Starity

#Sziget: Mi kell a mai lányoknak? Shawn Mendes!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 15. 00:35 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Hétfőn hazánkban koncertezett a kanadai szupersztár, Shawn Mendes. A lányok megőrültek tőle, mindenki más pedig bechillelt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 15. 01:02 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Online online
ott voltam Shawn koncertjén, az ominózus első 5 sorban, a kordon mellett. állíthatom, hogy soha az életben ilyen koncerten nem vettem még részt, és szigorúan a legjobb értelemben. évek óta vártam a pillanatot, hogy élőben is hallhassam egyszer, és most, hogy végre sikerült, egyáltalán nem okozott csalódást. elképesztő, mennyire tudja, mit csinál, és mindemellett mennyire emberséges és közvetlen. mindenkire mosolygott, kommunikált a közönséggel, elképesztő lendülete volt annak, amit csinált. és a legfontosabb: látszott rajta, hogy mindezt tényleg élvezi. végigénekelte az egész koncertet, beszélgetett, nevetett és rengeteget mosolygott. egy kész pozitív energia bomba ez a srác, ami élőben még jobban átjön, mint a felvételeken. és ami még elképesztőbb számomra: volt türelme a rajongókhoz, akik fotózkodni akartak vele másnap, mindenkihez volt pár kedves szava. lényeg a lényeg, ez az ember egyszerűen csodálatos, kívül-belül. hálás vagyok neki ezért a show-ért és az élményért, garantáltan nem fog egyhamar feledésbe merülni.heart.gif
2018. augusztus 15. 03:16 #3
Lovaslány28
Lovaslány28
új tag
 
Státusz"Sarcasm is body's natural defense against stupid"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.28.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 261550
Offline offline
Én is ott voltam!! Sajnos távol a színpadtól, de mikor Shawn Mendes végzett sokan elmentek,így Kygo részénél mi a színpad mellett buliztunk. Sajnálom, hogy keveset írnak Kygoról a cikkben. Fenomenális volt, nagyon jól össze volt rakva. A fények, a látványkép, és ami legfontosabb, hogy a zene is nagyon ott volt. Végigbuliztuk!! Shawn Mendes is nagyon jó volt. Kifejezetten tetszett, hogy nem csak idejött aztán elénekelt pár dalt, hanem mosolygott, integetett, végigfutott a kordon mellett, és a Sziget egy fontos üzenetére is felhívta a figyelmet: A zene mindenkié, származzon a világ bármely feléből, bármely országából. A zene összeköt mindannyiunkat! És bár a cikkben más színpadokon fellépőket nem említik, egy órára bementünk az egyik fedett sátorba, ahol Don Diablora csápoltak az emberek. Az ő előadása (már amennyit ott voltam) nagyon tetszett. Visszatérve a nagy színpadra,MØ-nak a végét halottam csak, de nagyon jó volt. Bulizott a közönséggel, bement közéjük, kapott virágot, és nagyon kedves volt.Remélem mindannyiuk koncertjén ott lehetek még!!
2018. augusztus 15. 11:22 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ahogy várható volt. Ezzel véglegesen bizonyította az esetleges kételkedők számára, hogy egy eszméletlenül alázatos, kedves és csupa szív előadó, aki őszintén szereti a zenét. A tehetségéről és odaadásáról már nem is beszélve. Követendő példa lehet bárki számára! wub.gif
2018. augusztus 15. 11:46 #5
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Azt elég furcsának tartottam, hogy vasárnap kitett egy képet arról, hogy melyik szállodaban van. Aztán ki sem ment a rajongóihoz. Mégis mit várt, hogy nem lesznek olyan elvetemült rajongók, akik akár hajnalban is odamennek. Másnap bocsánatot kért mindezért, és 2 órára szervezett egy találkozót. 3 óráig semmi nem történt. Kétszer integetett a tetőről, így legalább annyit megtudtunk, hogy nem felejtette el az ígéretét. Össz-vissz 1,5 óra kellett ahhoz, hogy bejelentse, hogy mégsem tud lejönni, mert a nagy tömegbe veszélyes lenne kimennie. Annyit a számlájára írok, hogy a bocsánatkérése jó volt. Bar nem tudom, hogy itt is mégis mire számított. Nem egy lányt láttam sírni az eset után. Egy lány 1 órát utazott csak azért, hogy lássa őt. Ezek után én elhiszem azt, amit mondanak róla. Nekem Shawn Mendes, mint személy egy kicsit csalódás volt. Rendesnek tűnik, de nem érzékeli a határokat. Én összesen 3,5 órát vártam rá két nap alatt. A koncert nagyon jó volt, de magáról az emberről nem tudom, hogy mit gondoljak. Mert a Szigeten például hatalmas bulit csinált, és imádtam vele együtt énekelni.
2018. augusztus 15. 12:41 #6
- törölt felhasználó -    
Nem beszólni akarok és szögezzük is le, hogy semmi bajom Shawn Mendesszel, ráadásul én is írtam már "beszámolót" valamilyen fesztiválról az oldalra. De! Az miért nagy dolog, ha két perccel kezdés előtt fent van a színpadon? Miért nagy dolog, hogy normálisan viselkedik? Oké, az utóbbi évek csodás Szigetes fellépőinek botrányai után valóban különlegesnek tűnik, hogy valaki olyan, mint Shawn, de amúgy nem ez lenne a természetes?
(Mellesleg az elfogultságod, Glamster, csak egy picit ordít a cikkből. Ami nem baj. Csak nem objektív.)
2018. augusztus 15. 13:57 #7
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Életem legjobb élménye!! Azóta sem tudom , hogy mi történt , még nem fogtam fel. Sosem voltam még ilyen felszabadult , üvöltöttem az összes dalát. SHAWN HIÁNYZOL! Remélem máskor is ellátogat Magyarországra , tuti ott leszek. Amúgy tényleg nagyon meleg volt , főleg ott elől össze is voltunk nyomódva , de nagyon megérte. Köszönöm Shawn! Sosem felejtem el! Egyébként Kygo is nagyon jó volt , bár akkora már lerohadt a lábam . ;D
2018. augusztus 15. 14:01 #8
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Ja és MØ is fergeteges volt! Nagyon jó koncertet adott meg a Milky Chance is. Dehát Shawn koncertje teljesen más volt számomra *_*
2018. augusztus 15. 15:51 #9
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Jajj istenem annyira jó lett volna ott lenni , de sajnos nem tudtam elmenni, csak liveon tudtam nézni de az is rossz volt a vége felé, a 3 egyik kedvenc dalomat nem is tudtam megnézi
Na de mind1 már, sad.gif(((((
Amúgy meg shawn leakart menni a rajongóihoz de nem engedték neki a biztonsági örök és a rendőrök
Meg ő nem számított arra hogy ennyien fogják varni a hotelnel, ő is mondta hogy nagyon meglepte hogy ennyien vártak a hotelnel ,
Még azt is mondta hogy akár hova ment ennyien nem vártak őt a hotelnel ,
(Több ezren voltak a hotelnel , nagyin veszélyes lett volna ha ő kimegy ő ezt el is mondta ja meg az okot hogy miért lett volna veszélyes )
Nem a shawn hibája, Sztem ti sem mentétek volna ki az ő helyébe
2018. augusztus 15. 15:51 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem ez a srác csöppet túlértékelt, látom a cikkíró is egy fangirl. nem néz ki rosszul és zeneileg sem tehetségtelen, mint embert, pedig nem ismerem, de érdekes egy a hype...
2018. augusztus 15. 17:47 #11
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Ő meg ki a fene? Valami újonnan felkapott "sztárokcska"?
2018. augusztus 15. 19:28 #12
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
megértem, hogy most Shawn Mendes itt volt Budapesten, hirtelen mindenki nagy rajongó lett, de ez egyálatán nem ér meg egy külön cikket. oké, hogy a cikkíró (jelenleg) egy óriási Mendey Army tag, de beszélhetnénk például az Arctic Monkeys fellépéséről, az is csodálatos volt és rengeteg embert vonzott oda. rajtuk kívül még számos értékelhető előadó volt, akikről szinte senki nem beszél.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2018. augusztus 15. 20:41 #13
Djberni
Djberni
visszatérő vendég
 
StátuszWith great power comes great responsibility.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.07.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 260198
Offline offline
Shawn a legjobb *^*
2018. augusztus 15. 22:02 #14
purpose
purpose
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.03.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 268528
Offline offline
Kicsit kezd elegem lenni, hogy 3 cikk volt már Shawnról, míg más előadókról szinte említés sincs, pedig lenne még egy két ember, aki ugyanolyan nagy showt csinált, mint ő. No hate, én is tehetségesnek tartom, de na.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2018. augusztus 16. 12:28 #15
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Nagyon sajnálom h nem tudtam ott lenni... sad.gif De nem adom fel... Egyszer úgyis eljutok... Shawn <333333333
2018. augusztus 16. 12:50 #16
Justagirl123
Justagirl123
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.16.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 270590
Offline offline
En szemely szerint nagyon nagyot csalodtam benne.A koncertje a szigeten nagyon jo volt es jol enekelt eloben de mint szenely szerintem egy borzalmas ember.Nagy nehezen sikerult bejutnunk a backstagebe a koncertje utan es negy orat vartunk a semmire!!Csak ugy elment melletunk es meg rank se nezett nem is koszont pedig latta hogy ott allunk es nem jott oda.☹️
2018. augusztus 16. 13:31 #17
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Mondhat bárki bármit de ez a srác hihetetlen mire képes! wub.gif heart.gif
Olyan showt nyomott le hétfő este ami egy örökre megmarad bennem és sose felejtem el.Már maga az érzés hogy február óta számoltam a napokat és végre eljött ide azon besírtam de a koncert közben volt igazából az a pillant hogy nem tudtam abbahagyni a sírást.Tudom hogy nem kellett volna de amúgy is érzékeny emberből vagyok és most ez meglátszott rajtam nagyon.Csak ránézek a képeimre és egyből elkap a bőgés.Eddig egyetlen egy ember volt ilyen hatással rám de ha jól belegondolok mi történt akkor felülír mindent ez a koncert.
A közönség rettentő hangosan énekelt a Youth/Never be alone-t beleértve tisztán lehetett hallani ahogy énekelünk.Sőt még Shawnt is meglepte mert jött volna a refrén és nem kezdett el énekelni hanem hallgatta a tömeget majd azt mondta beautiful thank you. Olyan szintén volt kapcsolatban a közönséggel hogy éreztem mire gondolhat és hogyan érzi magát fent a magyar színpadon.Amikor levette az ingét,megfogta a rózsát,megköszönte az eléggé gyenge de hallható utószülinapi felköszöntést, a gitárszólója,a hangja,a mosolya,a beszédek hogy a zene mennyi embert képes egy helyre összehozni mint itt a szigeten és a fiatalság nem a kort írja le,amit a Never Be Alone-nál művelt a közönséggel miközben a telefonok fényei látszódtak mindenhol,és maga a az egész koncert.Hihetetlen volt.Sokat köszönhetek neki amiért végre láthattam és hallhattam élőben.Tudom hogy már nincs itt és hiányzik de a szívéből itt hagyott nekünk egy darabot smi itt is marad örökre.
Hiába egy fesztivál ahol alig kaptam levegőt csak port és koszt szívtam magamba és örültem hogy nem szakadt le a lábam, mert megérte elmenni és ott tombolni a színpadtól alig pár méterre.
A Milky Chance is nagyon nagy volt,MO bejött a tömegbe és sikerült hozzáérnem,Kygo is jó bulit csapott bár róla nagyrészt lemaradtam de végül sikerült visszamenni egy kicsit így belőle is volt egy kis élményem. Közötte a pom pom party is nagyot szólt elképesztő látvány volt.Maga a sziget kinézete is magával ragadott minden egyes programnak megvolt a tökéletessége és a hangulata.
A két drága csaposunk pedig szívdöglesztő ezen a képen és a többin is együtt. (egy számot összehozhattak volna amíg együtt buliztak) Valószínűleg bejött nekik a magyar
- shots - mert arról áradozik a csapat instán főleg Andrew és Cez meg hát Shawn hogy ő nem iszik de nagyon adja a magyar feleseket, szóval ha nem koncertezni de hogy igyanak azért biztos visszajönnek valamikor XD
Félek mi lesz jövőre mert tuti jön megint jön valaki aki sokat jelent nekem és oda-vissza vagyok a zenéiért,pedig úgy álltam hozzá ez az első és egy időre az utolsó fesztiválom jó darabig...
Részemről elképesztő egy nap volt 2018.08.13. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2018. augusztus 16. 16:31 #18
XLatteMachiato
XLatteMachiato
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.08.16.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 270593
Offline offline
Engem nagyon boldoggá tesz, hogy nem volt lehetőségetek találkozni a sztárocskátokkal! Örülök annak a lánynak, aki 3 órát utazott, hogy találkozzon vele de nem tudott és még sírt is. Számomra öröm ezt hallani wink.gif Remélem egyikőtöknek sem lesz lehetősége soha! MUHAHAHA
1 felhasználónak tetszik: Astronomergirl.
2018. augusztus 16. 17:37 #19
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Astronomergirl szívemből szóltál , azóta sem tudom felfogni . Remélem összehozunk valamit ebből a Papp Lászlós projektből is. smileeee.gif
2018. augusztus 16. 20:50 #20
Babiti
Babiti
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.05.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 267714
Offline offline
Nagyon nagyon sajnálom, amiért nem lehettem ott sad.gif De egyszer majd sikerül! smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kygo Kygo 3876.