Starity

Demi Lovato megtörte a csendet: „Tiszta vagyok és hálás, amiért élek!”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 25. 19:55 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hónapok óta nagy volt a csend az énekesnő körül, most azonban úgy döntött, jobb, ha ő maga nyilatkozik a gyógyulás felé vezető útjával kapcsolatban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. december 25. 21:58 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
hihetetlen büszke vagyok erre a bámulatosan erős nőre:)
2018. december 26. 00:12 #3
- törölt felhasználó -    
Tény és való, hogy nem tartozik magyarázattal a rajongóinak, azoknak akik miatt oda került ahova és vakon támogatják mindenben...
De ezzel a nagy ellenszenves mentegetőzéssel csak azt éri el nálam hogy igenis a elhiggyem a rossz dolgokat róla. Elég gáz ez a "mindent tagadok de nem mondok semmit" dolog. Mondjuk a célját elérte, ismét középpontban lehet.. pardon.gif
2018. december 26. 00:29 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Teljesen igaza van. Az igazi rajongói beérik azzal, hogy látják a közösségi oldalakon, hogy jól van és boldog. Nagyon büszke vagyok rá és még mindig tiszta szívemből szeretem ezt a nőt, aki évek óta inspirál és akinek a zenéje mindig ott van nekem.
Már csak azt várom, hogy egy új albummal térjen vissza. heart.gif
2018. december 26. 01:35 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Igaza van. Viszont tekintettel arra hogy eddig mennyire nyitott volt szerintem természetes az érdeklődés.
2018. december 27. 21:33 #6
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Az igazi rajongók úgyis be fogják érni annyival, hogy boldog és a gyógyulására fókuszál.
2018. december 28. 14:53 #7
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
Hát, szerintem meg Demi nagyon szánalmas. A csapból is ő folyik. Hagyjuk már, hogy tiszta. Meddig, fél évig? Hanyadik ígérete az hogy "tiszta vagyok és leszek"? Ne csodálkozzon, ha egyszer meghal. Ilyenkor mond fűt-fát, ígérget, de én azt mondom: Aki játszik a tűzzel, ne csodálkozzon hogy egyszer megégeti magát. Nem mást kell eleve okolni azért, mert túladagolta magát. Szerintem senki sem fogta le, és tömte belé, hogy szívd!!!!!! Szánalmas, hogy azt hiszi, mert hírneve van, rá kenheti másra a saját döntését.
2018. december 28. 15:09 #8
SlothLover
SlothLover
új tag
 
StátuszI'm pringle. That's kinda like single but hungry.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 268448
Offline offline
eniix: csak közlöm, hogy Demi 6 évig józan volt, mielőtt újra visszaesett. legyen 1 hét, hónap év vagy bármennyi idő, szerintem haladás, hogy józan. Annak aki függő volt, mindig rohadt nagy erő kell , hogy tartsa magát. Igen, Demi hatalmas fanja vagyok, de igyekszem nem elfogultnak lenni vele kapcsolatban. Nyilván a legnagyobb részben az ő hibája az, ami történt , viszont azok az "állítólagos" barátai akik ott hagyták a francban, mert mentették a saját s*ggüket azok miért is nem hibásak? Meg azok az állítólagos barátok akik megkérték a mentőt, hogy ne szirénázzanak? Szerinted ez az amit egy "barát" megtenne? Szerintem Deminek van annyi önismerete, hogy tudja, neki is bőven van vaj a füle mögött... Nem kell azt mondani, hogy szánalmas, mert rögtön mást okol. Tudtommal konkrét embereket nem hibáztatott...
Amúgy meg, örülök neki, hogy egyre jobban érzi magát. Amennyi ideőre van szüksége annyi ideig legyen csak visszavonulva, hogy rendben legyen. És büszke vagyok rá <3
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2018. december 28. 15:41 #9
- törölt felhasználó -    
SlothLover, te hol voltál akkor amikor a csapból is az folyt, hogy az a hat éves tisztaság egy hatalmas kamu volt? laugh.gif
Abban teljesen igazat adok neked, hogy azok az "állítólagos barátok" hibásak voltak azért, mert ott hagyták a sz*rban Demit és csak magukat mentették, ez tény, hogy mocsok dolog volt.
De!!! eniix azt írta, hogy nem más hibája, mert túl adagolta magát, nem ők nyomták bele... És tudod mit? Van már (elvileg) annyira érett Demi, hogy megválogassa a barátait. Minek barátkozik drogosokkal? Nekem senki ne adja be, hogy Demi nem tudta, hogy azok tolják a cuccot. De tudta, és így is barátkozott velük, akkor vessen magára. Én már annó 12 éves "eldobtam" azokat a barátokat, akik csak ártottak nekem és belevittek a rosszba. Huszon x évesen ennek még nem jutott el tudatáig? unsure.gif
2018. december 28. 15:48 #10
SlothLover
SlothLover
új tag
 
StátuszI'm pringle. That's kinda like single but hungry.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 268448
Offline offline
AliceLiza, ilyet sajna sehol nem olvastam, hogy az is kamu volt. Bocsánat. Téves infóim voltak.
Nem is mondtam, hogy más hibája. Tudom, hogy Demi hibázott.
A barátaival kapcsolatban, szintén igazad van. Én is így gondolom, ettől függetlenül akik ott voltak mellette, akár barátok akár nem ,lehettek volna felelősségteljesebbek is(ahogyan ő is) . BTW no offense, nem akarok vitát, sorry, ha úgy tűnik... Szimpla vélemény ^^"
2018. december 28. 15:49 #11
SlothLover
SlothLover
új tag
 
StátuszI'm pringle. That's kinda like single but hungry.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.28.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 268448
Offline offline
Bár lehet kissé kötekedő volt az 1gyel előbbi kommentem, sorry :S
2018. december 28. 17:45 #12
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Úristen, imádom, hogy azok okoskodnak, akik nem szeretik Demit, persze, nyilván ti többet tudtok róla meg erről az egészről, mint a rajongói, ugye?! Mi az, hogy kamu volt a 6 éves józansága? Krvára nem volt kamu, mert rohadtul józan volt 6 évig, sehol nem írta azt senki, hogy ez kamu, úgyhogy be lehet fejezni ezt az "állandóan visszaesik' dolgot, mert most esett vissza másodjára. Nem vagyok elfogult vele kapcsolatban, mert az ő hibája, hogy újra visszaesett és majdnem meghalt miatta és az ő hibája, hogy ilyen barátokat választott, de először mindenki nézzen magába, mert biztos ti sem vagytok tökéletesek és követtetek el ti is olyan hibákat kétszer is, amit nem kellett volna, úgyhogy itt inkább ne fényezze magát senki.
Mindenki a saját portája előtt seperjen, úgyhogy le lehet szállni erről a témáról meg be lehet fejezni Demi ócsárolását emiatt, mert rohadt unalmas, hogy azok pofáznak, akik semmit nem tudnak róla. Ha utáljátok és szánalmasnak találjátok akkor foglalkozzatok más celebekkel, akikben nem találtok hibát.
1 felhasználónak tetszik: moonlightgirl
2018. december 28. 17:56 #13
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A kamu az volt hogy később lett tiszta mint ahogy az emberek hitték. Erről beszélt a dokumentum filmjében is. Ugyebár az egész stay strong kampány a bajairól szólt és bevallotta hogy itt még egyáltalán nem volt tiszta hiába ment rehabra. A 6 év józanság meg igaz (igazából ki tudja de én személy szerint elhiszem) csak az volt hazugság hogy mikor józanodott ki.
2018. december 28. 18:12 #14
- törölt felhasználó -    
Igen, senki sem tökéletes. Mindenki hibázik, valaki többet, valaki kevesebbet, van aki elköveti ugyanazt a hibát többször, van aki nem (vagy csak titkolja, hogy igen). Én csak azt unom, hogy mindig ajnározni kell ezt a csajt, meg ömlengeni, hogy jaaj újra józan meg áldani, meg imádkozni érte, hogy mekkora egy hősnő meg stb, erre semmibe veszi a rajongóit és csak egy "nesze semmi, fogd meg jól" féloldalas bejegyzést ír, amiben mindent tagad de semmi újat se mond... unsure.gif Amit persze úgy fognak fel a rajongók, hogy tök korrekt, hogy ők végig aggódtak érte meg védték őt (és kitudja még miket csináltak) de őnagysága semmi konkrétat nem mond. Nekik ez is elég? Mi? Hogy tudják, hogy él? Azt már eddig is tudták, nem? ohmy.gif És igen, a legtöbb rajongó, főleg aki évek óta követi, teljesen (el)vak(ult). Nincs is ezzel semmi baj, hiszen rengeteg sztár csak az ilyen rajongók miatt (vagy a szereposztó dívány miatt, de ez már más téma) van még a nyilvánosság előtt, nem a tehetsége miatt. pardon.gif De ha csak kidugják az orrukat a csigaházból, akkor be fogják látni, hogy egy icikepicikét azért Demike is hibázott és nem kell "az utálkozók" felmenőit szidni, csak mert leírják az igazságot, khm, a véleményüket. (Ja igen, nem pofázunk, csak gépelünk.)

Szerkesztve: Alexaaa09 már válaszolt, de azért a LINKet itt hagyom.
2018. december 28. 21:46 #15
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Én nem vagyok büszke rá. Más sztárok is drogoznak és leszoknak, de nem ezzel akarnak a középpontban lenni. Nekem sose tetszett ez a Stay strong dolog. Olyat ne ígérjen, amit nem tud betartani. Én is szerettem. Láttam százszor a Camp rockot és a zenéket is fújtam kívülről. Posztereket gyűjtöttem róla. Nekem ne mondja senki, hogy utáló vagyok. Már javában tolta a drogot, de mi ebből semmit nem tudtunk. Csalódtam akkor benne. A tehetségét elismerem és tényleg a tehetségével kerüljön a címpalokra. Azóta, hogy ez kiderült, én nem tudok rajongani érte. Nem fogok szobrot emelni neki. Sokan megzuhantak már és összeszedték magukat, de szépen csendben tették. Persze tájékoztassa ő is a rajongóit, de ne ebből a sztoriból akarjon megélni.
2018. december 28. 22:09 #16
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Tiszta szívemből jobbulást kívánok Deminek, nagyon tisztelem, hogy meg tud küzdeni egy ilyen súlyos függőséggel, ugyanakkor írtó nagy debilnek is tartom, amiért egyáltalán rászokott ezekre a szerekre. Az internet világában élünk, minden másnap cikkeznek arról, hogy valamelyik sztár meghalt túladagolásban, az iskolában 3 osztálytól kezdve nyomatják, hogy a drogok halálosak, egy csomó film is készült erről, épphogy a kábszerek csomagolására nem írják már rá nagy betűvel, hogy "MÉREG, MEGHALSZ" és ezek után még mindig találnak olyan idióta barmot, aki ki akarja próbálni. Egyszer azért Demivel is megnézetnék egy magyar híradót, hogy lássa, hogy nem az a legnagyobb tragédia az életben, ha valaki azt mondja, hogy vastag a combod. Persze, ennél biztosan többről van szó és sokkal több nyomással és stresszel jár a nyílvánosság, de ne csináljunk már úgy, mintha a színészeknek és az énekeseknek lenne a legszörnyűbb sorsa. Deminek egészséges a családja, van tető a feje felett, nem is akármilyen, saját szauna, edzőterem, moziszoba, lakás méretű garázs, amit csak akarsz, kozmetikusok, fodrászok és stylistok teljes brigádja áll készenlétben csak az ő kedvéért, a világ legszebb helyein tud nyaralni a családjával, akár minden hónapban, ha pedig valamiért kiborul, megteheti, hogy hónapokig nem dolgozik, hanem egy luxus szanatóriumban pihen és mast sem lehet róla hallani, csak hogy neki milyen nehéz, mennyit szenved, szegénynek minden milyen rossz. De még ha tényleg olyan szörnyű is lenne az élete, mit hitt, hogy a kábítószerektől, amik kinyírják az embert majd jobb lesz? Ha nagyon ki van készülve és oldan szeretné a belső feszültségét, akkor igyon meg egy pohár whiskey-t basszus.
2018. december 29. 11:49 #17
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
Kedves Slothlover!
Nem arról beszéltem, hogy igaz barátok azok, akik cserben hagynak a bajban. De ő egy érett nő, tudta ha ismerte őket, hogy drogokat tolnak. Aki tiszta akar maradni, véleményem szerint nem barátkozik drogosokkal, mert hiába akarna tiszta lenni, nem lesz az! Tisztelem a véleményed, elfogadom hogy szereted, lehet az jött le hogy utálom, pedig nem, szimplán én így látom a dolgokat.
Zsóka11 ! Neked az üzenem, hogy nőj fel. Mit tudsz te róla? A tesója vagy, netán anyja? Annyira gáz a megnyilvánulásod. Ezzel aztán nagyon tudsz érvényesülni majd az életben hogy " én mindent tudok róla, mert szeretem és a fanja vagyok!!!" érett felfogás. Szánalmas vagy. SEMMIT nem tudsz róla. Rajonghatsz érte, de nem tudod milyen a személyisége. Nem tudod mit csinál nap mint nap. Ha majd érett leszel egyszer, és felnősz, megtudod, hogy nagyon sok színjátszás van a celebek mögött. Biztos van valódi énje is amit megmutat, de, te ott voltál vele mikor 6 évig józan volt? Hm? Fogtad a kezét, netán együtt turnéztál vele? Szerintem nem sad.gif És de! Az vagy! Elfogult! Amúgymeg, senki nem mondta, hogy valaki tökéletes lenne. Senki sem az. De nála ez már feltűnési viszketegség egy részről. Kívánom neki hogy gyógyuljon, de ami sok, az sok.
Zsuzsy93 és bsz.andrea nektek köszönöm a kulturált vélemény nyílvánítást, és neked is Slothlover ! Zsóka11, te meg nőj fel...
2018. december 29. 11:53 #18
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
Ja, és Zsóka11 , "pofáznak", pofája a lónak van, mint mondják wink.gif legalább lennél kulturált, ha már normálisan megnyilvánulni nem tudsz, meg írod a kamu dolgokat, meg hogy te mennyire "ismered" xD
2018. december 29. 11:55 #19
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
A másik dolog, miért nem ünnepelte senki Macaulay Culkin-t mikor tiszta lett?! Pedig ő keményen küzdött a drogok ellen, és elég nagy drogos is volt. JA, nem verte nagy dobra. Le lehet tenni szépen, csendesen is.
2018. december 29. 13:37 #20
- törölt felhasználó -    
Én azt gondolom erről, hogy ez az egész tényleg indokolatlanul felkapott. eniix-nek és bsz.andrea-nak adok igazat, mert eddig egyedűl ők ketten látják át normálisan ezt a helyzetet. De! Vegyük számításba, hogy Demi nagyon híres, az egyik legnagyobb híresség jelenleg, épp ezért van ez az egész ennyire felkapva. Próbálok nem elfogult lenni, de szerintem amit ő most írt, az pont az ellen szól, hogy ne írkáljanak róla egyfolytában. Napi rendszerességgel jelennek meg róla hatásvadász, alaptalan cikkek, amiket nyílván nem ő kért, hogy írjanak meg. Az elmúlt hónapokban pedig teljesen el volt tűnve, a Grammy jelölése után kezdett újra kicsit aktívabb lenni, de ha már itt tarunk, arról miért nem írt senki? Egy Grammy jelölés elég nagy dolog szakmai szempontból, és mégis hatlamas csend volt körülötte. Miért? Mert az nem lehet jól eladni. Fele annyian nem lennének kíváncsiak egy olyan cikkre ami a tehetségét és munkásságát hangsúlyozza ki, mint egy olyanra, ami a túladagolására koncentrál. És még valami: az elmúlt évek során, habár rengeteget hangsúlyozta ő is a problémáit, az erről szóló cikkek nagyrésze, olyan interjúkból származott, amiknek egyáltalán nem ez volt a középpontja, csak sajnos ki emelték őket a kontextusból. Sajnos ezekkel a cikkekkel mindenkinek az jön át, hogy csak a középpontban akar lenni, holott nagyrészükhöz köze sincs. Véleményem szerint ennek a cikknek sem volt semmi értelme, mert bárki felmehet Twitterre, és elolvashatja amiket kiírt, nem kell ezt még itt is feltúrbózni. Én szeretem Demit, de nem vagyok teljesen hülye. Tudom, hogy a túladagolása csak és kizárólag az ő hibája senki másé. A barátok össz-vissz felelősségre vonhatók segítségnyújtás elmulasztása miatt, még az is aki a mentőt hívta, mert neki meg kellett volna várnia a mentőt és amíg a mentősök nem érnek ki, segítenie kellett volna rajta. Belátom, hogy egy saját hányásában fetrengő, fulladozó ember nem a leggusztusosabb látvány, de nem szabadott volna ott hagyni sorsára. Mint mondtam szeretem őt nagyon, tudom, hogy még fiatal, hogy még nem valami érett, de ez az eset elég rémisztő lehetett neki, és valószínűleg a későbbiekben már felelősségteljesebben tud majd gonoldokni arról, hogy mi az, ami tényleg fontos.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok