Starity

Stefano Gabbana: „Selena Gomez nagyon csúnya”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 17. 01:44 #41
- törölt felhasználó -    
jennette13: Az más kérdés, hogy az ő részéről is mennyire volt ez korrekt, de ha nem lett volna biztos benne, hogy célt ér vele, mind azzal, hogy Selena kiakad, mind azzal, hogy a rajongói, akkor nem is csinálta volna. Szólt volna be Marilyn Mansonnak, úgy elküldte volna a fenébe, hogy két perc után nem lett volna nagy az arca, és nem is süllyedt volna utána letargiába. Nem ez a fair, de mint mindenhol, ebben a szakmában, a hírességek világában is oda rúgnak, ahol a legjobban fájhat és az maradhat meg, akiben van némi tartás. Nekem írhatna ilyet akárki, nem érdekelne, mert van elég egészséges önképem hozzá.
2018. június 17. 18:32 #42
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
De most áruljátok már el, hogy jött ide az hogy "Selenát minden padlóra küldi". Ezt most úgy miből vettétek le, vagy honnan tudjátok hogy milyen hatással volt rá ez a beszólás? Még csak nem is reagált rá rohog.gif Nem értem, hogy most miért Selenát bántod Gothic01, egyáltalán semmi reakciót nem mutatott az ügy irányába. Az, hogy a fanjai ki vannak akadva meg értethető, ha Britneyre írna valaki ilyet én is mérges lennék, bár mondjuk ekkora hisztit nem csapnék. rohog.gif
2018. június 18. 01:40 #43
Expectations
Expectations
új tag
 
Státusznumb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.12.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 264282
Offline offline
Nem értem miért kötnek bele mostanában egyre gyakrabban szegény lány külsejébe. Puszta rosszindulat, figyelemfelkeltés, egyéb hátsó szándékok..fogalmam sincs. Minden esetre nem értem azokat, akik abszolút nem érzik át az ehhez hasonló szavak súlyát. Az emberek túlnyomó többségét titkon igen is érdekli mások véleménye, annak ellenére, hogy próbálja ezt leplezni és nem meghallani a bíráló megjegyzéseket. Sajnos elég nehéz elengedni a fülünk mellett a negatív megnyilvánulásokat, legalábbis azoknak, akik nincsenek felvértezve nagy mennyiségű önbizalommal. Nem ismerem annyira Selenat, de remélem nem veszi nagyon a szívére a dolgot, hisz nincs értelme.A napnál is világosabb, hogy ez csak provokáció, mely nem tartalmaz igazságot. Másrészt pedig nincs csúnya ember, maximum nem az ideálunknak megfelelő.
2018. június 19. 12:53 #44
Stephanie.4ever
Stephanie.4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.10.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 264826
Offline offline
Egy érett felnőtt ember nem mondana ilyet. Eléggé nevetséges ez a designer. Szerintem Selena ezen csak röhög, bár ki tudja. Mindenesetre ez azért tényleg nem volt kedves
Egyébként journey. Nem azt mondtad egyszer, hogy teljesen hidegen hagyna az, ha valaki csúnyát mondana a kedvencedre? Úgy tűnik ez nem volt egy igaz állítás.
2018. június 22. 16:20 #45
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Hogy lehetne csúnya?? Én örülnék, ha így nézhetnék ki...
2018. június 23. 18:54 #46
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
szerintem szimplán irónia biggrin.gif
2018. június 24. 16:18 #47
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nem is csúnya...
2018. június 25. 18:40 #48
olyanegyedivagyok
olyanegyedivagyok
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.26.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 266425
Offline offline
A latin énekesnőt? LATIN ÉNEKESNŐT?
2018. június 25. 22:58 #49
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Gothic01: neked van egészséges önképed hozzá, ahofy én is pont letojnám, ha ilyet írnának velem. De sajnos nem mindenki ilyen. Ezért bármilyen szakmában is vagyunk, akkor is embertelen dolog az "oda rúgunk, ahol a legjobban fáj" magatartás. Gusztustalan élőlény az ember, az egyszer szent
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kate Moss Kate Moss 1327.