Starity

Könnyed nyári minialbummal jelentkezett a BtoB

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 21. 17:57 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Új, szám szerint tizenegyedik minialbumával örvendeztette meg rajongóit a BtoB.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 22. 10:44 #2
- törölt felhasználó -    
Egy ideje nem követtem már a fiúk tevékenységét, sőt talán már csak a debütáló dalukat, az Insane-t és a Father-t hallgatom. Viszont, ez a visszatérésük nagyon tetszik - az album is, imádom Eunkwang és Hyunsik hangját.
2018. június 22. 11:51 #3
Fdich
Fdich
új tag
 
StátuszBátorság kell hozzá, hogy felnőve azzá válj, aki valóban vagy. ~ E. E. Cummings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.14.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 268262
Offline offline
Sosem követtem tevékenységüket. WOW-on kívül más számukat nem igazán hallgattam. Tetszik ez az album, főleg a Call Me smileeee.gif
2018. június 22. 14:57 #4
weareotheroceans
weareotheroceans
új tag
 
Státuszjust survive somehow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.03.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 269990
Offline offline
úristen, szerintem nagyon jó lett ( mint mindig)!!!
nekem a kedvencem a call me:))
2018. június 22. 17:07 #5
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Másnak is feltűnt, hogy csak vigyorgó szájakat lehet látni a képeken? biggrin.gif Szemeket nem......
2018. június 23. 13:40 #6
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Nos,sajnos azt kell mondjam hogy évek óta nem volt egy normális comebackje a csapatnak. Ciki, de a japán megjelenéseik az elmúlt években sokkalta jobbra sikeredtek, mint a hazai kiadások. Pedig jócskán össze kéne szednie magát a cubenak, mert aztán úgy jár, hogy a srácok is bele unnak.
Anno mikor debütáltak számomra nagy potenciának tűntek, és a thrillerig semmi baj nem is volt. Aztán jöttek sorra a balladásabbnál lassabb lagymatag elalvós érdektelen visszatéréseik és bevallom számomra lecsúsztak az értékelhetetlen kategóriába. Csalódott voltam, mert mintha beakadt volna a lemez hiszen nekem évekig ugyan olyannak hatottak a dalaik és egyszerűen elvesztettem minden érdeklődést irántuk... mellow.gif

Bevallom a mostani visszatérésükre már csak legyintettem, nem voltam izgatott, kíváncsi mint régebben. Aztán gondoltam teszek egy utolsó próbát és habár nem első hallgatásra, de arra kellett jussak, hogy most megálltak nálam a lejtőn.
Ezen az albumon végre nem aludtam el, bár mondjuk én a Call Me-hez vagy a Yeah-hez inkább szerettem volna egy klipet.
Remélem a jövőben változatosabb és szépen kidolgozott visszatérésekkel kápráztatják el rajongóikat. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok