Starity

Megjelent Troye Sivan legújabb albuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 01. 11:23 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Offline offline
A tegnapi napon megjelent a 23 éves énekes, Troye Sivan legújabb albuma, mely a Bloom címet kapta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 01. 17:34 #2
- törölt felhasználó -    
minél többször hallgatom végig ezt az albumot, annál jobban szeretem, pedig már első hallásra belezúgtam - most már nem is találok megfelelő szavakat arra, hogy mennyire imádom. mindegyik dal különleges, egyedi hangzásvilággal, csodálatos szöveggel, ha akarnék, akkor sem találnék bennük kivetnivalót. már a kislemezek és a megjelenő szövegek meggyőztek arról, hogy tökéletes album lesz, és nem csalódtam. a kedvenc dalom talán a Plum, de a Seventeen, a Postcard, az Animal és a My My My! is mindenképpen ott vannak a legjobbak között. meg igazából az összes többi. megkockáztatom azt a kijelentést, amit már jó néhányan megtettek: ez itt 2018 legjobb albuma.
nagyon-nagyon büszke vagyok Troye-ra, Lelandre, Gordira, Arianára és mindenki másra, aki részt vett ennek a csodának a megalkotásában heart.gif
2018. szeptember 01. 18:18 #3
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
nagyon vártam az album megjelenését, és nem is csalódtam. az összes dal tökéletes lett, de leginkább a seventeen és a postcard tetszik ♡
2018. szeptember 02. 08:46 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
kifejezni nem tudom mennyire büszke és boldog vagyok, igaz sajnos nem azóta vagyok rajongója, mióta a blue neighbourhood megjelent, de én is vártam erre az albumra sokat, és egyáltalán nem csalódtam. mindegyik dal egy picit más és egyedi, mégis annyira el lett találva az egész album hangulata! a kedvenceim az animal és a lucky strike.

engem azonban ami a meginkább boldoggá tett az maga Troye. látni, hogy mennyire izgattott volt, mennyire büszke erre az albumra, és hogy mennyire örül, hogy végre kész lett... annyira de annyira szeretem te jó ég, minden dícsérő szót megérdemel az album és Ő is. heart.gif
2018. szeptember 03. 20:47 #5
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
annyira fantasztikus lett ez az album, hogy el sem tudom mondani! nagyon büszke vagyok Troye-ra, több,mint négy éve követem a munkásságát, és eddig egyszer sem okozott csalódást! <3 hálás vagyok, hogy négy dalt korábban is meg tudtunk hallgatni, mert különben nem tudtam volna mit csinálni augusztus végéig. nagyon messzinek tűnt ez a dátum, de végre eljött, és minden egyes dal hallgatása után azt éreztem, hogy ez a lemez nem is lehetne csodálatosabb! nem tudom, hogy melyik is a kedvencem, mert mindnek annyira megfogott a szövege és a dallama, hogy az valami eszméletlen! talán a plum és a what a heavenly way to die sikeredett a legjobbra! bár ez merész kijelentés, mert minden track-ben van valami egyedi! c:
Troye kitett magáért, és tudom, hogy mennyire izgult a végeredmény miatt, de megnyugodhat, mert maximális teljesítményt nyújtott! nagyon kellett nekem a bloom, remekül zárta a nyaram! komolyan, annyira büszke vagyok rá! ^-^
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok