Starity

Shadowhunters: Februárban érkezik a széria befejezőévada

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. november 04. 10:46 #1
- törölt felhasználó -    
Bejelentette a Freeform, mikortól láthatják a nézők a Shadowhunters 3B-t, azaz a széria lezárószakaszát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. november 04. 12:10 #2
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Ahh nem vagyok képes még most sem elhinni, hogy kaszálták... sad.gif Azt hittem, hogy még sok ideig menni fog. :/
2018. november 04. 13:04 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Na elmennek a francba a készítők elkaszálni egy sorozatot aminek világszerte milliónyi rajongója van és hihetetlen összefogásról tesznek tanúbizonyságot minden nap csak azért mert csinálni akarnak más sorozatokat amik majd szép sorjában megbuknak ahogy az lenni szokott idén is nem egy olyan sorozat bukott meg amit nagyon reklámoztak és jó nézetségű sorozatokat kaszáltak el miatta de ezek még az első évad végét se érték meg vagy lenyomták őket egy nap alatt. Persze jobb kidobni egy csomó pénzt új sorozatra a promózására mint folytatni a már meglévő sikeres sorozatot
2018. november 04. 13:24 #4
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Pedig ahonnan indult nagy előrelépéseket tett. Jó értelemben. Bevallom, hogy az első 2-3 rész után nekem is nagy erőt kellett vennem magamon, hogy folytassam (leginkább a főszereplőt játszó színésznő borzalmas alakításai miatt), de nem bántam meg, hogy így tettem. A sorozat jobb lett, mint a kezdetekben volt, pedig ez a legtöbb sorozatnál fordítva szokott lenni. Sajnálom, hogy kaszát kapott.
2018. november 04. 14:06 #5
- törölt felhasználó -    
Én, személy szerint már az első rész huszadik perce után nagyjából kikapcsoltam az egészet a főszereplőt alakító színésznő pocsék játéka miatt, és sosem próbálkoztam meg az újrakezdéssel — őszintén, nem is szeretném folytatni —, de a legtöbb elkaszált sorozat még ennyit sem kap. Befejezik az évadot, és annyi. Nincs folytatás. Nekik még van, és a kétórás filmmel (már, ha az tényleg megvalósul; nem vagyok jártas ebben) méltó lezárást kap, szóval szerintem egyik rajongónak sem megalapozott a felháborodása. Persze, sajnálom, hogy valaki elveszti majd a kedvenc sorozatát, de megkapja a lezárást, amelyet megérdemel.
2018. november 04. 17:32 #6
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Sokat fejlődött a sorozat a kezdet óta, nagyon kíváncsi vagyok az utolsó pár részre, de még mindig mérges vagyok a Freeformra amiért minden jó sorozatot elkaszálnak, simán belefért volna egy negyedik évad még.. sad.gif
2018. november 04. 22:57 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Még mindig pipa vagyok amiért a sorozat csúcspontjánál kaszálják el a sorozatot. Nagyon sajnálom, fantasztikus sorozat lett belőle és már nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre.♥
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!