Starity

Teen Choice Awards 2018: Ők a nyertesek!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 16. 22:28 #41
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Legjobb férfielőadó: Louis Tomlinson??
Nincs semmi bajom a sráccal, de már az is meglepő, hogy egyáltalán felmerül a lehetősége hogy nyerjen egy awardon biggrin.gif
2018. augusztus 19. 09:44 #42
- törölt felhasználó -    
Istenem, hogy Zendaya és Millie Bobby Brown két mekkora agyon hype-olt ember. Egyik sem valami eget verő tehetség, de legalább Zendaya elmondhatja magáról, hogy az elmúlt kb. 1 és fél évben kitartóan dolgozott. Gigi se értem, hogy lett legjobb modell amikor 1. kötve hiszem, hogy a Teen Choice Awards közönsége oly sokat tudna a modelkedésről, 2. Gigi azért van ott, ahol, mert egy Hadid. Legjobb férfielőadónál nem Louis-ra számítottam, bár nekem nincs különösebb bajom vele. Camila szerintem érdemli meg, de nem meglepő, hogy nyert mert a Havana-t mindenhol agyon játszották.

Viszont Harrynek, 5SOS-nek, BTS-nek, Khalidnak (és Normaninak <3 ) gratulálok. Valamint az összes Marvel-es színésznek és színésznőnek.
2018. augusztus 19. 15:19 #43
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Ez a Riverdale hype nekem kicsit sok...
Ráadásul az, hogy Dua Lipa és Joseph Morgan nem nyert semmit... fáj értük a szívem, a saját kategóriájukban talán ők érdemelték volna meg a legjobban a díjat.
2018. augusztus 19. 23:17 #44
- törölt felhasználó -    
Azért, hogy ennyi díjat nyerjen a Riverdale... a színészek gyengék (kivéve Madelaine Petsch), a történet gyenge és még a forgatókönyv sem ér sokat. A második évad konkrétan egy másik sorozat kiparodizálása is lehetne.
2018. augusztus 23. 22:12 #45
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Ez a díjátadó egy VICC. XD ezt a díjat megkapni kb annyira elismerésre méltó, mint egy összetákolt facebookos szavazást arról melyik kiskutya a cukibb.
Egy rakás felajzott tinilány nyomkodja a szavazógombokat akik még ott tartanak a szellemi érésben, hogy "életük értelmének" neveznek egy celebet, meg kb pánikrohamot kapnak, ha a kis kedvencük kiad egy új zenét, filmet, stb...
Szóval ennyit is ér. Pont arra jó ez a cirkusz, hogy a szavazatokat leadó serdülő kislányokat elszórakoztassa egy estére, meg tapsikolva visíthassanak, hogy jujjj nyert az xy!! Juhu.
Amúgy meg egyenesen röhejes, hogy a Shadowhunters egyetlen díjat is képes volt nyerni, még ha csak a tca-n is....
Még egy akkora minősíthetetlen trágyát rég vittek képernyőre, mint az. Azzal a Katherine-nel az élen. Idegesítő ripacs. Tehetség nulla. Naaaaagy nulla, és még nagyon finoman fogalmaztam. Azt is arcon tenyerelném aki neki adta Clary szerepét. Kiherélték a könyveket ezzel a borzalmas tragikomédiával amit sorozatnak hívnak.
2018. augusztus 29. 16:27 #46
Dark Rainbow
Dark Rainbow
új tag
 
Státuszmhmmm big tits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.22.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 262058
Offline offline
Hát persze hogy a BTS army a best fandom lol
2018. szeptember 07. 22:51 #47
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nagyon örülök Louis, Harry és Liam sikerének, igazán megérdemlik heart.gif Viszont 1-2 emberen igazán meglepődtem, és bár én is kedvelem a Riverdalet, kicsit soknak találom a körülötte lévő őrületet.
2018. október 24. 08:10 #48
Cressida Rilnen
Cressida Rilnen
 
Státusz"A világot az álmodozók fogják megmenteni és újjáépíteni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 0
Azonosító: 237827
Offline offline
Nagyon sok mindenkinek örülök,de a 5SOS visz mindent!!❤
2018. november 04. 00:25 #49
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
i HAVE to laugh ki a sz*rt érdekelnek az ilyen díjak? semmit sem számítanak, szóval miért érdekes? tudjuk, hogy mit szeretnek a tinik egy ilyen díjátadó nélkül is... hiszen a chart-ok azok körül forognak, hogy a mostani generációnak mi tetszik. szerintetek érdekli ezeket az előadókat ez a díj? lol nem. engem sem. még az sem érdekel, hogy a bts és az army nyert valamit. kit izgat? ez nélkül is tudjuk, hogy jók, miért kell akkor időt és pénzt pazarolni ilyenre? sigh
2018. november 15. 22:33 #50
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
Na ez nagyon gáz...
2018. november 20. 19:47 #51
Calliebae
Calliebae
új tag
 
StátuszAin't got No Tears Left to Cry :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.11.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 271115
Offline offline
Jajj , végre Ari is <3 Gratulálok minden nyertesnek . És ezt én most tényleg nem ítélkezésképpen mondom , de : Minden ember úgy csodálatos ahogy van . Azt , hogy csak a sztárokat jelölik az nekem 8 . De szerintem sok más tinédzser is megérdemelne ilyen díjat .
2018. december 01. 18:38 #52
GrandesBae
GrandesBae
új tag
 
StátuszThank U , next
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 271184
Offline offline
Mi a fene az , hogy Ari csak 1 díjat nyert ? Jó persze annak is nagyon örülök . De sokkal de sokkal többet is érdemelt volna , egész évben keményen dolgozott , de bezzeg mindent Camilla nyert aki szinte a kisujját se mozdította ... De szeretem Camillát , de ez most mire fel ?
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!