Starity

Stefano Gabbana: „Én senkit sem sértettem meg”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 16. 15:14 #21
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Most hogy mondja... Selena tényleg úgy néz ki mint egy törpespicc. ohmy.gif
2018. június 17. 07:29 #22
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Legalább nem unatkozik.
Amúgy...a mostani külsejével valóban hasonlít egy pomerániai spiccre xD
2018. június 17. 11:23 #23
Dóri a nevem
Dóri a nevem
új tag
 
StátuszAZ ÉN SZÍVEM MÁR FOGLALT! ÖRÖKRE!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.17.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 263080
Offline offline
Szerintem meg szép nő! Miért kell csúfolni?
2018. június 17. 16:29 #24
- törölt felhasználó -    
Ezek a rajongók által kreált hashtagek annyira gyerekesek. Nyilván majd egy trendi # fogja rávenni a csávót, hogy bocsánatot kérjen (khm nem fog khm). Mint minden hírességet, Selenát is naponta rondázzák le - ha nem ez a Stefano Gabbana teszi vagy más nem hétköznapi ember, akkor nem fújnák fel ennyire a dolgot. Selena meg gondolom nem olyan élettelen, hogy Stefano bocsánatkérésére várjon.
2018. június 17. 17:26 #25
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Talán a pasi azért nem kedveli az olyan hírességeket mint Selena mert nem tekint divatikonnak olyan valakit aki külön azért fizet embereknek hogy menő cuccokba öltöztessék és megmondják mi a menő. A hírességek 90 százaléka képtelen felöltözni anélkül hogy valakinek ne kelljen segíteni neki a ruha kiválasztásában mert marha ciki egy tavalyi göncöt felvenni egy díjátadóra. Ettől függetlenül nem volt kedves Stefano beszólása de Selena rajongói meg már túlzásba viszik a dolgot
2018. június 18. 15:24 #26
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Nem is azzal van a legnagyobb baj, hogy csúnyának csúfolta Selenát (nyilván ez is nagyon közönséges viselkedés, megtarthatná magának ezt a szubjektív véleményt), de az, hogy minden negatív kritikát kiposztolgat, egy 13 éves agyi szintjével vetekszik. De a 13 évesek között is csak a hülyébbje van ezen a szinten. Egy világhírű sikeres embertől nem ezt várnám.
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. június 19. 22:47 #27
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
micsoda gondok.... ez aztán tényleg nagy probléma....
2018. június 20. 23:09 #28
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
ez a csavo miert unatkozik ennyire?
nem reg azt irta egy Selenator poszt ala h 'I hate you.', ugye Selenara ertette.
van/volt barmi oka ennek az agyhalottnak arra hogy ezt mondja rola? komolyan, mondjatok mar valamit amit Selena rosszul csinalt vagy esetleg polgarpukkaszto dolgot tett..
+ egy Arianator poszt ala is hater commenteket irt..
2018. június 20. 23:13 #29
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
Idézet (Justice225 @ 2018.06.15. 21:21)
Attól még hogy valaki híres miért hiszik hogy nem esik rosszul nekik más emberek megszólalásai? Egy 25 éves nő önbecsülésének földbe tiprásáról beszélünk. Az ilyesfajta megjegyzések minden formája undorító. Teljesen egyet értek az előttem lévő hozzászóló korolevaval és a többiekkel. Ami sok az sok.

meghajolo.gif
2018. június 22. 12:00 #30
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
jóég, mekkora madár ez a pali biggrin.gif
2018. június 23. 07:46 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (CSHMR @ 2018.06.16. 00:48)
Ó, Jézus, khalifa. biggrin.gif 
Valaki említette a tegnapi(?) cikkben, hogy akárhányszor megjelensz egy Selena Gomez poszt alatt kommentelni, csak negatívan szólsz hozzá. 
Most vagy ennyire utálsz valakit, akit nem is ismersz, vagy csak simán nem bírod felfogni, hogy amit az emberek csinálnak nem hiszti, hanem nem tudják megérteni, hogy valaki miért sérteget olyasvalakit, aki nem is tett ellene semmit.biggrin.gif 
Még mindig nem azzal van a baj, hogy így gondolja, hanem hogy ezt kiírta. Oké, gondolja így, ő nem látja szépnek, kész. De hogy ezt miért kell megosztania a világhálón, az már más dolog. Ennek az egyetlen oka a szándékos sértegetés. Pls, értsd már meg. Nem hiszem el, hogy nem tudod. Max nem akarod.biggrin.gif


Biztosan bennem van a hiba, de nem érzem magam elég intelligensnek, hogy veled beszélgessek.
Hiszen te annyira ismered Selenát, mint a tenyeredet. Mindent tudsz róla , vagy inkább csak annyit amennyit enged magából megosztani a világhálón?
Én nem gyűlölök senkit és nem, azért írok ide, mert nem szeretem, hanem, mert ez volt a vezér cikk és ezt általában az emberek egy újságban/oldalon el szokták olvasni.
Ez egyébként sem sértegetés, akkor a szemében mondta volna. Ne legyetek ennyire elvakultak, nem gondolhatja mindenki azt, hogy ő tökéletes és szép, mert egyik sem. De úgy érzem nem csak éb gondolom így.
A nap ma sem miatt és nem is miattad kelt fel. Sajnálom, hogy ezt nekem kell közölnöm veled. wink.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok