Starity

SHINee – The Story Of Light: itt az utolsó rész!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 25. 17:35 #1
- törölt felhasználó -    
Az utóbbi pár hét igencsak örömet szerzett a SHINee rajongóknak: a csapat 10. évfordulója alkalmából három részes stúdióalbummal kedveskedett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: LightLady, ScreamQueens
2018. június 25. 18:07 #2
- törölt felhasználó -    
tumblrön olvastam, hogy a Lock you down azért special track, mert abban hallható Jonghyun hangja smileeee.gif heart.gif
de látnám most az örömkönnyeit.
2018. június 25. 18:08 #3
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Annyira nagyon büszke vagyok rájuk,hogy ennyire erősek maradtak ezek után is.Nagyon sokat sírtam ebben az elmúlt egy hétben,mert valamiért most nagyon sokat gondolom erre az egészre.Nagyon hiányzik Jonghyun a hangja,a mosolya mindene.Nagyon,nagyon hálás vagyok,hogy így összetartanak és még mindig adnak ki zenéket és egyszerűen csak örülök,hogy nem tüntek el.Nagyon büszke vagyok rájuk és remélem,hogy visszafognak térni ezután is,mert nagyon szeretem őket heart.gif
2018. június 25. 18:37 #4
LightLady
LightLady
visszatérő vendég
 
StátuszLapjaim nagy része, teljes szerkesztés alatt áll. Kérlek, légy türelemmel!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.28.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 535
Azonosító: 265132
Offline offline
mincheol először is neked szeretnék gratulálni a cikkedhez! happy.gif

Nos, nagyon nehéz megszólálni, ugyanis nincsenek rá jó szavak. Leírhatatlanul büszke vagyok a srácokra! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
A dal eszméletlenül szép. Mikor először megnéztem az előzetes kisfilmet már akkor éreztem, hogy nagyon fogom szeretni. Egyszerűen tökéletes az összhang a klip és e csodaszép sláger között. Ha már a klippnél tartunk ismételten csak azt tudom mondani, hogy mesés. Különösen tetszenek benne a színek és igazán öteletesen is oldották meg.
Őszintén szólva, ahogy hallgattam és néztem végig rendesen "eltört nálam a mécses". cray.gif Ilyen szépen kifejezni egy szerettünknek, hogy mennyire szeretjük és fontos nekünk ... le a kalappal előttük! hi.gif heart.gif
Olyan kellemes érzéssel tölt el a tudat, hogy valóban örökké együtt maradnak! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2018. június 25. 21:05 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A teaserből sejtettem, hogy a kemény részt a végére hagyják. Már maga a klip is megsiratott, amikor megláttam a +1 mikrofont, de amikor a Lock You Down-ban meghallottam Jonghyun hangját, a szívem kihagyott két ütemet. Nagyon-nagyon büszke vagyok rájuk, amiért nem adták fel, és remélem nem okolják már magukat. Imádom őket heart.gif
2018. június 25. 21:24 #6
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Annyira nehéz volt rá venni magamat hogy meg nézem teasert mert tudtam hogy nem bírom ki hogy ne sirassam meg valami csoda folytán csak pár könnycsepp jött ki a szememen tartottam magam. De a videó klip egybe a számmal már sok volt az egész annyira szép és szomorú egy szere nem tudom hogy bírják de nagyon büszke vagyok rájuk! Ha tehetném meg ölelgetném őket!
Remélem képesek lesznek el énekelni majd a színpadon is a számot én biztos végig bőgném..
Lock you down se bírtam ki sírás nélkül ahogy meg hallottam a hangját vége volt..imádom ez egész albumot ki tettek magukért! Kényen dolgoztak vele.
heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2018. június 27. 09:02 #7
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Még nem jutottam el a teljes albumig, de az Our Page a klippel együtt keményen megsiratott. Mikor felfedeztem az ötödik mikrofont, nem bírtam tovább. Gyönyörű dal lett. A többit pedig igyekszem minél hamarabb bepótolni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok