Starity

A 13 okom volt sztárját is meghallgatták a Riverdale egyik kulcsszerepéért

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 29. 17:30 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 22 éves ausztrál színésznő kis híján szerepet kapott a The CW népszerű sorozatában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 29. 18:56 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Betty karaktere így is úgy is idegesítő számomra, tökmindegy ki játsza biggrin.gif
2018. szeptember 29. 21:14 #3
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Hannah karaktere még mindig jobb, mint Betty-é, szóval jobb, hogy nem kapta meg. Katherine-ben sok potenciált látok, sokra vihetné, és igaz a 13RW elég szar egy sorozat, eléggé híressé tette és remélem sok szerepe lesz a jövőben, és beigazolódik amit vele kapcsolatban érzek. Örülök, hogy nem fog a következő évadban benne lenni és helyette inkább valahol máshol próbálja ki magát.
2018. szeptember 29. 23:16 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Mindenki jól van ott ahol van xD el nem tudnám képzelni Betty szerepében. Betty az egyik kedvencem és örülök hogy Lili kapta!
2018. szeptember 30. 01:05 #5
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Hááát ő ... ő mint Betty Cooper?! Egyáltalán,hogy gondolta,hogy pályázik a szerepre? biggrin.gif Még Lili eléggé hasonlít a képregényes karakterre,addig ő cseppet sem biggrin.gif és ez a csaj,mint kettős személyiségű lány,aki néha parókát vesz fel és bedurvul? biggrin.gif Nah neröhögtessenek már xD a 13 okom volt szerepe teljesen ráillett,Betty szerepe viszont egy lepkefingnyit sem...szóval hála az égnek,hogy nem lett befutó biggrin.gif
2018. szeptember 30. 09:52 #6
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
szerintem nem nagyon illik a szerepre, de lehet, ezt csak azért mondom, mert megszoktam Lilit laugh.gif
2018. szeptember 30. 09:59 #7
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
szerintem betty karaktere az egyik, ha nem a leggyengébb a sorozatban, így borzasztóan hálás vagyok amiért katherine-t nem ezzel a szereppel ismertem meg. valószínűleg, akkor nem szeretném ennyire, mint most. nincs bajom lilivel, de bettytől ráz a hideg, szóval, jó hogy ő kapta végül is a szerepet.
2018. szeptember 30. 11:05 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet
Hááát ő ... ő mint Betty Cooper?! Egyáltalán,hogy gondolta,hogy pályázik a szerepre? biggrin.gif Még Lili eléggé hasonlít a képregényes karakterre,addig ő cseppet sem biggrin.gif


Nina Dobrev is úgy pályázott Elena szerepére a Vámpírnaplókban, hogy nincs szőke haja és kék szeme, mégis megkapta a szerepet. Sokszor van úgy, hogy egy adaptációnál mernek kockázatot vállalni a készítők, ha azt látják, hogy az adott színész/színésznő a külsőtől eltekintve tökéletesen hozza a karaktert annak minden jellemvonásával, és kicsit sem érdekli őket, hogy milyen véleménnyel lesznek róla mások.

Amúgy nagyon örülök, hogy Katherine végül a 13 Reasons Whyban kapott szerepet, hiszen Hannah szerepe tökéletes volt számára, hogy megmutassa, mire is képes. Még a gyengébb második évadról szóló kritikákban is lehet olvasni, hogy Katherine továbbra is kiemelkedik a vele egykorú színésztársai közül. Nélküle valószínű, hogy nem lett volna olyan hatásos és hiteles a sorozat.
2018. október 08. 00:19 #9
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
De ha Bettyt megváltoztatták volna az már nagyon durva lett volna...oke hogy Elena eleve szőke (mondjuk agybajt kaptam mikor olvastam a könyvet és erre rájottem) de Nina tökéletes volt a szerepre,ugyanúgy ahogy Lili Bettyére ...engem annyira a 13 okom volt nemhatott meg ,most lesz egy új filmje a csajnak majd meglátjuk más körülmények között,hogy fog szerepelni,de a sorzatban engem nemnagyon fogott meg...inkább feltörekvőnek mondanám mint kiemelkedőnek...de persze ey az én véleményem smileeee.gif mindenesetre visszatérve Betty mint barna haju...meg azért szerintem túl nagy falat lett volna Katherine-k Betty szerepe... jól van ez úgy ahogy van smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok