Starity

HyunA és E'Dawn hivatalosan is párkapcsolatban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 08. 21:31 #1
mimalina
mimalina
új tag
 
Státusztúl kevés a megengedett karakterszám, hogy kifejezzem önmagamat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 175225
Offline offline
Miután a híreket tagadták, HyunA az Instagram oldalán erősítette meg a hírt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 08. 21:58 #2
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Picit késett ez a cikk,de nagyon örülök nekik heart.gif
2018. augusztus 08. 23:25 #3
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Nagyon örülök nekik, már egy ideje sejthető volt, hogy van köztük valami. heart.gif Plusz legalább otthagyja a Pentagont a sok kamu fan, akik miatt E'Dawn-nak ki kell hagynia most egy csomó tevékenységet.
2018. augusztus 08. 23:36 #4
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Borzasztóan örülök, hogy ez a két kedves és tehetséges ember egymásra talált! Remélem a házasságik meg sem állnak wink.gif Nem mondanám, hogy meglepett a hír, maximum abból a szempontból, hogy már két éve tart. biggrin.gif Szerintem hasonló természetűek, összeillenek. A "fanok" (főleg kfanok) viselkedése pedig kritikán aluli! Szegénykék, nem csoda, hogy eddig titokban tartották, sok az élettelen, álomvilágban élő kislány akik képtelenek örüllni mások boldogságának, pedig elvileg szeretik is az adott idolokat... nem is vártam mást a jónéptől.
2018. augusztus 09. 09:50 #5
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nagyon örölük nekik! Viszont sajnálatos módon nem tudok szó nélkül elmenni a koreai fanok viselkedése mellett! Nagyon sajnálom, hogy elérték, hogy E'Dawn a fan meeting-eken nem vehet részt a Pentagon-nal. Remélem nem fajulnak tovább a dolgok, és észhez térnek..
Még egyszer gratulálok Hyuna-éknak, nagyon édesek együtt! Sok boldogságot kívánok nekik! ♥
2018. augusztus 09. 10:16 #6
- törölt felhasználó -    
Gratulálok nekik!
Sok boldogságot.! wub.gif
2018. augusztus 09. 10:42 #7
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Elképesztően örülök nekik, remélem sokáig együtt lesznek! heart.gif

Btw, annyira elegem van ebből az iparból, ez az egész fanservice dolog csak az idolok kihasználása, és a delulu idióták képzeletének etetése. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a koreaiaknak miért ekkora szálka a szemükben, ha a hírességek randiznak. Szerencsétlen srác nem tart a Pentagonnal a hülye fanok miatt... eszem megáll néha a koreaiakon. (bár a nemzetközi fanok sokszor rajtuk is túltesznek) Remélem egy nap eljön az az idő amikor az idolok nem idolok lesznek, hanem művészként és emberként kezelik őket bábuk helyett, és nem kell az életük nagy részét elvárásokkal tele élniük a pénz miatt.
2018. augusztus 09. 11:04 #8
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Idézet (Nelli00 @ 2018.08.09. 10:42)
Elképesztően örülök nekik, remélem sokáig együtt lesznek! heart.gif 
Btw, annyira elegem van ebből az iparból, ez az egész fanservice dolog csak az idolok kihasználása, és a delulu idióták képzeletének etetése. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a koreaiaknak miért ekkora szálka a szemükben, ha a hírességek randiznak. Szerencsétlen srác nem tart a Pentagonnal a hülye fanok miatt... eszem megáll néha a koreaiakon. (bár a nemzetközi fanok sokszor rajtuk is túltesznek) Remélem egy nap eljön az az idő amikor az idolok nem idolok lesznek, hanem művészként és emberként kezelik őket bábuk helyett, és nem kell az életük nagy részét elvárásokkal tele élniük a pénz miatt.

Teljesen egyet értek minden egyes szavaddal meghajolo.gif
Kiábrándító a "fanok" viselkedése, és ezzel csak azt érik el, hogy rossz érzést keltenek szegény Hyuna-ban és E'Dawn-ban, pedig szegények nem tettek semmi rosszat. Nagyon örülök a boldogságuknak, szívből gratulálok nekik, és remélem, nagyon sokáig együtt lesznek, mert 2 csodálatos emberről van szó wub.gif A drága "fanoknak" pedig le kellene állniuk, nem kellene bűntudatot kelteniük szegényekben, mert ha igazi fanok lennének, örülnének a kedvenceik boldogságának.
2018. augusztus 09. 11:54 #9
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Gratulálok nekik! smileeee.gif
2018. augusztus 09. 14:59 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szánalmas, hogy vannak olyan rajongók, akik abban a hitben élnek, hogy egy nap összejönnek a kedveceikkel és emiatt kígyót-békát kiáltanak bárkire, aki kicsit is közelebb kerül a kiskedvencéhez...én sejtettem, hogy együtt vannak amúgy ^^
2018. augusztus 09. 16:32 #11
- törölt felhasználó -    
Néhány napja, amikor először olvastam kapcsolatukról cikkeket és bejegyzéseket hírportálokon és közösségi oldalon azt hittem csak káprázik a szemem. Később láttam Hyuna bejegyzését is Instagramon, hogy bizony ők már 2016. óta boldog, szeretett teljes kapcsolatban vannak Hyojonggal. Őszintét, sosem gondoltam volna, azt hittem, hogy azért ilyen szoros a kapcsolata a két fiúval, mert együtt dolgoznak és anyáskodik felettük és vigyázz rájuk jó sunbaenim módjára, ha már tíz kemény évnyi karrier áll mögötte. Úgy látszik tévedtem, de ennek ellenére nagyon örülök nekik! Sok boldogságot és kitartást! heart.gif

Viszont nem tudom felfogni a CUBE részéről, hogy szegény fiúval miért kell így kicseszni, hogy ne vegyen részt a Pentagon-nal való tevékenységekben most egy darabig, ahogy azt sem, hogy a Triple H fellépéseit és promóciózását miért kellett félbeszakítani. A rajongókkal pedig jelen esetben képtelen vagy azonosulni. Gusztustalan és addig fogják ezt csinálni, ameddig mind a két félt kismillió darabokra nem fogják szedni és kapcsolatukat kivesézni. Sokszor nem is értem a koreai embereket logikáját - főleg a szórakoztatóiparban.
2018. augusztus 09. 23:16 #12
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Amikor először olvastam a pletykákat, őszintén megmondom jókat röhögtem, hiszen sosem gondoltam volna hogy ők valaha is együtt lesznek. Hyuna olyan volt(?) mint a Pentagon "anyja" (legalább is a két srácé biztos xd) Valamint én nagyon kedveltem ezt a "barátság extrákkal" koncepciót ennél a Triónál. Ezért is lepődtem meg egy kicsit. (vagy talán nagyon). Ami a kapcsolatukat illeti, én örülök nekik , semmi ellenvetésem nincs kettőjüket illetőleg. Bár őszintén kicsit úgy érzem az elmúlt két évem hazugság volt XD (Plusz, én mindenkivel shippeltem Hyunát csak Edawnnal nem xd de ez mellékes ) szóval olyan kettős érzésem van, igaz már nem tudok úgy tekinteni a Triple H-re mint azelőtt,de ettől függetlenül örülök nekik C: (csak szegény Huit sajnálomXD

Ami az ezt követő "botrányt" illeti....
csak azért vagyok rendkívül ideges, mivel a kedvenc énekesnőmről van szó, akinek rengeteg negativitással kell így is szembenézni, a 4minute feloszlása után meg főleg. (akik ugyebár Hyuna hibájának vélték, de ez most nem ide tartozik) Én mindig mellette álltam, akkor is amikor az imidzse miatt kritizálják, amikor a 4minute miatt is szidták, és most is mellette fogok állni. 11 éves karriertapasztalattal tudja mivel jár az hogyha felvállalja a magánéletét (főleg a kpop iparban). De mivel erős nő, felvállalta. És ezért tisztelem is, ha már így döntött.
Edawn-t szegénykémet pedig rendkívül sajnálom, hiszen ő még viszonylag új az iparban, és nem értem a fanokat ez miért jó nekik, hogy ilyen helyzetbe hozzák őket. És ezért is gondolom úgy, hogy talán jobb ötlet lett volna titokban tartani, és így el lehetett volna kerülni ezt az egészet, bár természetesen az se jó ha titokban kell tartani, de legalább megkímélték volna magukat az e fajta fanoktól..
2018. augusztus 10. 18:25 #13
Réka18
Réka18
új tag
 
Státusz"I could die in this moment"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 2
Azonosító: 214694
Offline offline
A lényeg, hogy jól megvannak és boldogok együtt!<3 Bevallom nem követem őket olyan nagy figyelemmel, de jobb ha boldogok együtt, mint ha totál depisek lennének külön wink.gif
2018. augusztus 11. 21:07 #14
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Offline offline
amióta áll a triple h, azóta látom köztük a kémiát. nem tudom, miért, lehet,csak egy szimpla megérzés, de az én szívem valahogy mindig együtt akarta látni őket. amikor meghallottam a híreket, azt hittem, lerúgom a csillagokat az égről boldogságomban. ez azóta is tart, megfűszerezve egy adag elképesztő mértékű dühvel, a balhé miatt. nem fejteném ki az álláspontom, megtették már sokan előttem. én csak annyit mondanék, hogy minden támogatásom és szeretetem ezé a páré. minden csodát megérdemelnek ők ketten, amit egy párkapcsolattól várhat az ember. remélem, sok boldog évet tölthetnek még együtt, és nem fog rájuk negatívan hatni ez a felfordulás, ami most jelenleg is tart. kitartást, srácok.heart.gif
2018. augusztus 12. 18:42 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet
Viszont nem tudom felfogni a CUBE részéről, hogy szegény fiúval miért kell így kicseszni, hogy ne vegyen részt a Pentagon-nal való tevékenységekben most egy darabig, ahogy azt sem, hogy a Triple H fellépéseit és promóciózását miért kellett félbeszakítani. A rajongókkal pedig jelen esetben képtelen vagy azonosulni. Gusztustalan és addig fogják ezt csinálni, ameddig mind a két félt kismillió darabokra nem fogják szedni és kapcsolatukat kivesézni. Sokszor nem is értem a koreai embereket logikáját - főleg a szórakoztatóiparban.


A rengeteg "death threat" miatt kellett kihihúzni E'Dawn-t a promóciókból. A rengeteg pletykával ellentétben nem hiszem, hogy ki fogják rúgni az együttesből- Shinwon-nal is megtehették volna, mégis debütált velük. Amióta főnököt cseréltek, a Cube elkezdett javulni, abból a szempontból, hogyan kezeli az idol-jait. Szóval szerintem E'Dawn testi épsége miatt halogatják a nyilvános szerepléseit.
2018. augusztus 15. 18:39 #16
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök nekik. heart.gif Én is mindig láttam köztük a kémiát, bár nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt a hírt fogom olvasni. biggrin.gif Csak sajnos ennek az egésznek van hátulütője is, ami szerintem nem érte őket váratlanul. Remélem minnél hamarabb lecsendesednek körülöttük a dolgok és folytathatják tovább karrierjüket, illetve kapcsolatukat.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok