Starity

Amber Heard azt állítja, Johnny Depp miatt több munkalehetőséget is elbukott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 20. 19:25 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 32 éves szőke szépség a Washington Postban közölt egy írást, melyben őszintén mesélt az elmúlt évek viszontagságaitól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 20. 20:35 #2
- törölt felhasználó -    
Hát, nem kellett volna annyit hazudozni, talán emberszámba vennék. rohog.gif Mondjuk tehesége akkor sincs. :pardon;
2018. december 20. 22:08 #3
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Kellett neki "kiteregetni" mindent. Most mit sajnáltatja magát?.
Csendben is ellehetett volna intézni a válást.
2018. december 20. 22:53 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Előbb utóbb úgyis kiderült volna viszont ő vonta bele már az egész elejétől a nyilvánosságot egy videóval. Amúgy max írtak volna róla 2-3 napig de így elérte hogy még évekig erről beszéljenek. Ezzel nem Johnny védem mert undorító ember.
2018. december 21. 09:26 #5
Brie
Brie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 820
Azonosító: 201479
Offline offline
Saját hibája..
1: Minek hazudozik össze vissza ?
2: Ha nem teregeti ki a szennyest és csendben elválnak, akkor talán nem tartana itt...
3: Nem jövök össze egy pasival, ha csak a pénzére és a hírnevére hajtok..
Összejött a hírnév, csak nem épp úgy, ahogy ő azt elképzelte.
2018. december 21. 14:44 #6
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Hát, gratulálok Johnnynak, amiért dobta az előző nőjét Amber miatt. biggrin.gif Valahogy nem tudom sajnálni, sose volt annyira szimpatikus.
Amber meg állítólag amúgy se nagy színésznő, de most például az új DC filmben is benne van.
2018. december 21. 15:04 #7
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Nem sajnálom egy percig sem magának csinálta. Minek ország világgal közölni mindent, ami magánügy lenne.
2018. december 21. 19:41 #8
Raven007
Raven007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.07.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 268997
Offline offline
Nem akarom védeni Johnny Deppet, de mit gondolt mi fog történni, ha Hollywood egyik legismertebb színésze ellen megy? Persze, megbocsáthatatlan, hogy bántotta Johnny, de nem kellett volna ezzel egyből a sajtóhoz futnia. Sőt annyira leakarta minden szinten járatni, hogy még rejtett kamerás felvételt is készített csak hogy be legyen biztosítva. Nekem mindig volt egy rossz érzésem vele kapcsolatban, szerintem csak a hírneve és a pénze miatt ment hozzá Depphez.
2018. december 21. 20:12 #9
gegi23
gegi23
új tag
 
Státusz<3 Johnny Depp <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.29.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 249126
Offline offline
Ezt a hülye ****
2018. december 22. 20:47 #10
hellfire
hellfire
új tag
 
Státusz❖ pain; you break me down, you build me up, believer, believer ❖
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.04.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 264692
Offline offline
Hihetetlen, hogy ez még mindig téma. Mármint két év után is ezt hozza fel, mint kifogás? Nem tudom, de valahogy azt sugallta az egész helyzet, hogy eleve azért ment Johhnyhoz, hogy szerezzen magának stabil karriert és, mikor nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan szerette volna, akkor szépen meggyalázta az embert.
Mármint az a videó, ami nyilvánosságra került, nem is lehetett volna pixelesebb és ott igazából azt láttuk, hogy csapkodja a szekrényt? Most nem azért, de ki nem csapkodta a szekrényt otthon dühében? Mikor pedig úgymond arra került volna sor, hogy a Johnny kaliberű férfi ténylegesen neki menjen az már nem volt látható. Ennyire gyorsan még én sem kapcsolom ki a kamerát.
Plusz elvileg ugye a hivatalos-nyilvános tárgyalási papíron az is rögzítve volt, hogy Amber ütötte meg jó párszor Johhny-t, amit be is ismert(Mert Johnny elkésett Amber bulijáról..). Lényegében ezért lett akkor elengedve az ügy és egyeztek meg végül.
Ezek után nem tudom elhinni, hogy nem a hírnévért csinálta magának. Ha simán elvált volna csendben és utána támogatta volna az ügyet(a családon belüli erőszak ellen), akkor talán még többet is elért volna, mint így, hogy csak még több embert szült, aki ezután nem hisz annak, aki ténylegesen bántalmazás áldozata lett. Főleg, hogy a kettejük ügye elég zavaros és bőven van valami mindkét fél füle mögött.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2018. december 23. 19:09 #11
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Már bocsánat, de hazug is, tehetsége sincs, még szép, hogy nem hever a lába előtt a filmipar.
2018. december 30. 10:59 #12
Edina40
Edina40
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 270224
Offline offline
Ami ez a nő csinált Deppel az semmi amit Jolie csinált Pittel szóval én örülök,hogy Mera szerepe megmaradt neki és nem rekedt meg a karrierje.
2019. január 02. 15:31 #13
Cinti1999
Cinti1999
 
Státusz"Ha minden kívánságod valóra válna,sok álmod pusztulna el." - Marilyn Manson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 0
Azonosító: 197302
Offline offline
Jaj, mindjárt megsajnálom..
2019. január 07. 17:06 #14
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Olvasva a kommenteket csak ámulok és bámulok, hogy mennyi tudatlan és éretlen csitrinek van véleménye olyan dologgal kapcsolatban, amiről halvány fingjuk sincs!! Adott, egy öntelt alkoholista-drogos filmsztár, aki ráadásul dühöng és veri a feleségét.Erre, az( életről még semmit sem tudó) fruskák), ennek a rohadéknak a pártját fogják!Na lánykáim!! Kívánom nektek, hogy soha ne kerüljetek hasonló cipőbe mint Amber. És annyi sajnálatot és támogatást élvezzetek egy ilyen szituációban, amennyit ti mutattatok egy bajbajutott nőtársatokkal szemben!! PS: Nem szívesem vagyok vulgáris, de ez a platform,a sekélyes hülye picsák gyülekezőhelye???
2019. január 18. 09:40 #15
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy te is olysn kis világtalan fruska vagy, drága Mensch, akit kötélen lehet rángatni. A "magadfajta" miatt tart ott a világ ahol. Akinek nincs saját véleménye, nem nézz utána a dolgoknak, csak hajtogatja amit a tömeg... Szomorú. Tényleg szonorú. Lecsitrizel itt x embert csak mert ez a "főcsitri" akiről a cikk szól, kamu videókkal és kohólmányokkal árasztotta el a netet, hogy válláskor nagyot szakítson... Erről szól a dolog aranyom. De nem baj, legyél tudatlan birka és sodródj az idióta árral, valamikor el kell pusztulnia a Földnek. Remélem, majd egyszer kitalálják hogy menő kútba ugrani és az összes ember akinek nincs saját véleménye követi.
2019. január 18. 14:44 #16
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
AliceLiza ! Ha a világ rossz irányba tart, az éppen azért van, mert még a nők sem képesek egymást védelmezni, pláne ha egy pasi a téma!Persze, én vagyok a világtalan fruska, aki a szemének sem hisz! Ja persze, a monoklik és a zúzódások, no meg a videó amin depp csontrészegen őrjöng, az ugye mind kamu!! Gyerekem, neked halvány lila gőzöd sincs a való világról, sem pedig arról,, hogy mire képesek a pasik!! Na mindegy!!Majd ha te is megélsz 52 évet mint én, akkor majd talán nem írogatsz akkora baromságokat, amiknek még megközelítőleg sincs köze a valósághoz, vagy igazsághoz!! De ne aggódj, és illúzióid se legyenek, mert az élet,, a te kis borsónyi agyadat is helyreteszi majd, csak idő kérdése, hogy mikor!! PS: Amúgy meg, ha a csajszi valóban a depp pénzére hajtott volna, akkor nem adakozza el!! Vágod csibém??
2019. január 18. 18:34 #17
- törölt felhasználó -    
Mensch 52? Akkor már értem, mit nem értesz. Halvány lila gőzöd sincs a manipulált videókról és a "monokli-sminkről". Nem is ér meg több szót ez a beszélgetés. Én itt végeztem. meghajolo.gif
2019. január 19. 13:02 #18
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
itt úgy írtok erről az egészről, mintha szem és fül tanúi lettetek volna, mi is történik közöttük a zárt ajtók mögött.
szeretem johnny filmjeit, de fogalmam sincs milyen ember is valójában és egyikőtök sem tudja. mert az csak egy dolog milyen arcát mutatja a nyilvánosságnak.
2019. január 25. 21:06 #19
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
És vajon ki tehet erről? ...Tuti,hogy nem a volt férje... smileeee.gif hanem saját maga,hogy összevissza hazudozott mint egy idióta kis iskolás lány,akivel szétment a pasija és akkor már nehogy ne ő legyen az áldozat... én személy szerint nagyonis ¸orültem volna ha elveszik tőle Mera szerepét!! Annyira jó film lett az egész,de a tudat,hogy a sok tehetséges és jó színész mellé betettek egy ilyen hazug és raádásul tehetségtelen nőt...förtelem...sokkal több tehetséges színésznő van aki jobban eljátszptta volna a szerepet...kár,hogy nem változtattak rajta ..
2020. május 14. 11:46 #20
idrinkholywater
idrinkholywater
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 276003
Offline offline
Mensch. 2020 van és végre kiderült az igazság. Egyátalán nem Johnny verte Ambert hanem fordítva. Mikor kihalgatták Ambert egy normális mondatot nem tudott összerakni mert végig hazudott.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok