Starity

Jennifer Aniston nem élte meg kudarcként házasságai zátonyra futását

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 08. 18:28 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A hamarosan az ötödik x-be lépő színésznő nem rágódik a múlton és nem bán semmit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 09. 14:14 #2
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Milyen igaza van ezért is kedvelem nagyon! Lehet nem volt tökéletes és nem lett happy end, de megtörtént el kell fogadni hogy ezek így alakultak és pont. Ez még nem a világ vége! Egyedül is tud boldog lenni és ennek nagyon örülök! smileeee.gif
2018. december 10. 17:42 #3
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Részben igaza van, senki se maradjon a párjával azért, mert fél, hogy egyedül nem lesz boldog, és az is nagyszerű, hogy úgy tud visszatekinteni az életére, hogy nem bán semmit sem, ugyanakkor én ezt az egész "egyedül vagyok boldog" maszlagot nem veszem be. Nincs más választása, és nem depressziózhat azon folyton, hogy nincs párja, de szerintem egy a millióból, aki valóban meg tudja találni a boldogságot az egyedüllétben. Persze Jen is lehet ilyen, csak én nem hiszem.
De nem is ez a lényeg. Hanem a házasság kérdése hollywoodban és a baloldali politikában. Meg úgy általában a fogyasztói társadalom, amely azt üzeni, hogy ha valami elromlott és már téged nem tesz boldoggá, akkor cseréld le. Hova tűnt a küzdelem és mi értelme van így sírig tartó hűséget esküdni? Mióta lett a saját boldogságunk minden másnál előbbre való? Ki gondol a felnövekvő generációra, akiknek nagy részét az elvált szülők gyermekei teszik ki?
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy maradjunk pl egy bántalmazó kapcsolatban vagy hogy nem lehetnek olyan tényezők, amik váláshoz vezetnek. De engem személy szerint nagyon zavar Jen üzenete ezzel az interjúval, mert nem arra bátorít, hogy tegyél meg mindent a kapcsolatodért és fektess bele energiát, hanem hogy önző módon éld az életedet. A nagy tolerancia és szabadosság mellett a világ önzése a legnagyobb probléma manapság.
*világmegváltógondolatok end here biggrin.gif
2018. december 12. 10:02 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Végtelenül szimpatikus számomra az, amit Jennifer megfogalmazott. Egy életünk van. Nem szabad elpazarolni éveket belőle nem működő kapcsolatokra és bizonytalanságból fakadó tétlenkedésre.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok