Starity

Shawn Mendes megérkezett Magyarországra: ellepték a rajongó a Deákot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 13. 14:51 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A kanadai szupersztár augusztus 13-án bizonyít a Sziget fesztiválon. Hazánkba már egy nappal korábban megérkezett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 13. 15:47 #2
Babiti
Babiti
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.05.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 267714
Offline offline
Annyira helyes!!!!!!!!!!!! <3
2018. augusztus 13. 15:49 #3
Djberni
Djberni
visszatérő vendég
 
StátuszWith great power comes great responsibility.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.07.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 260198
Offline offline
De jóóó... ha ezt tudtam volna, előkaptam volna a futócipőmet és meg sem álltam volna a Deákig biggrin.gif
2018. augusztus 13. 18:52 #4
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Irigy vagyok.
2018. augusztus 13. 19:35 #5
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Annyira aranyosak ezek a fotók, bár én is elcsíphettem volna egy képre!*-*
2018. augusztus 13. 20:19 #6
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Egyik lány liveban mesélte, hogy ők utoljára maradtak, nem akartak tolakodni, visitozni, mint a többi lány. A lánnyal ( aki liveolt ) egy másodperc alatt lezavarta a képet — ezzel nem is lenne gond —, csak aztán a biztonságiőrők ellökték, de a lány még mondta Shawnnak, hogy vett neki muffinokat, Shawn ránézett, beszállt a kocsiba és elment.
+ a lánynak a barátnője mondta neki, hogy nem tud menni a koncertre, mert dolgozik, és Shawn vele nem is csinált képet, csak arrébb lökte.

Persze, nem mondom, hogy ez Shawn hibája, nehéz lett volna a több ezer rajongóval képet csinálni, de az, hogy félrelökte, az csakis rajta múlott..
Btw, gondolom szorította az idő, nem hibáztatom Shawnt, i still love him. <3
2018. augusztus 13. 22:12 #7
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
N_évi024 | Ma, 20:19
Egyik lány liveban mesélte, hogy ők utoljára maradtak, nem akartak tolakodni, visitozni, mint a többi lány. A lánnyal ( aki liveolt ) egy másodperc alatt lezavarta a képet — ezzel nem is lenne gond —, csak aztán a biztonságiőrők ellökték, de a lány még mondta Shawnnak, hogy vett neki muffinokat, Shawn ránézett, beszállt a kocsiba és elment.
+ a lánynak a barátnője mondta neki, hogy nem tud menni a koncertre, mert dolgozik, és Shawn vele nem is csinált képet, csak arrébb lökte.

Persze, nem mondom, hogy ez Shawn hibája, nehéz lett volna a több ezer rajongóval képet csinálni, de az, hogy félrelökte, az csakis rajta múlott..
Btw, gondolom szorította az idő, nem hibáztatom Shawnt, i still love him. <3

Messzről jött ember azt mond amit akar... Tartja a mondás. Nem hiszem, hogy bárkit is félre lökött volna, a srác ránézésre kb a légynek se tudna ártani. A csaj kb nem kapta meg amit elvárt, és puffogott egyet. És itt jön a lényeg... Olyan elvárásaik vannak egyeseknek a sztárokkal szemben. Ők is emberek, amit tudnak megtesznek. Miért kell mindenkivel fotózkodni? Mindenkit megölelni? Nem kötelessége!!!! Rendkívül úúútálom az ilyen embereket!
1 felhasználónak tetszik: moonlightgirl
2018. augusztus 14. 03:21 #8
Stephanie.4ever
Stephanie.4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.10.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 264826
Offline offline
Csak arrébb lökte?...nem hangzik túl Shawnosan
2018. augusztus 14. 11:57 #9
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Lehet, hogy úgy tűnik a srác, mintha a légynek se tudna ártani ,de nem ismerjük, ezáltal nem is tudjuk belőni, hogy igaz vagy hamis állítás.
Mindenesetre nem irigylem a srácot. Nem igazán hallgatok tőle zenét és nem foglalkoztat, de én magam is látom ,hogy ő az új ,,szép fiú", aki után ácsingóznak a lányok, oly annyira, hogy egy lélegzetvétel szünete nincs, ha aláírásokat osztogat. Őszintén, nekem már rég elborult volna az agyam a sok visongó tinédzsertől, akik szétakarnak tépni, nem csodálnám, ha tényleg lelépett volna gyorsba és hagyta, hogy a biztonsági őr végezze a dolgát.
2018. augusztus 14. 13:42 #10
- törölt felhasználó -    
Egyetértek ilus1996-al.
2018. augusztus 14. 17:35 #11
Stephanie.4ever
Stephanie.4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.10.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 264826
Offline offline
Nem hallgatod a zenéit és így írsz róla véleményt... na látod. Hogy imádom ezeket az előíteleteket.
Elhiszem, ha látok róla egy videót, mint bizonyítékot. Pl pár napja Dániában egy rajongó adott neki csirkefalatokat (lol), amit elfogadott, viszont közölte, hogy valószínüleg nem fogja megenni, mivel nem tudja honnan jött az étel és lehet hogy elkap egy fertőzést, vagy betegséget. Erről volt videó, nem úgy mint arról az incidensről. Egyébként ha igaz lenne, akkor már rég szétterjedt volna a hír a fandomban (mert ugye valószínüleg voltak ott szemtanúk).
Ja és mellékesen. Mi van a fiú rajongóival? Ők is csak azért szeretik, mert jól néz ki?
2018. augusztus 14. 20:54 #12
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Stephanie.4ever @ 2018.08.14. 17:35)
Nem hallgatod a zenéit és így írsz róla véleményt... na látod. Hogy imádom ezeket az előíteleteket. 
Elhiszem, ha látok róla egy videót, mint bizonyítékot. Pl pár napja Dániában egy rajongó adott neki csirkefalatokat (lol), amit elfogadott, viszont közölte, hogy valószínüleg nem fogja megenni, mivel nem tudja honnan jött az étel és lehet hogy elkap egy fertőzést, vagy betegséget. Erről volt videó, nem úgy mint arról az incidensről. Egyébként ha igaz lenne, akkor már rég szétterjedt volna a hír a fandomban (mert ugye valószínüleg voltak ott szemtanúk).
Ja és mellékesen. Mi van a fiú rajongóival? Ők is csak azért szeretik, mert jól néz ki?

Kissé félreértettél. Nem ítélkeztem.
Annyit mondtam, hogy én a srác helyében így tettem volna, mivel ember vagyok, ahogy ő is ember(!), nem lehetünk makulátlanok és a végtelenségig türelmesek. És ezzel nincs semmi probléma. Miért, csalódnánk benne, ha igaz történet lenne? Én nem, mert vannak durvább jellemű sztárok a nagyvilágban, akik mellett eltörpül Mendes ügye.
2018. augusztus 14. 22:04 #13
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Én nem tartom kizártnak ezt a helyzetet. Már azt is elég furcsának tartottam, hogy vasárnap kitett egy képet arról, hogy melyik szállodaban van. Aztán ki sem ment a rajongóihoz. Mégis mit várt, hogy nem lesznek olyan elvetemült rajongók, akik akár hajnalban is odamennek. Másnap bocsánatot kért mindezért, és 2 órára szervezett egy találkozót. 3 óráig semmi nem történt. Kétszer integetett a tetőről, így legalább annyit megtudtunk, hogy nem felejtette el az ígéretét. Össz-vissz 1,5 óra kellett ahhoz, hogy bejelentse, hogy mégsem tud lejönni, mert a nagy tömegbe veszélyes lenne kimennie. Annyit a számlájára írok, hogy a bocsánatkérése jó volt. Bar nem tudom, hogy itt is mégis mire számított. Nem egy lányt láttam sírni az eset után. Egy lány 1 órát utazott csak azért, hogy lássa őt. Ezek után én elhiszem azt, amit mondanak róla. Nekem Shawn Mendes, mint személy egy kicsit csalódás volt. Rendesnek tűnik, de nem érzékeli a határokat. Én összesen 3,5 órát vártam rá két nap alatt.
2018. augusztus 15. 07:04 #14
Stephanie.4ever
Stephanie.4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.10.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 264826
Offline offline
Nem, nem csalódnék benne, mert ez nem ‘súlyos’ esett. Az elég hihető, hogy csak ránézett és elment, mert valószínűleg sietett, plusz szerintem azért nem vette el a muffinokat, mert nem akarta, hogy a kukában végezzék (vagy ki tudja).
Hogyha erősen és agresszíven lökte el a rajongót, akkor nem volt túl szép dolog tőle (erre írtam azt, hogy az nem túl Shawnos), viszont nem részleteztek semmit sem, így lehet ez nem is Shawn hibája volt. Talán a csaj alig hagyott neki teret és vagy gyengéden, vagy durván ellökte. Végülis megértem, mert én is azt tettem volna, ha egy idegen a privátszférámban lenne. (De ez akkor a lány hibája, nem Shawné, ezért nem kéne live-on panaszkodnia)
Es igen, félreértettem, amit írtál és bocsánatot szeretnék kérni, de sosem néztem jó szemmel, mikor az emberek Shawnt csak egy egyszerű szépfiúnak nézik, aki nem tud énekelni.
2018. augusztus 16. 12:11 #15
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Itt a baj ott kezdődött hogy csúnyán átvertek több száz rajongót a Four Seasons előtt hiszen a legtöbb fellépő ott szállt meg és özönlöttek a szigetes fekete kocsik illetve szervezők is.Vasárnap délelőtt 11:00-tól egészen olyan 17:00 óráig ott vártuk és egyre többen lettek.Nyilván beijedtek hogy milyen sokan várják és átvitték a Ritzbe az érkezés után a reptérről. Persze mindenki megindult így ott még nagyobb káosz tört ki majd kijött a Jack és nagy melák hangon ordibálni kezdett hogy "sit down and wait, dont singing and shut up guys because you never never see Shawn if doing this" de senkit se hatott meg persze egyszerűen nem bírtak magukkal a rajongók....Fél napom ment el ezzel a nagy semmire.Kimentem volna a reptérre de elhitették velünk hogy majd mindjárt jön és akkor lehet vele fotózkodni.Persze a nagy fenét.
Valamilyen szinten itt mindenki hibás mert hazudtak mint a vízfolyás,mindenki mondott mindent hogy lejön nem jön le,mi is lehettünk volna nyugodtabbak és felfoghattuk volna ésszel hogy fáradt és az éjszaka közepén biztos nem fog kijönni a hotelből.Arra se voltak képesek a biztonságiak hogy odaadjanak neki valamit vagy üzenjenek fel hogy szeretjük és várunk rá.Ott libegtettem az egyik előtt az aláírt zászlót hogy vigyék be neki és csak a fejét rázta még jó hogy nem röhögött ki.Jogosan volt mindenki kiakadva mert ez szégyen ami aznap történt.A hotel akkora fejmosást fog emiatt kapni üzenetben azoktól aki ott volt hogy azt egy életre el nem felejtik és Shawn oda többet be nem teszi a lábát az biztos.Megértem hogy vigyázniuk kellett rá hogy ne legyen baja de látták milyen sokan szerettünk volna vele találkozni hétfő délelőtt pedig már nem csak oldalt a járdán volt sor hanem az egész hotel előtti tér tele volt.Akkor legalább lenézett és integetett viszont sajnos azt csak videón láttam.És küldött is üzenetet storyban hogy sajnálja amiért nem ment le pedig megígérte de nem engedték meg neki és azelőtt ki is tette hogy 2 óra múlva lejön amit utólag törölt mert nem jött össze a dolog.
Sajnálom hogy több száz Mendes Army álma tört össze köztük az enyém is egy kicsit de ez így alakult nem tudtunk mit tenni.Viszont így is örülök mert csodás csajokat ismerhettem meg ráadásul Csehországból is beszélgettünk emberekkel akik rettentően aranyosak és barátságosak voltak. heart.gif
2018. augusztus 16. 14:11 #16
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2018.08.16. 12:11)
Itt a baj ott kezdődött hogy csúnyán átvertek több száz rajongót a Four Seasons előtt hiszen a legtöbb fellépő ott szállt meg és özönlöttek a szigetes fekete kocsik illetve szervezők is.Vasárnap délelőtt 11:00-tól egészen olyan 17:00 óráig ott vártuk és egyre többen lettek.Nyilván beijedtek hogy milyen sokan várják és átvitték a Ritzbe az érkezés után a reptérről. Persze mindenki megindult így ott  még nagyobb káosz tört ki majd kijött a Jack és nagy melák hangon ordibálni kezdett hogy "sit down and wait, dont singing and shut up guys because you never never see Shawn if doing this" de senkit se hatott meg persze egyszerűen nem bírtak magukkal a rajongók....Fél napom ment el ezzel a nagy semmire.Kimentem volna a reptérre de elhitették velünk hogy majd mindjárt jön és akkor lehet vele fotózkodni.Persze a nagy fenét.
Valamilyen szinten itt mindenki hibás mert hazudtak mint a vízfolyás,mindenki mondott mindent hogy lejön nem jön le,mi is lehettünk volna nyugodtabbak és felfoghattuk volna ésszel hogy fáradt és az éjszaka közepén biztos nem fog kijönni a hotelből.Arra se voltak képesek a biztonságiak hogy odaadjanak neki valamit vagy üzenjenek fel hogy szeretjük és  várunk rá.Ott libegtettem az egyik előtt az aláírt zászlót hogy vigyék be neki és csak a fejét rázta még jó hogy nem röhögött ki.Jogosan volt mindenki kiakadva mert ez szégyen ami aznap történt.A hotel akkora fejmosást fog emiatt kapni üzenetben azoktól aki ott volt hogy azt egy életre el nem felejtik és Shawn oda többet be nem teszi a lábát az biztos.Megértem hogy vigyázniuk kellett rá hogy ne legyen baja de látták milyen sokan szerettünk volna vele találkozni hétfő délelőtt pedig már nem csak oldalt a járdán volt sor hanem az egész hotel előtti tér tele volt.Akkor legalább lenézett és integetett viszont sajnos azt csak videón láttam.És küldött is üzenetet storyban hogy sajnálja amiért nem ment le pedig megígérte de nem engedték meg neki és azelőtt  ki is tette hogy 2 óra múlva lejön amit utólag törölt mert nem jött össze a dolog.
Sajnálom hogy több száz Mendes Army álma tört össze köztük az enyém is egy kicsit de ez így alakult nem tudtunk mit tenni.Viszont így is örülök mert csodás csajokat ismerhettem meg ráadásul Csehországból is beszélgettünk emberekkel akik rettentően aranyosak és barátságosak voltak. heart.gif



A biztonsági embereknek nem az a dolga, hogy küldöncként funkcionáljanak és üzeneteket/ajándékokat kézbesítsenek a megszállt vendégek - még ha egy nagy sztár is - szobájába. Ha a zászlót elvette volna, akkor abból nagyobb felbolydulás is kialakulhatott volna, hogy miért pont azt, miért nem az enyém, miért csak egyet, stb.

Ez egy hotel, ahol nem csak egy ember a lényeg, hanem a többi vendég is, akik nem feltétlen ismert emberek. Gondolj bele, hogy egy civil vendég sétálni szeretne egyet a városban, de mikor elhagyná a hotelt azt látja, hogy mozdulni alig lehet a bejáratnál. A vezetésnek is az volt a legfőbb, hogy ne történjen baj és titeket is megnyugtasson, hogy le fog jönni.
2018. augusztus 18. 00:10 #17
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1028
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Mostanság nem nagyon szoktam kommentelni, sőt igazán ritka, hogy valamit ide firkantok, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni.
1.
Eleve nem értem azokat a rajongókat, akiknek közös kép és aláírás kell. Mégis mi a francnak? Konkrétan nézegetheted mindkettőt plusz számomra ezek nem jelentének semmit, mert semmiféle érzés nem köt hozzá. Shawn odakörmöli a nevét és megnyomja a telefon kijelzőjét éssssss már megy is tovább a következő lányhoz ahol ugyanezt eljátsza. Nekem ez valahogy sose jött át, olyan feelingje van az egésznek mintha valami gép lenne aminek sorozatban és megállás nélkül kellene kiontania magából az aláírásokat. Én személy szerint inkább beszélgetnék a szeretett sztárjaimmal minthogy nyöszörögjek pár aláírásért. Jó tudom, erre az esély 0%, de például ott vannak a turnékon a különféle VIP jegyek (amik k*rva drágák), de ha veszel egy ilyen jegyet egy fél órát kb. egy szobába lehetsz kedvenc sztároddal és kérdezhetsz tőle, ami szerintem sokkal pozitívabb élmény mint egy irkafirka.
2.
A szerencsétlen hotel vendégeiről meg ne is beszéljünk, gondolom rohadt kellemes lehetett végig hallgatni nekik ezt az egész hepajt.
3.
Ahogy előttem is írta valaki, túl nagyok az elvárások a sztárokkal szemben. Szerencsétlen Shawnak ez nem az első autogram osztása kicsit több tiszteletet is kaphatna. (gondolom nem ez az első és utolsó eset bonyodalmak terén) Meg gondolom nem is számított arra, hogy ennyi rajongója van Magyarországon, így kicsit nagy volt a meglepetés.
4.
Itt lehet írni, hogy így ellökte, úgy nem írt alá...stb DE! Neki is vannak kötelezettségei és gondolom muszáj volt indulnia mert ő igazából FELLÉPNI jött Budapestre nem képeket csinálni. Szerintem így is rendes volt tőle, hogy bocsánatot kért instán, plusz egyébként még a fellépést követő napon fotózkodott a rajongóival, szóval egy szó sem lehet rá, más gigamegasztár még ennyit se tesz meg. Plusz gondoljunk abba is bele, hogy konkrétan 15 éves kora óta ezt csinálja, azért ez már valahol idegörlő meg baromi unalmas lehet, hogy mindenhova követnek és nincs egyetlen nyugodt perced.

Akiknek volt jegye aznapra szerintem örülni kellett volna, hogy itt van először az országban és NEKED van jegyed rá, mert nagyon sok magyar rajongó nem tudta anyagilag megengedni magának ezt a napot. (jegyár miatt vagy távolság miatt vagy a kettő együtt is dukál) Szóval ha volt rá jegyed ne sírj azon, hogy nincs meg a kép meg az aláírás, mert hallhattad és láthattad élőben a kedvencedet, miért kellett volna ennél több?

Ezt muszáj volt kiírnom magamból, ha meg valakinek valami nem tetszik lehet fikázni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok