Starity

Camila Cabello tagadja, hogy várandós lenne: „Hagyjatok békén!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 26. 21:30 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Havana 21 éves énekesnője egyelőre nem tervez családot alapítani – nemrég fejezte be turnéját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 26. 22:47 #2
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Minek tesz fel olyan posztot, ami ennyire kétértelmű. Én nem szoktam őrült felvetéseket gyártani, de ezt még én se így értettem ;D
2018. október 26. 22:59 #3
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Ez annyira tipikus... Kirak egy képet, és egyből megy a cikkgyártás... Bezzeg az én cikkemet, ami egy klippremierről szólt (Bazzi ft Camila - Beautiful), azt nem jelentetik meg... Annyi dolog történt ezzel a lánnyal mostanában... Megjelent az első albumáról az utolsó single (Consequences, ráadásul a szimfonikus zenekarral módosított verzió..) plusz annak a videóklipje Dylan Sprouse főszereplésével. Ezeken a videóklipeken kívül befejezte első önálló turnéját is.. De neeeeeem, még véletlenül sem ezek valamelyikéről írjunk cikket (vagy jelentessünk meg, ha már valaki...khmm...én... megírta), inkább egy nulla hírértékű dolgot osszunk meg, ami lehet, hogy az elején kérdéses volt, de azóta már tisztázódott.. Tehát a nagy semmiből készült a cikk... Mondjuk LexiCobain-tól mit is vártunk...
2018. október 26. 23:33 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nomiii én már régóta úgy gondolom hogy csak a moderátorok cikkei jelennek meg. Mostanába talán volt 1-2 cikk mástol is de általában csak egy pár ember cikkét látom itt és nem hiszem hogy csak ők írnak.
2018. október 26. 23:39 #5
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Alexaaa09: Sajnos ezt én is így látom, és ez ellen nem tudunk semmit sem tenni.. Viszont ez nagyon nem fair a másik lelkes cikkírókkal szemben, akik sok melót és kutatást/utánanézést csinálnak, és mégsincs úgymond "eredménye"... Én személy szerint legalább 35 cikket írtam már, ha nem többet, és abból csak 19 jelent meg.. Az elején elismerem, lehet, hogy nem olyan minőségűek voltak, de azért az utóbbi 1 évben szerintem sokat fejlődtem, és mégsem jelennek meg.. És hiába dolgozol, akkor sem "arathatsz babérokat"..
2018. október 27. 08:53 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nagyon helyes, hogy nem teszik közzé a kapcsolatukat! Meg lehet nézni, Camila milyen boldog! A legtöbb sztárpárnál nem látni ekkora boldogságot.
Egyébként valóban félreérthető volt, amit írt, de most gondoljunk bele: most turnézott, miért vállalna gyereket? Csupán pár kiló felszaladt rá, de ő még így is nagyon jól néz ki:D
2018. október 27. 12:13 #7
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Idézet (Alexaaa09 @ 2018.10.26. 23:33)
Nomiii én már régóta úgy gondolom hogy csak a moderátorok cikkei jelennek meg. Mostanába talán volt 1-2 cikk mástol is de általában csak egy pár ember cikkét látom itt és nem hiszem hogy csak ők írnak.

Most a cikktől függetlenül, de ehhez nekem is hozzá kell szólnom. Tőlem korábban nem fogadtak el cikkeket; ha írtam is, akkor csak 1-2 ha kikerült az oldalra, de azok még a másik profilomról voltak. Mostanában kezdtem el újra írni őket, s egy darabig az összeset elfogadták. Örültem is neki, hogy végre van értelme írnom őket, mert ki is kerülnek az oldalra. Így jött össze 10 cikk egy fél éven belül, s utána is írtam még kettőt, de azt már nem fogadták el. Még mindig nem értem, hogy az utóbbi kettővel mi volt a gond. rohog.gif Nos, mikor milyen kedvük van a moderátoroknak...
2018. október 27. 13:45 #8
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Akkor meg minek tett ki ilyen képet?xd
2018. október 27. 15:09 #9
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
A cikktől eltérve, Nomiii adom amit írtál, ennél már csak az jobb, mikor belejavítanak a címbe és a szövegbe, amiben 1 db helyesírási hiba sincs és minden úgy van leírva ahogy a forrásban. Az egyik filmes cikkembe úgy javítottak bele, hogy az amúgy mellékszereplőt főszereplőként írták le.

A cikkhez hozzászólva, szerintem a sztárok néha direkt tesznek fel kétértelmű képet kétértelmű megjegyzéssel, hogy egy kicsit pletykáljanak róluk. Nem nézem ki ezt Camila-ból, de who knows.
2018. október 27. 17:08 #10
- törölt felhasználó -    
Nomiii rohadtul igazad van, de hamar a moderatorok irjak, legalabb angolul lehetne tudni de mindegy
2018. október 28. 13:00 #11
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ez a poszt a szöveggel valóban elég félreérthetőre sikeredett, de legalább gyorsan tisztázta is a dolgot. Azt pedig különösen jól teszi, hogy nem rakja kirakatba a kapcsolatát.
2018. november 07. 18:31 #12
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Hát elég érdekes póz, nem csoda, hogy félreértették.
2018. november 07. 18:32 #13
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
"Nomiii én már régóta úgy gondolom hogy csak a moderátorok cikkei jelennek meg. Mostanába talán volt 1-2 cikk mástol is de általában csak egy pár ember cikkét látom itt és nem hiszem hogy csak ők írnak."

Miért, ide más is írhat?
Soha nem láttam cikket mástól, csak Lexi Cobaintől.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok