Starity

Magyarországra jön a Tokio Hotel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 30. 08:52 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 2000-es évek egyik legnépszerűbb együttese rövidesen fővárosunkba látogat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 30. 10:20 #2
Fzsuzsi96
Fzsuzsi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.13.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 269850
Offline offline
Jó ég, kora-tiniéveim kedvenc bandája volt! (Még poszterem is volt róluk a falamon biggrin.gif )
Ki nem hagynám! thumbsup.gif
2018. október 30. 12:24 #3
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet
Ismét bejárjuk a világot! Visszatekintünk, haladunk előre. Nosztalgikus, melankolikus hangulatban vagyunk.

Elfogyott a pénz, de egy jó kis nosztalgia-haknival lehet újra nagyot szakítani.
2018. október 30. 14:20 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Imádtam őket! Remélem, hogy eljutok jövőre erre a koncertjükre.
2018. október 30. 15:38 #5
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Diala, te hol élsz? biggrin.gif Vagy nem voltál még Tokio Hotel koncerten, vagy nem vagy tisztában a hakni fogalmával. Ők sohasem hakniznak! De ha neked 19 dalból 5-6 régi dal újrahangszerelésben nosztalgia-hakninak számít, akkor Britney Spears meg az összes többi koncertje is hakni.
2018. október 30. 15:53 #6
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Meg mi az hogy elfogyott a pénz? XD Sz*rrá keresték magukat az elmúlt 14 évben...
2018. október 30. 17:41 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Azim
Az előbbi. Nem voltam, ugyanis nem az én stílusom a zenéjük. De ha szeretném, és mentem volna, akkor se most, hanem 10 évvel ezelőtt, mikor enyhén szólva is ismertebbek és meghatározóbbak voltak. Őszintén szólva azt se tudtam, hogy még együtt vannak, mert a zenéjüknél többször hallok Tom Heidi Klummal való kapcsolatáról.
Nem tudom, Britneyt azért hoztad-e fel példának, mert láttad, hogy a top kedvencem, de remélem, nem gondoltad komolyan, hogy vele hozod párhuzamba a Tokio Hotelt?!
2018. október 30. 19:42 #8
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Haha, nem, nem néztem a top kedvenceidet, de ezek szerint betalált. biggrin.gif Úgy sejtem, nem sikerült értelmezned a mondanivalóm lényegét, mert ahelyett,hogy a lényegre reflektáltál volna, magyarázkodsz. De köszönjük, nincs szükség az önigazolásra, megértettük elsőre is, hogy nem kedveled a tokio hotelt. smileeee.gif
Csak meg kellett vétóznom a kommentedet, mert mint ahogy te is kifejtetted, nem vagy inkompetens a témában, így aztán magától értetődő, hogy butaságot mondtál.
2018. október 30. 20:48 #9
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Azim @ 2018.10.30. 19:42)
Csak meg kellett vétóznom a kommentedet, mert mint ahogy te is kifejtetted, nem vagy inkompetens* a témában, így aztán magától értetődő, hogy butaságot mondtál.

Távol álljon tőlem, hogy bármiért is magyarázkodjak, szóval Te értettél engem nagyon félre. Igazából nem tudom, mi volt a célod a válasszal, de a továbbiakban én nem mennék bele az értelmetlen vitába.
*kompetens
2018. október 30. 22:36 #10
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Nekem is az jutott elsőre eszembe, hogy fogy a zseton, ezért már a nem felkapott országokba is hajlandóak ellátogatni. Amíg ment a szekér, addig csak a kezdeti promóciók idején jártak errefelé, aztán azóta sem...
De a leszállóágban is van jó ezek szerint, a rajongók legalább újra esélyt kapnak, hogy élőben láthassák őket (már ha képesek lesznek kiperkálni a horribilis összegű koncertjegyet).
2018. október 31. 03:53 #11
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Lollypoop, a 2015-ös vagy a 2017-esen Voronyezsbe meg ilyen f*szom helyekre mentek, az mivel felkapottabb? :"D 3 éve rágjuk a fülüket hogy jöjjenek már Pestre, nem én vagyok az egyetlen magyar rajongójuk, aki bejárja miattuk Európát, úgyhogy én örülök hogy sikerült. De valóban le kell süllyedni egy bizonyos szintig, hogy egy ilyen megkeseredett rosszmájú néphez elmenjen az ember fia, szóval utána biztos megint 10 évig nem jönnek. smileeee.gif
Diala te még nem érdekelsz, úgyhogy nem kell félned semmilyen vitától
2018. október 31. 07:37 #12
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Hűha, látom Azim értelmesen támad mindenkit, akit tud biggrin.gif Congrat

Egyébként én sem tudtam, hogy még együtt vannak, ennek pedig nem az az oka, hogy szar a zenéjük, hanem hogy sosem adnak ki populáris vagy éppen új dalt. Legutóbb én is csak akkor olvastam cikket róluk, mikor Heidi Klumról volt szó benne meg az egyik tagról biggrin.gif
Jó, belátom annak, hogy mostanában nem hallunk róluk annyit, bizonyára nagy szerepe van annak is, hogy a Kardashian-Jenner família meg a királyi családról szóló pletykák ömlesztve érkeznek felénk.

Egyébként ha már Britney Spears, Britney mióta nem adott már ki zenét? biggrin.gif állandóan a régi slágereit tátogja végig egy hatalmas színpadon, ahol csak rázza magát. Jó, persze, történelmet teremtett, legenda lett belőle, de azért ne hasonlítsuk össze a TH-val, aki az emo korszak alatt igenis jelentős volt, és a komment szekciót nézve több rajongó is ott lesz. Amúgy meg ha már itt tartunk, tíz év múlva lehet, hogy Ed Sheeran se lesz már menő, és amikor idelátogat hozzánk, akkor a Diala szintű emberek ugyanígy savazni fogják, pedig régebben tuti legalább három-négy dalszövegüket kívülről fújták.
2018. október 31. 12:50 #13
- törölt felhasználó -    
Jesszus.. nem is tudtam, hogy Ők még zenélnek, vagy egyáltalán élnek még a köztudatban. biggrin.gif
2018. október 31. 13:01 #14
Voldibysoul
Voldibysoul
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.22.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 270985
Offline offline
(A zenéjük nem szar, max neked nem tetszik.)
A dream machine 2017-es, a what if daluk a spotify-n 5. helyen áll, a 2014-es albumról a feel it all és a love who loves you back 4. és második. Hangzásilag, stílusban teljesen mások ezek az albumok, mint amilyenek a zinmer 483, scream, humanoid voltak.
A nyáron tokio hotel tábort szervezett, előtte a dream machine-turnén voltak. Az, hogy nem hallasz róluk, azért lehet, mert nem követed őket. Attól, hogy régebben híresebbek voltak... biggrin.gif hát.. volt one direction korszak, , backstreet boys korszak, volt modern talking korszak, elton john korszak... volt egyszer tokio hotel korszak is, aztán elmúlt. (Heidi Klum-Tom Kaulitz kapcsolat zaftos részleteiről meg mindig jobban szeret olvasni a pletyalap olvasó, mint egy táborról, ahol nem történik semmi... zaftos lol)

És most mondjatok egy előadót, aki nem pénzért megy turnéra.
2018. október 31. 19:01 #15
AndroiDorka
AndroiDorka
új tag
 
StátuszAliens rules the world... bitch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 139894
Offline offline
Diala!
A th valóban más fajtát játszik mint Britney. Náluk még szerencsére fontos a hangszerelt zene.
Azért mert te nem hallasz róluk, 2007 óta vagy 5x körbejárták a világot koncertezni , kiadtak 5 nagylemezt.

Az ,hogy régebbi dalokat fognak játszani inkább a koncerten azért lesz, mert a rajongók így szavazták meg és rengetegen kérték tőlük amikor volt lehetőség velük találkozni (en is beszeltem veluk errol) ,hogy legyen ilyen nosztalgia koncert.

Nem tudom miért kell a THt Britneyvel egy kalap alá venni...
2018. október 31. 19:53 #16
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Édes istenem hogy én mennyire imádtam őket! smileeee.gif Legszebb tini éveim akkor voltak. smileeee.gif
2018. december 29. 17:52 #17
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Úristen, nem is emlékeztem, hogy kommenteltem ide, de látom nagy hatást gyakorolt rátok.
2018. december 29. 17:54 #18
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Ne legyetek buták, tanuljatok szöveget értelmezni, és akkor megértőek azt a röpke britney-s párhuzamot amit írtam. Olvassatok sokat, hogy fel tudjátok ismerni az iróniát, csak ne maradjatok buták! Abszolút jó szándékkal írom.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok