Starity

Megosztotta egy éve cipelt súlyos titkát Sarah Hyland

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 11. 20:38 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 28 éves színésznő a Self magazinnak adott interjújában nyílt meg és mesélt a vele történtekről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 11. 22:22 #2
- törölt felhasználó -    
Nem igazán ismerem Sarah-t, de mindig is egy rendkívül kedves, és szimpatikus lánynak találtam, most pedig, elképesztő más véleményem van róla, természetesen pozitív irányba. Rettentően erős és inspiráló fiatal nő, és remélem, hogy a testvére veséje immáron maradni fog és ki fogja bírni azt, amit kell neki, mert bár mint mondtam, nem ismerem Sarah-t, de egy ilyen dolog egyszer is szörnyen traumatikus és fájdalmas, nemhogy kétszer. Jobbulást kívánok neki.
2018. december 11. 23:48 #3
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Még megkönnyeztem, ahogy elolvastam a történetét...annyira sajnálom szegényt.
2018. december 12. 09:45 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Hihetetlen, hogy mennyire kitartó Sarah. A vele történteket iszonyatosan lehet feldolgozni és elfogadni. Sokaknak nem is sikerülne. Rengeteg erőt, kitartást és persze jobbulást kívánok neki. Őszintén remélem, hogy a testvére veséjével már nem adódik semmilyen komplikáció és minden adott lesz számára, hogy továbbra is inspirálja a fiatal nőket, akiknek hasonló küzdelmeket kell megvívniuk életük során.
2018. december 12. 16:55 #5
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Nagyon szép lány Sarah! smileeee.gif Nekem nagyon bejön! Sajnálom, hogy veseproblémái vannak! sad.gif
2018. december 14. 09:53 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Úristen ez borzalmas, teljesen átérzem a szomorúságát, borzalmas lehetett, hogy az apja felajánlott veséjét kidobta a szervezete, remélem, hogy a testvére veséjével nem lesz ez, hisz ez nem csak az ő egészsége hanem a családtagjaié is.
2018. december 15. 08:26 #7
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
oh, szent egek! mikor is láttam először a Bájos törtető-t? 6-7 éve, amikor még fel sem fogtam teljesen, hogy Sarah mennyire beleélte magát Dylan karakterébe, és ah.
mostanában meg olyanokat olvasok róla, hogy meghalt az unokatestvére, és ami most derült ki. szegénykémnek mondhatni: minden összejött. amit maximálisan meg tudok érteni, négy éve nyáron vesztettem el egymást után két családtagomat, majd a nagyapámnál rákot diagnosztizáltak, aki most augusztusban halt meg. szrügy:))
de most nem ez a lényeg. nagyon remélem, hogy ez a tündérke rendbe jön heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok