Starity

Tévésorozat készül a Pokoli szerkezetekből?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 16. 15:28 #1
- törölt felhasználó -    
Egy hónapja jelentették be, hogy A végzet ereklyéin alapuló Shadowhunters nem kap negyedik évadot, most pedig úgy tűnik, az előzménysorozat kerülhet képernyőre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 16. 16:00 #2
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Én nem akarom látni sad.gif A Pokoli Szerkezetek az általam olvasott könyvek közül a kedvenc sorozatom és nem akarom látni, hogy a pénz miatt nevetség tárgyává válik és meggyalázzák magát a történetet, mint ahogy azt a Shadowhunters is tette a Végzet ereklyéivel. Én nem állok be a sorba és nem csábított el a Malec páros sem, hogy bármi jót mondjak arról a sorozatról. Az a sorozat már a kezdet-kezdetén rossz volt és semmiben se követte a könyveket. Én most azért megkérdezném a rajongóktól, hogy mi volt ami jó volt benne? Nem éreztétek azt, hogy a sorozat gúnyt űz a könyvekből? Mert én ezt éreztem minden egyes résznél ameddig bírtam nézni.
Szóval kösz de nem kell sorozat, se film mert csak csalódás lesz belőle. sad.gif sad.gif
2018. július 16. 16:03 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez egész jó ötlet, de én még mindig a Shadowhunterst akarom visszakapni, és nem az előzményét...
2018. július 16. 16:12 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én már láttam a hírt pár napja és megörültem neki. 2 éve olvashattam kb a Pokoli szerkezetek trilógiát és nagyon kíváncsi lennék, hogy hogy vinnék vászonra, mert ugye a viktoriánus korban játszódik.
Cassandra Clare mondta, hogy úgyis lesz benne változtatás, mint minden adaptációban, de el kell vonatkoztatni a könyvektől ilyenkor és például nagyon is tetszett neki a Shadowhunters második évada.
Én személy szerint imádom a Shadowhunters sorozatot, az egész Árnyvadász univerzumot és nagyon örülnék ennek a Pokoli szerkezetek sorozatnak, de csak akkor ha Magnus-t ebben is Harry Shum Jr. alakítja, mert imádom Magnusként:D
2018. július 16. 17:47 #5
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak a hír a kapcsán. Egyrészt hihetetlenül örülnék, ha készülne a trilógiából film vagy esetleg sorozat. Azonban bennem van a félsz is, hiszen nem egy adaptációt rontottak már el Hollywoodban. Az, hogy valószínűleg olyan színészeket/színésznőket választanának, akik nem hasonlítanak az általam elképzelt karakterekre nem is lenne annyira érdekes. Csak ne rontsák el.

Személy szerint, nekem a Végzet ereklyéi film jobban tetszett, mint a sorozat - lehet egyedül vagyok vele, de ez van. Imádom a könyveket, de a mozi jobban megfogott, mint a Shadowhunters. Abba is hagytam a sorozatot.

Viszont, mivel nekem mindig is a Pokoli szerkezetek trilógia volt a kedvencem, talán azt végignézném, még akkor is, ha kínszenvedés lenne. De talán erre nem kerül sor. laugh.gif
2018. július 16. 18:01 #6
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Nagyon szeretem ezt a trilógiát, ezért örülnék neki, ha tényleg készülne belőle egy sorozat.
Jó kis történet, kíváncsi lennék a megvalósításra.
2018. július 16. 19:18 #7
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Pont tegnap este, a trilógia második részét olvasva gondolkoztam azon, hogy milyen lenne, ha filmet vagy sorozatot készítenének belőle.

Egy kicsit mégis félek ettől az ötlettől, fogalmam sincs, mire számítsak. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, az egyik részem nem akarja látni a végkifejletet, a másik részem meg majd' meghal a kíváncsiságtól.
2018. július 16. 19:28 #8
- törölt felhasználó -    
Én igazából nem örülnék ennek, mert azt akarom, hogy a Shadowhunterst folytassák, ne egy újat hozzanak létre, ha még az nekik is nehezebb pénzügyileg. Izzy a kedvenc karakterem és nélküle nem lenne igazi a sorozat, a színészeket pedig biztos lecserélnék az új sorozatban, ezért nem lenne igazi.
2018. július 16. 22:53 #9
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
A legjobb árnyvadász sorozat, amit eddig olvastam. Ha olyan lesz, mint a Shadowhunters sorozat volt, én kifutok a világból. Szerintem a kaszával csak jól járt, olyan szinten megerőszakolta könyvet. Nekem fájt nézni, de mégis megtettem...

Amikor olvastam a könyveket gondoltam rá, hogy milyen szuper lenne filmben látni. És egy 3 részes filmsorozat, mondjuk egy Végzet ereklyéi - Csontváros minőségben biztos élvezhető lett volna. Nagyon remélem, hogy gondosan odafigyelnek majd a fontos részletekre és valami élvezhető dolog sül ki belőle.
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2018. július 16. 22:59 #10
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Én nagyon örülnék neki!! könyvbe imádtam nagyon de nagyon
2018. július 18. 14:51 #11
LunaNocturnea
LunaNocturnea
új tag
 
StátuszIn 666 ways I love you and I hope you feel the same...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 267632
Offline offline
Szeretem a trilógiát, kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni belőle, ha filmre viszik
2018. július 18. 21:54 #12
jolyne
jolyne
ジョースター ☆
 
Státuszこの世界は残酷だ、そしてとても美しい
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.27.
Hozzászólás: 22660
Csatolások: 283107
Azonosító: 267051
Offline offline
Én őszintén szólva valamilyen szinten örülnék neki, ugyanis hatalmas kedvencem ez a trilógia, bár eléggé tartok is tőle, ugyanis anno a Shadowhunterst is mondhatni vártam is, meg nem is, de számomra már az első rész is kész katasztrófa és időpocsékolás volt (mondjuk számítottam arra, hogy nem fog megnyerni), rengetegszer meg is kellett állítanom, mivel szinte már fájdalmas volt nézni, így hát tovább már nem is bírtam folytatni, mellesleg többször is elterveztem, hogy újra nekiesek és meglesem a többi epizódot is, viszont nagy vonalakban tudom, hogy mik történnek a sorozatban, s nekem személy szerint nem jön be ez a sok eltérés, mondhatni a könyvek megszégyenítése véleményem szerint, ráadásul engem a színészek sem nyertek meg igazán, kivéve Matthew Daddario és Harry Shum Jr. szimpatikus. Lehet amúgy velem van valami probléma, de engem Katherine borzasztóan irritál (pedig próbáltam megkedvelni a széria kezdete előtt), elhiszem, hogy egy nagyon aranyos lány meg minden, de szerintem ő volt a lehető legrosszabb választás Claryre, én nyomon követtem a castingot és szerintem jobbak is jelentkeztek a szerepre. Szerintem a filmben volt a legjobb a szereposztás, meg úgy minden, érdemesebb lett volna inkább azt folytatni, de most már mindegy. Természetesen sajnálom azért a rajongókat a Shadowhunters kaszája miatt, de igazság szerint megtudom érteni, valamint nem is okozott meglepetést a kevés nézettség.
Szóval felőlem jöhet a sorozat, csak ne csináljanak belőle semmi baromságot.
2018. július 20. 14:11 #13
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Magát a könyveket nagyon szerettem, de félek, hogy ez a sorozat is úgy végezné mint a Shadowhunters. A végzett ereklyéit is imádtam könyvben de magát a sorozatot egyenesen utáltam. Mindenesetre mivel nagy rajongója vagyok a trilógiának belefogok nézni a sorozatba, már ha egyáltalán lesz belőle valami.
2019. április 14. 00:40 #14
SuperJuniorfan
SuperJuniorfan
visszatérő vendég
 
StátuszSuper Junior is my everything. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 95
Azonosító: 202501
Offline offline
Úristen, úristen, úristen!!! Igen én nagyon örülnék! Csak az a baj hogy én Willt már nem tudom másként elképzelni csak Matthew Daddarioként , de sajnos szinte 100% hogy nem őt rakják majd a szerepébe :’( , úgyhogy elég nagyok az elvárásaim a Willt megformáló színész terén. Remélem nem kell majd csalódnom.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok