Starity

Tüzes videoklippel tért vissza a Mamamoo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 16. 14:23 #1
- törölt felhasználó -    
A Yellow Flower után ismét mini albummal kedvesnek a Mamamoo tagjai, ami július 16-án debütált.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 16. 17:53 #2
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
A MAMAMOO lányok a "frissen" debütáltak közül (nem olyan friss, de mégsem 2NE1 időszakból származó) az egyik legjobb és legjobban kedvelt banda számomra. Eddig minden dalukkal meg tudtak lepni, újat tudnak mutatni, frissek, aranyosak, viccesek, imádnivalóak. A Red Moon album is nagyon szexi és egyedi lett, szerintem. IMÁDOM! Az előzőleg megjelent szóló dalaikért is odáig vagyok. Kedvencet már nem is tudnék választani közülük, eleinte Moonbyul volt a favorite, de most már.. mindenki. ^^
2018. július 16. 18:04 #3
BGreta16
BGreta16
 
Státusz★★★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.01.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 1
Azonosító: 126140
Offline offline
Hihetetlenül imádom ezeket a lányokat! ❤️
2018. július 17. 12:58 #4
- törölt felhasználó -    
Mindegyik szám már a lejátszási listámon csücsül biggrin.gif
2018. július 18. 00:08 #5
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
komolyan mondom a mamamoo az egyik legjobb lánybanda napjainkban. nagyon erős hangja van mindegyikőjüknek, szerintem a legerősebb a kpop iparban. a rapek is nagyon jók. a dalszövegek is elnyerték a tetszésemet, nagyon összetett kis csapat a mamamoo. mostanában mindegyik visszatérésük nagyon ütős. a mamamoo megérdemel legalább annyi hypeot, mint a blackpink, ha nem többet.
2018. július 20. 10:57 #6
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nagyon tehetségesnek találom ezeket a lányokat, erős vokáljaik vannak, mindegyikőjüknek. Nem igazán követtem mi történik velük, ez a cb viszont elnyerte a tetszésemet, sőt... Imádom ezt a koncepciót, ezt a hangzásvilágot, az mv egyszerűen csodálatos lett.
2018. július 20. 15:57 #7
- törölt felhasználó -    
Ezek a lányok fantasztikusak! Az új generációban szerintem az egyik legtehetségesebb és legerősebb női csapat. Mindig is különlegesnek tartottam őket, hiszen elképesztően tehetséges mind a négy lány. Megérdemlik a sikert, hiszen a zenei stílust amit képviselnek nagyon nőies, dinamikus és erős. A lélegzetem eláll ettől a négy lánytól annyira hihetetlenül dögösek. Kíváncsian vártam már visszatérésüket, hiszen a Starry Night szerintem a 2018.-as év egyik legjobb k-pop dala. Nem csalódtam. Nagyon tetszik az egész koncepció, a dal, az album és a lányok is. Solar egyszerűen gyönyörű - persze a többiek is hihetetlenül gyönyörűek! heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok