018. június 14. 21:15 #36
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
BeccaBee nagyon szanalmasan viselkedsz.
egyfolytaban szidni jossz, kicsit mar idegesito..
egyebkent nem tudom mi volt ez a random beszolas, nem megy annyira jol a D&G-nek?
vagy mi?
2018. június 15. 11:31 #37
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Nem kedvelem, de Selena nem csúnya. Érdekesen gyerekarca van még mindig, de szerintem szép. Abban viszont egyetértek hogy Kate Moss valami ritka ronda és persze ezzel sincs gond, mert ez genetika, senki nem tehet róla ha az, de nem értem olyan fejjel mint ami neki van hogyan lehet modell smileeee.gif
2018. június 15. 14:21 #38
BlackFox
BlackFox
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.24.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 263221
Offline offline
Én úgy gondolom hogy lehet ez a véleménye, joga van rá. Már csak azzal van a baj hogy a lófa...szóval senki sem kérdezte, ráadásul rohadt bunkón fejtette ki. Nem vagyok Selena rajongója, de én mindig is szépnek tartottam.
2018. június 16. 10:26 #39
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Tinistaa4life, teljesen egyetértek.
2018. június 16. 12:32 #40
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Gothic01: az igaz, hogy nem kellene Selenát annyira padlóra küldenie a negatív kommenteknek, meg ennyi év után már kezelhetné jobban is, de itt nem az a lényeg. Inkább az, hogy egy hétköznapi embertől is szánalmas viselkedés, ha olyat ír/mond valakinek, hogy milyen ronda. Na de egy hírességtől. Eleve egyértelmű, hogy valami Stefanóval sincs rendben, meg csak a figyelemért csinálta, de akkor is. Miért süllyed egy 50-es faszi olyan mélyre, hogy egy huszonéves nőnek totál ok nélkül beszól? Meg akkor már maximum "szerintem nem szép Selena" kellett volna, nem kijelenteni, hogy ő csúnya. Akkor is relatív a szépség, meg minden más is, ha klisé. Szerintem se szép Selena, mégse kommentelem oda minden cikk alá, hogy "olyan ronda". Figyelemhajhász komment volt ez, nem több. És jogos a felháborodás is. Senkit ne illessen senki ilyen szavakkal
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kate Moss Kate Moss 1327.