Starity

12 augusztusi k-pop hír, amiről lemaradhattál

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 05. 17:33 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kedvenc régi és új k-pop előadóink újdonságait egy csokorba gyűjtöttük össze, s cikkünkben kilenc augusztusi visszatérést és három debütálást hoztunk el nektek. No, lássuk!
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 05. 17:54 #2
- törölt felhasználó -    
A Yayaya volt az a dal, ami kellett az életemben. Nagyon fülbemászó smileeee.gif
2018. szeptember 05. 20:23 #3
- törölt felhasználó -    
Sosem vártam még ennyire egyetlen egy BIGFLO visszatérést sem, mint a mostanit. Az Upside Down egyszerűen zseniális, ahogyan a lemezen található többi dal is. Borzasztóan sajnálom, hogy az alul értékelt csapatok táborát erősítik. Euijin pedig hihetetlenül dögös! heart.gif Örülök, hogy nem váltott hajszínt a Black Heart óta, mert a szőke mellett szerintem ez az eddigi legjobb hajszín választás neki.

Az iKON visszatérése is egyszerűen zseniális. A Killing Me, ahogy a cím is mondja tényleg megöl. Már első hallásra számomra az egyik legkedvesebb iKON dallá nőtte ki magát. Junhoe hangjába egyszerűen beleszerettem. Az albumot is imádom.
2018. szeptember 06. 15:02 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Egyre több idolt látok részt venni a dalok írásában és komponálásában, nagyon örülök, hogy több alkotói szabadságuk van! csak így tovább smileeee.gif
2018. szeptember 06. 15:39 #5
- törölt felhasználó -    
A Killng Me fantasztikus lett, imádom. A Dia cb-jéről is ugyan ez a véleményem happy.gif
A Red Velvet visszatérése nem igazán nyerte el a tetszésemet sajnos. :c
A Loona debütálása is nagyon jóra sikeredett, már régóta vártam. A Hi High annyira nem jön be, de a Stylish és a Heat nagy kedvencem. :3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Képeken Sydney Sweeney vőlegénye

Az Oscar-gála másnapján hagyták el Los Angelest együtt.