Starity

Házaspárral randevúzik Ariana Grande bátyja

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. november 05. 15:06 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az énekesnő 35 éves nyíltan homoszexuális bátyja hivatalosan is megerősítette, hogy bizony nem magányos többé.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. november 05. 17:20 #2
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Tegye és legyenek boldogok
2018. november 05. 17:20 #3
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
<3<3<3<3<3
2018. november 05. 18:32 #4
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Hát... ez elég gusztustalan. És nem azért, mert melegek, hanem mert a házasság az egymás iránti elköteleződésről szól, amiben egyébként sincs jele harmadik félnek, ilyen nyíltan meg pláne nincs.
Jó, persze vannak a nyílt házasságok, de annak szerintem semmi értelme, mivel ha nyíltan akarsz valakivel kapcsolatban lenni, akkor ne házasodj vele össze. Meg amúgy se hiszem, hogy ha valakit a teljes lelkeddel szeretsz, akkor hagyod, hogy összefeküdjön mással. Akkor ez nem szerelem. Én még gondolatát se bírnám annak, ha valaki még csak úgy gondolna is a szerelmemre.
2 felhasználónak tetszik: kicsicsoda, ianginger
2018. november 05. 19:00 #5
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Hová süllyed még ez a világ? Ez már enyhén szólva is visszataszító. blink.gif
2018. november 05. 19:07 #6
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ebben a kapcsolatban van homoszexualitás, poliamoria és minden egyéb, amire az ember felkapja a fejét. rohog.gif
2018. november 05. 19:45 #7
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Valóban visszataszító, és nem azért mert férfiakról van szó. Azt sem értem, hogy a melegek körében miért számít egy pár hónapos kapcsolat hosszútávúnak. :'D
2018. november 05. 19:59 #8
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Egyetértek Ariella2001 véleményével.
2018. november 05. 20:49 #9
Bencike
Bencike
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.15.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 270338
Offline offline
Én is egyetértek Ariella2001 véleményével!
2018. november 05. 23:16 #10
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
lol istenem, kit izgat? egészségükre.
2018. november 07. 14:31 #11
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Ez undorító! Semmi bajom a melegekkel de ez túl megy egy határon, nem hinném hogy igazán szerelmes egymásba a pár ha ilyenbe belemennek...harmadik félnek nincsen helye. Vagy lehet szeretik egymást de nem olyan komoly a kapcsolatuk ha képbe jöhet egy harmadik is!
Grande se hiheti komolyan hogy ez így rendben van ha igen vannak bajok. És lehet ő is példakép valakinek mert Ariana tesója, a fanoknak nincs határ, monogámia már nem divat?
2018. november 07. 18:17 #12
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
atyavilág, mennyire beteg emberek vannak. nemsokára már állattal, gyerekkel és hullával is normális lesz. és mi kérünk elnézést, mert mi vagyunk a hülyék, akik normálisak...
2018. november 07. 19:33 #13
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
te jó isten..
2018. november 07. 21:27 #14
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
háromszor kelett elolvasnom annak a Mikenak a nevét mire rájöttem, hogy nem Popshi hanem Pophis xD
2018. november 08. 00:00 #15
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Gyererkek, ezt hívják úgy, hogy nyitott kapcsolat, nem értem miért fáj az nektek, hogy ők mit csinálnak...
2018. november 08. 01:36 #16
LunaTheDaydreamer
LunaTheDaydreamer
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.29.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 259386
Offline offline
Na, jó. Ennyi. Semmi keresnivalóm ezen a bolygón. De nem miattuk, hanem a sok gusztustalan ember miatt, aki ha már nem képes örülni mások örömének, de még neki is áll pocskondiázni azt, aki nem tett semmit, csak szeret. Ez pont ugyanolyan undorító, mint a homofóbia, a rasszizmus, a szexizmus és minden egyéb jóság. Attól, hogy odaírod, nincs semmi bajod a melegekkel, ugyanolyan visszataszító, amit írsz. Semmi közöd hozzá, hogy ők hogy élik meg a házasságukat, semmi közöd hozzá, hogy nekik mi számít hosszútávúnak, semmi közöd hozzá, hogy hányan vannak egy kapcsolatban. Attól, hogy te nem érzel így és nem érted, még nem lesz kevésbé valid a kapcsolatuk, nem lesz undorító, és ördögtől való. A szeretet minden formája gyönyörű. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az emberi kultúrák túlnyomó többsége poligám. Én itt és most végeztem ezzel az oldallal, köszöntem szépen, nekem ennyi elég volt. Eredetileg azért jöttem ide, hogy az éjszakába nyúló tanulás végén egy kicsit kikapcsoljam az agyam, de sikerült úgy felhúznotok, hogy még órákig nem fogok tudni aludni. Gratulálok, ez is egy tehetség. Nem tudom, mennyit írtam, nem is érdekel, minden egyes szavát komolyan gondolom. Nem hiszem, hogy az ilyen utálkozó hadd ne mondjam mik bármin is elgondolkodnának miatta, de a remény hal meg utoljára. Mindenesetre viszlát Starity, igazából egy csöppet sem fogsz hiányozni.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. november 08. 18:14 #17
RRavenclaw
RRavenclaw
új tag
 
StátuszA kedvencek közt nincs sorrend!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.03.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 253711
Offline offline
Egyetértek az előttem szólóval.
Igen, ez elsőre bizarrnak tűnik. DE. Mi a fészkes fenéért fájna nekem az, hogy ők hogyan élik az életüket? Így boldogok, és az égvilágon senkinek nem ártanak vele. Miért kellene elítélnem őket, vagy utálkoznom? Egyáltalán miért érdekelne az egész?
2018. november 08. 21:47 #18
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nem értem az utolsó két hozzászólót. Ki ítél el kit? Ha páran elmondják a véleményüket, akkor ítélkeznek?
Egyébként meg LunaTheDaydreamer igazad van, mindent SZERETET gyönyörű. És itt kiemelném a SZERETET szót. Ismerek sok meleget, és barátaim is, de ezt ők sem értik. És nem elítélik, nem értik. Mert ők tényleg kapcsolatban vannak valakivel és elképzelni sem tudják, hogy valakivel közösöködnek. És ők sem ítélkeznek, inkább akkor már te ítéled el azokat, akik ítélkeznek, így meg te is ugyanolyan undorító vagy, mint a többiek, akiket lehordtál. Ördögi kör biggrin.gif

Mindegy, csak azért válaszoltam erre a kommentre, mert engem meg ez dühít, hogy szerinted az, hogy valaki nem ért egyet a te nézeteddel, már undorító, és raszista és szexista és a manó tudja még, hogy micsoda. És akkor te mi vagy? Ja, bocs, nagy felháborodásodban (és a veled egyet nem értőkkel szembeni ítéleted miatt) besértődtél és megpattantá, szóval nem fogod látni a kommentem. Congrat.

Ui. Újra olvastam a kommentem és közben csak bólogattam magamban. Megmondom miért. A 21. századi melegek nagy része, már nem azért meleg, mert egy azonos neműt szeret, hanem mert poén és menő melegnek lenni. És ezt nem én találom ki, meleg ismerősimtől hallottam. És valóban, ha valakik őszintén és mélyen szeretik egymást, az olyan, mint a varázslat. De ne mondja nekem senki, hogy ezek között az emberek között szerelem van, mert az nem ilyen. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az még nem volt szerelmes. Ez különböztet meg minket nagyon sok állattól, hogy mi igazán érzünk és eldönthetjük, hogy poligámok vagy monogámok leszünk.
4 felhasználónak tetszik: kicsicsoda, Maiko, exoverdose, allisonhale.
2018. november 10. 18:03 #19
RRavenclaw
RRavenclaw
új tag
 
StátuszA kedvencek közt nincs sorrend!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.03.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 253711
Offline offline
Ariella2001, ha az a véleményed valakiről/valamiről, hogy undorító, gusztustalan, visszataszító stb., akkor igen, azt elítélésnek, ha mindezt az elítélt fél helyzetének valódi ismerete nélkül (az minimum azt jelenti, hogy beszélsz vele), akkor ítélkezésnek nevezzük. Remélem, így már érted, mert nem tudom jobban elmagyarázni.

Én nem vagyok sem meleg sem poliamor, ezért megérteni a szó szoros értelmében én sem tudom, hogy őket ez miért teszi boldoggá. Azt viszont tökéletesen, (mert ez tudományos tény), hogy vannak olyan emberek, akiknek anélkül, hogy ezt ők maguk, vagy bárki más befolyásolni tudná, az agyuk, a gondolkodásuk, az érzelmeik másként működnek, mint az enyém. Hogy számukra a szerelem nem ugyanazt jelenti, amit az én számomra. Attól, hogy én vagy te képtelenek lennénk szerelmet érezni egyszerre több (azonos vagy ellentétes nemű) ember iránt, attól mások még képesek lehetnek rá. Nem tudom, miért olyan nagy képtelenség ezt megérteni.

De így vagy úgy, miért lenne egy ilyen kapcsolat gusztustalan, vagy bármilyen egyéb módon elfogadhatatlan vagy elítélendő? Semmilyen negatív következménye nincsen senkire és semmire nézve, senkinek nem lesz rosszabb miatta.
2018. november 14. 22:40 #20
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Ariella2001, nem érdekes, h a legnagyobb homophobok valahogy mindig azzal takaróznak, h nekik vannak meleg barátaik?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!