Starity

készen áll a nyárra a Seventeen: „Te dobod fel a napom!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 16. 14:25 #1
- törölt felhasználó -    
A hat dalt felsorakoztató mini album, a You Make My Day július 16-án jelent meg magyar idő szerint délelőtt 11 órakor.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 16. 18:23 #2
- törölt felhasználó -    
Minden cb-nél ugyanezt mondom, de ez az eddigi legjobb visszatérésük heart.gif Szinte már rongyosra hallgattam - illetve hallgatom - az egész albumot, a What's Good-ról meg a Moonwalker-ről már előre tudtam, hogy hatalmas kedvencek lesznek biggrin.gif Áldás hogy Jun hangját többször hallani, nemcsak fél sor erejéig lol.
Remélem amint véget ér az Ideal Cut szünetre mennek, annyira túl vannak terhelve :c
2018. július 17. 12:55 #3
- törölt felhasználó -    
Úristeeen, nem hittem volna, hogy megjelenik erről cikk. *-* Már nagyon vártam a visszatérést, a promo képek nagyon felcsigáztak és a teasereknél tudtam, hogy újabb jó daloknak nézünk elébe ^^ Nem tudok kedvencet választani, hisz' mindegyik túl jó. És a videóklip pedig rettentő szépre sikerült, nagyon büszke vagyok rájuk <3 Megérdemlik a pihenést, keményen dolgoztak. ^^

Say the name, Seventeen! <3
2018. július 17. 12:56 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Nagyon jó nyári hangulata van ennek az albumnak, szeptemberig ismétlőn lesz. biggrin.gif A Moonwalker azonnal a kedvencem lett. heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!