Starity

A Ferrari döntött: Leclerc- Vettel a 2019-es év pilótapárosa

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 19. 10:18 #1
CseszkóAnna
CseszkóAnna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 245523
Offline offline
Régóta mennek a pletykák, hogy Kimi Räikkönen elhagyja a Forma-1-et 2019-ben, ám ez végül nem történt meg. A Finn pilóta valóban távozott a Ferraritól, ám a Sauberhez aláírt. A helyét pedig a fiatal Monacói pilóta, Charles Leclerc veszi át.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 20. 06:05 #2
Loryenna
Loryenna
i n f i n i t y
 
Státuszbad choices make good stories
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.31.
Hozzászólás: 2358
Csatolások: 0
Azonosító: 270462
Offline offline
Szimpatikus srác Charles, de én Kimit szeretném továbbra is a Ferrarinál látni. Imádom Kimit! heart.gif De persze nem én döntök erröl. Hiányozni fog.sad.gif
2018. szeptember 21. 14:36 #3
- törölt felhasználó -    
Charles Leclerc roppant szimpatikus fickó! Nekem is elhunyt az Édesapám nemrég, így átérzem a helyzetét! sad.gif Biztos büszke lenne a fiára! smileeee.gif

Kimi Räikkönen legalább marad az F1-ben! wub.gif Annyira király ez az ember! Imádom a finneket is! Remélem jól tolja majd a Sauberben is! biggrin.gif
2018. szeptember 22. 15:15 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
igazából én teljes mértékben felvoltam arra készülve, hogy Kimi visszavonul. rossz volt látni, hogy a Ferrari sorra elbszta a versenyeit, pedig olyan formában van, amit sokan megirigyelhetnének. kíváncsi leszek mit hoz össze a Sauberrel. biggrin.gif de legalább ott lesz. heart.gif
Leclerc pedig szerintem még nagyon tapasztalatlan, tehetséges, de nem annyira rátermett, mint pl Verstappen. számomra meglepő volt ez a döntés a Ferraritól, nem rájuk vall, de hát Todt a menedzsere, szóval gondoltam, hogy ez lesz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok