Starity

A BTS 'Idol' videoklipje rekordidő alatt átlépte a 100 milliós megtekintést a YouTube-on

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 01. 11:52 #21
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Többszöri meghallgatás után nagyon megkedveltem a számot, és nagyon büszke vagyok a fiúkra, teljesen jogos a siker. -Csak Jin ne lenne ennyire elnyomva...-
2018. szeptember 04. 11:46 #22
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Tudom, pár cikkel ezelőtt "elsírtam" már a csapattal való problémáimat, illetve mindazzal amivé vált a csapat. Egy előadó, csapat életben maradásához hozzá tartozik a megújulás, mert huszadszor ugyanaz a kép már tudjuk, hogy uncsi. DE egyáltalán nem tetszik amivé alakították őket. Nem a fiúkkal és egészében nem a csapattal van bajom, hanem a mögöttük nyüzsgő hadseregnyi emberrel. Emlékszik még valaki a No More Dreamsre? Lendület, valódiság és mondani valója volt a dalnak, a klipje pedig nem egy ilyen meganimált vizuális katasztrófa volt. Drága és látványos klip, ami számomra élvezhetetlené teszi az egészet. De igen, mindent megtesz a cég, hogy a legnagyobb célközönségbe bele merítse a hálóját.

Még egyszer, nekem nem a srácokkal van bajom, sőt féltem őket...
2019. június 17. 13:56 #23
- törölt felhasználó -    
Első hallgatásra megtetszett a szám, nagyon jó, lett, de nekem akkor is a Fake Love marad a kedvencem.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!