Starity

Dalpremier: BTS & Nicki Minaj – Idol! + Taylor Swiftet letaszították a trónról

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 25. 17:42 #1
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Nicki Minaj a közreműködések koronázatlan királynője, aki ráadásul nemzetközi babérokra akar törni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 25. 17:53 #2
- törölt felhasználó -    
Gratulálok heart.gif Igen is megérdemlik smileeee.gif
2018. augusztus 25. 17:58 #3
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Erre aztán roppant kíváncsi voltam, mivel nem tudom őket elképzelni együtt. Nem szeretem a kpoppot, sőt, kifejezetten gyűlölöm, és habár régen szerettem Nickit, azóta eléggé megváltozott a stílusa, és azóta már az ő zenéit se szeretem.
Úgyhogy meghallgattam ezt a zenét(nem ismerem az eredetit),és mit ne mondjak, eléggé irritáló(de még mindig jobb, mint a FEFE xD). Úgyhogy még mindig nem értem, mit esznek az emberek a BTS-en, szerintem elég gáz zenéik vannak. De mostmár Nickit se nagyon értem meg, még ő se tudta megmenteni ezt a zenét. Sajnálom(:
2018. augusztus 25. 17:59 #4
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Bár a Look what you made me do-t is utálom, még az is jobb az Idolnál. Bár szerintem egészen más zenék érdemelnének meg ilyen rekordokat.
2018. augusztus 25. 18:28 #5
Réka18
Réka18
új tag
 
Státusz"I could die in this moment"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 2
Azonosító: 214694
Offline offline
Nem mondom magam Armynak, de ezt számot szerintem ronggyá fogom hallgatni^^ Gratu a fiúknak! :3
2018. augusztus 25. 18:28 #6
Dory013
Dory013
új tag
 
Státusz"First, you have to finish" -Michael Schumacher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.05.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 211277
Offline offline
Hajni és Gézacica | Ma, 17:58
Erre aztán roppant kíváncsi voltam, mivel nem tudom őket elképzelni együtt. Nem szeretem a kpoppot, sőt, kifejezetten gyűlölöm, és habár régen szerettem Nickit, azóta eléggé megváltozott a stílusa, és azóta már az ő zenéit se szeretem.
Úgyhogy meghallgattam ezt a zenét(nem ismerem az eredetit),és mit ne mondjak, eléggé irritáló(de még mindig jobb, mint a FEFE xD). Úgyhogy még mindig nem értem, mit esznek az emberek a BTS-en, szerintem elég gáz zenéik vannak. De mostmár Nickit se nagyon értem meg, még ő se tudta megmenteni ezt a zenét. Sajnálom(:

Akkor minek írsz ide, ha utálod őket?
2018. augusztus 25. 18:33 #7
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Szerintem szuper lett!(:
2018. augusztus 25. 18:33 #8
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Már túl vannak a 60 millió nézettségen is, és ez még csak növekedni fog... c; Egyébként nem bírom Nickit; régen hallgattam pár számát, mikor befutott a zeneiparba, de ennyi. Nem igazán az én stílusom. Magával a személyiségével nem vagyok kibékülve; néha már túl sokat képzel magáról, de legyen ez az én véleményem. Mikor még csak találgatták ezt a közös dalt, azon imádkoztam, hogy "csak ezt ne". De a Shazam sosem hazudik. Egynek elmegy ez is, de valószínű az eredetit fogom hallgatni a későbbiekben. A fiúknak meg hajrá! ❤
2018. augusztus 25. 19:07 #9
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
végre rájöttem, mire hasonlít az Idol eleje, mikor elkezdtem volna énekelni, hogy "everybody from the left everybody from the right"
2018. augusztus 25. 19:26 #10
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Woooow nekem nagyon tetszik! Imádom a BTS-t, ez a számuk is üt, woooow! heart.gif heart.gif
2018. augusztus 25. 19:34 #11
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Nickit nem bírom, egyáltalán. De a BTS.. huhh, a Blood Sweat and Tears óta egy zenéjük sem jött be annyira, viszont ez.. Már az elején megvettek a "You can call me artist, You can call me idol" résszel. Újra azt az izgatottságot éreztem, mint anno a számaiknál. Imádom ezt a számot. Nem hittem volna, hogy újra megfogom őket szeretni, viszont ez a szám... egyértelműen az egyik kedvencem lett, már most rögtön.
2018. augusztus 25. 20:10 #12
Nikikm
Nikikm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.22.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 270645
Offline offline
Mindkettőt szeretem és már vártam az albumot nagyon. smileeee.gif
2018. augusztus 25. 20:17 #13
Nikikm
Nikikm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.22.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 270645
Offline offline
Hajni és Gézacica ha nem érdekel akkor ne hallgasd, de ne szold le más ízlését. Tudtommal mindenkinek más az ízlése a fiúknak nagyon is jó számukvan és jobb mint bárki másé mert nem a szexről vagy arról énekelnek, hogy hány nőt lehet meg baszni... Nicki jól tette, hogy össze fogott velük.

Debütálás óta hallgatom őket és követem őket és megérdemelik a dicséretet mert sokat dolgoznak érte..

Ha nem érdekel az ilyen cikk kerüld ki, de ne csak azért olvas ilyet, hogy ilyet írj. Fogadjunk, hogy Ariana cikkéhez meg azt írtad, hogy "jajj annyira megérdemli annyira tehetséges ".stb stb... Pedig ő rendesen le szolta a rajongókat durván míg a fiúk tűrik az olyanokat mint amilyen te is vagy.
2018. augusztus 25. 20:45 #14
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
a look what you made me do nálam a number one kedvenc, de mint army, a fiúk sikerének is nagyon örülök. jó látni, hogy mindkét nagy kedvencem ilyen sikeres. egyébként pont ma jött ki egy éve a lwymmd lyrics videója, a klipp pedig holnapután lesz egy éves. azóta a 954 millió megtekintést is meghaladta. remélem, egy nap a srácok is elérik ezt a számot.♥ az ő rekordjuk pedig egyáltalán nem meglepő; rohadt jó szám lett. én is szinte egész nap ezt hallgattam, felváltva a nicki-s verzióval. megunhatatlanok.♥
2018. augusztus 25. 20:58 #15
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Idézet
Hajni és Gézacica 
Erre aztán roppant kíváncsi voltam, mivel nem tudom őket elképzelni együtt. Nem szeretem a kpoppot, sőt, kifejezetten gyűlölöm, és habár régen szerettem Nickit, azóta eléggé megváltozott a stílusa, és azóta már az ő zenéit se szeretem. 
Úgyhogy meghallgattam ezt a zenét(nem ismerem az eredetit),és mit ne mondjak, eléggé irritáló(de még mindig jobb, mint a FEFE xD). Úgyhogy még mindig nem értem, mit esznek az emberek a BTS-en, szerintem elég gáz zenéik vannak. De mostmár Nickit se nagyon értem meg, még ő se tudta megmenteni ezt a zenét. Sajnálom(:
Szerintem meg az a gáz ha utálod minkettő előadót,de azért kommentelsz a cikk alá.Lehet,hogy neked ez a véleményed a kpopról,de mivel lefogadom,hogy semmit nem tudsz erről a műfajról ezért ne is kommentelj főleg ne ennyire undorító sítlusban,mert mi kpop fanok sem megyünk oda pl. egy Ariana cikk alá,hogy kifejtsük mennyire "gáz" amit csinál (btw,birom Arianat ez csak egy példa)]Amúgy meg ha a BTS ennyire szar lenne valószínűleg nem lenne ekkora sikerük és ennyi fanjuk,de amúgy kössz,hogy kommenteltél csak máskor gondold át mit írsz thx meghajolo.gif
2018. augusztus 25. 21:21 #16
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Szerintem azért ilyen sikeresek, mivel igényes munkát adnak ki a kezeik közül. Talán úgy tűnhet, hogy az Idol klipje egy összecsapott valami, de igazából megannyi fontos értéket szimbolizál. A szövegéről szintén érdemes beszélni. Nem egy embernek segítettek a dalaikkal, miközben nem igazán vettem észre, hogy elszálltak volna maguktól. Olyan témákról beszélnek, amiről másoknak nincsen bátorságuk. Abszolút megérdemlik ezeket a sikereket és az elismerést. ♥ Remélem, a jövőben is minden rendben lesz velük! (:
2 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, Taesha
2018. augusztus 25. 21:28 #17
Mélisande140
Mélisande140
új tag
 
StátuszElesni, felállni, tiarát igazítani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.03.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 270492
Offline offline
Nem nagyon hallgattam eddig BTS-t, de ez felkeltette az érdeklődésemet. A klipp egyébként nagyon látványos lett. thumbsup.gif
2018. augusztus 25. 22:38 #18
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet
Hajni és Gézacica  - Ma, 17:58 
Erre aztán roppant kíváncsi voltam, mivel nem tudom őket elképzelni együtt. Nem szeretem a kpoppot, sőt, kifejezetten gyűlölöm, és habár régen szerettem Nickit, azóta eléggé megváltozott a stílusa, és azóta már az ő zenéit se szeretem. 
Úgyhogy meghallgattam ezt a zenét(nem ismerem az eredetit),és mit ne mondjak, eléggé irritáló(de még mindig jobb, mint a FEFE xD). Úgyhogy még mindig nem értem, mit esznek az emberek a BTS-en, szerintem elég gáz zenéik vannak. De mostmár Nickit se nagyon értem meg, még ő se tudta megmenteni ezt a zenét. Sajnálom(:


Itt az egyetlen gáz és irritáló dolog te vagy. Még mindig elhiszed magadról, hogy te mennyire nagy szakértő vagy minden témában, hogy te most mennyire meg fogod mondani. Fel kell, hogy világosítsalak, a dolgok nem úgy működnek ahogy te azt a kis fejedben elképzelted. Nem tudom mit képzelsz magadról, de a szánalmas hozzászólásaiddal csak magadat járatod le és megsérted embertársaidat.
Az egy dolog, hogy nem szereted a Kpopot (én is csak pár ilyen stílusú zenét hallgatok, szóval megítélésem szerint egyáltalán nem lehet engem rajongónak nevezni), de nincs jogod ilyen módon degradálni őket csak azért, mert nem tetszik amit csinálnak.
Mit esznek az emberek a BTS-n? Lehet, hogy a koreográfiákat, dalszövegeket vagy a hangjukat. Ki tudja? Ha nekik tetszik akkor hallgassák, te pedig ne szidd őket. Ennyi. Tetszik vagy sem milliók rajonganak értük és nem véletlenül. Rengeteget fektetnek a karrierjükbe és ez látszik is. Merem állítani, hogy bármelyik idol többet áldozott fel a karrierjéért, mint a te drágalátos Arianad valaha.

Ui: Valószínűleg senkit nem zavarna a hozzászólásod, ha normálisan fogalmaznád meg és tiszteletben tartanád, nem csak az előadókat, hanem a munkásságukat és a rajongóikat is.
2018. augusztus 25. 23:08 #19
KyoSai
KyoSai
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.25.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 270706
Offline offline
Hajni és Gézacica - Ma, 17:58
Erre aztán roppant kíváncsi voltam, mivel nem tudom őket elképzelni együtt. Nem szeretem a kpoppot, sőt, kifejezetten gyűlölöm, és habár régen szerettem Nickit, azóta eléggé megváltozott a stílusa, és azóta már az ő zenéit se szeretem.
Úgyhogy meghallgattam ezt a zenét(nem ismerem az eredetit),és mit ne mondjak, eléggé irritáló(de még mindig jobb, mint a FEFE xD). Úgyhogy még mindig nem értem, mit esznek az emberek a BTS-en, szerintem elég gáz zenéik vannak. De mostmár Nickit se nagyon értem meg, még ő se tudta megmenteni ezt a zenét. Sajnálom(:

Oké. Ha gyűlölsz valamit, minek hallgatod meg? Hogy utána leírd, mekkora retek, és mennyire gáz a zene? Érdekes módon éled a mazochista hajlamaidat, de áldja gyümölcs, te tudod. Azonban azt nem értem, miért nem lehet minimális tiszteletet adni azoknak, akik viszont kedvelik mindkét előadó zenéjét, és úgy kifejteni a véleményedet, hogy ne legyen sértő. (Megsúgom, én sem rajongok túlzottan Nicki Minaj-ért manapság, mégsem szidom, ócsárolom, és minősítem ilyen formában a zenéit - mert vannak jók, nagyon jók és kevésbé jók közöttük, de ez van, nem egyforma az emberek ízlése.) Az értelmesebb réteg sem megy oda pl. egy Justin Bieber zenéjét reklámozó poszt alá szidni az énekest, miközben ki nem állják. Pls. Értem én, hogy kíváncsiságból hallgattál bele, ám ne haragudjon meg az ég, a hozzászólásodból rohadtul süt a gúny és a rosszindulat.
Mellesleg, ha nem kedveled a kpopot, oké - de a gáz szó eléggé relatív, hogy te mit érzel annak, és több millió ember mit érez annak.
2018. augusztus 26. 02:02 #20
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Off: Ne haragudjatok, hogy beleszólok, de szerintem ezt nem itt kellene megbeszélnetek. unsure.gif
On: Nem hallgatok sok kpop stílusú dalt, de ez kifejezetten tetszik.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!