Starity

Ben Affleck a gyerekei és exe kedvéért próbál józan maradni

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 17. 14:18 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színész mindent megtesz annak érdekében, hogy maga mögött hagyja évek óta tartó alkoholizmusát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 17. 14:31 #2
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Igazán sajnálom Bent, ugyanis sokak kritikája ellenére én szeretem a filmjeit. Sajnos nála ez a dolog már nem újkeletű, a szerencsejáték és az alkohol hatalmas kísértés, amin remélem, egyszer végre végleg úrrá tud lenni.
2018. szeptember 20. 11:16 #3
- törölt felhasználó -    
Szörnyű egy ilyen család... De valahogy még mindig nem tudom elfogadni azt a magyarázatot, hogy "mert a szüleim is...". Normális esetben inkább elrettentő példának kéne lenni, nem? Barátnőm is ilyen. Látja, hogy egyes családtagjaira hogy hat a pia, inkább nem is iszik, csak egy évben ha négyszer... Mindegy, úgy látszik ehhez agy is kell, hogy eldönthesd, te más akarsz e lenni vagy hódolsz a rossz szokásnak és ráfogod, hogy "családban mindenki ilyen és normális barátaim sincsenek, akik lebeszeljének róla.."
2018. szeptember 21. 11:17 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Online online
Egy ilyen családi háttérrel nem is lehet könnyű elkerülni és persze leszámolni sem a függőséggel, de nagyon szurkolok Bennek, hogy a szerettei érdekében végül teljes sikerrel járjon.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok