Starity

Megnősült Berki Krisztián?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 26. 17:00 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Nyomós okot adott a találgatásokra a műsorvezető, ugyanis egy ideje karikagyűrűt hord bal kezének gyűrűsujján.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 27. 07:11 #2
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Soha nem kedveltem a Berkit, ez nem is fog változni. De én valahogy nem tudom elképzelni, hogy ilyen hamar szerelembe tudott esni Mazsival. Vagy ha ezt igen, akkor azt nem hogy hú de nagy a szerelem. Szerintem ez csak a média felé mutatott álca. Hogy miért változtatta meg a vezetéknevét? Egy kis figyelemért, nyilvánvaló, hogy Krisztián vágyik a média állandó figyelmére és ezt átvette a barátnője is
2018. szeptember 27. 19:55 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mikor mondták ki a nő válását mert egy pénzes jóképű pasit hagyott ott egyik percről a másikra berki kedvéért, szegény fickó azt se tudta mi van amikor a nő lelépett, aki képes ilyesmire megérdemel egy olyan taplót mint berki
2018. szeptember 27. 21:52 #4
Anett19993
Anett19993
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.13.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 270324
Offline offline
Szerintem borzasztóan mű az amit nap mint nap az emberek arcába tolnak ezzel az igy szeretlek, úgy szeretlekkel. Én hiszek abban hogy az emberek változhatnak, de azt azért elég nehéz elképzelni hogy berki, miután a kislánya anyukájához sem volt hűséges (rengetegszer megcsalta elvileg) , majd pont most, ennyire rövid idő alatt egy fülig szerelmes kisfiúvá válik. Jaa és érdekes hogy róluk csak akkor írnak ha valami botrányosat tesznek közzé a közösségi oldalukon, vagy ha ezt a házasság témát eröltetik (pl. mazsi neve instan vagy ez a gyűrű is) valószínüleg a figyelemhiány az oka ennek a gyűrűnek is. Egy szóval nevetséges az egész XDDD
2018. szeptember 27. 22:55 #5
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
szerintem csak megváltoztatta a nevét, nem hiszem, h kibírják, h a ne nyilvánosság előtt házasodjanak
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok