Starity

ZAYN: albumpremier és szerelmi vallomás egyben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 15. 21:45 #1
egridora
egridora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271238
Offline offline
A rajongók meggyőződése, hogy Zayn új albumát, az Icarus Fallst Gigi Hadidnak köszönheti. A lány "mentette" meg az énekest, hozta vissza az életbe, és így jelenthetett meg az új lemez is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 16. 08:37 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Az előzőt is ő ihlette nagy bukás volt mi lenne ha Zayn nem a sikeres barátnője nevével próbálná eladni a dalait
2018. december 16. 20:13 #3
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
jaj de rémes ez a cikk
az összes bekezdés ugyanarról szól, és valamiért az "egyenes" szóhoz nem sikerült hozzákapcsolni a megfelelő ragot/toldalékot
boii
2018. december 19. 06:45 #4
- törölt felhasználó -    
Vannak benne erős és gyenge számok is. Nem lett rossz album, de ettől most annyira nem vagyok elájulva.
2018. december 20. 06:58 #5
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Most olvastam mekkora bukta lett ez az album. A nyomorék 1700 albumot bírt eladni eddig ( és ebben a letöltések és a fizikai eladások is benne vannak) Nem promózik, nem turnézik, de csalódott, mert nem ilyen karrieről álmodozott mikor kilépet az 1D-ből. A kiadója meg milliókat ölt ebbe a nagy semmibe. Beigazolódott amit anno mondtam. Az első albumnál még érdekes volt, mert elsőként lépett ki a fiúbandából, kiváncsiak voltak rá mit tud. Mint kiderült semmit. Szerintem egy rajongója se számítson további albumokra, mert egy ilyen előadónak ezt senki se fogja finanszírozni.
2018. december 20. 21:07 #6
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Nem lett valami jó ez az album. Nincs vele nagy baj, csak épp olyan semmilyen. Túl sok a dal mintha ő is érezné nagyobb esély van rá hogy a sok dal között találjunk 1-2 jót. Kár érte, nagyon szép hangja van.

Nem tudom egyébként, de nagyon fura ez a srác. Csoda lenne ha megérné az időskort. Annyira labilisnak, gyengének, magányosnak néz ki. Jó lenne ha kezeltetné a mentális problémáit és összeszedve magát kiállna a világ elé és énekelné a dalait. Így semmi jövőhe a szórakoztatóiparban. Manapság a turnékból lehet megélni. Vegyen példát Harryről. Olyan albumot csinált ami nem populáris és mégis imádják sokan és mennek a rajongói a koncertjeire, sikeres a banda nélkül is. Vagy ott van Niall. Mindkettőjük megy és csinálja és nem otthon ül és telefont nyomkod meg szívja a slukkokat. Sajnálom amúgy, remélem összeszedi magát és észbekap 1x végre. Az album címe egyébként nagyon találó ezután a bukás után.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok